Vemag

vydavateľstvo

Maľovanka Baletky a popové hviezdy


Dievčatá s gitaru, baleríny, vynikajúce tanečnice, modelky a celý rad popových hviedz - všetky už čakajú, až niekto zoberie farbičky a vymaľuje ich. Či už pastelkami, fixkami, vodovkami alebo voskovkami - maliarskej fantázii sa medze nekladú.
Vypredané
1,38 € 1,45 €

Maľovanka Dinosaury


Mohutné dinosaury s tvrdými panciermi a chvostmi vyzbrojenými ostňami, lietajúce jaštery s obrovskými krídlami, morské plazy rýchle ako strela a tiež obávaný Tyranosaurus rex - všetci už čakajú, až niekto zoberie farbičky a vymaľuje ich. Či už pastelkami, fixkami, vodovkami alebo voskovkami - maliarskej fantázii sa medze nekladú.
Vypredané
1,38 € 1,45 €

Maľovanka Futbal


Šikovní útočníci a obrancovia, futbaloví kúzelníci a hráči napínavých situáciách - všetci už čakajú, až niekto zoberie farbičky a vymaľuje ich. Či už pastelkami, fixkami, vodovkami alebo voskovkami - maliarskej fantázii sa medze nekladú.
Vypredané
1,38 € 1,45 €

Maľovanka Motorové vozidlá


Rýchle pretekárske autá, nákladné automobily, bagre a traktory - všetky už čakajú, až niekto zoberie farbičky a vymaľuje ich. Či už pastelkami, fixkami, vodovkami alebo voskovkami - maliarskej fantázii sa medze nekladú.
Vypredané
1,38 € 1,45 €

Maľovanka Rozprávky


Malá morská víla a Šípková Ruženka, Janko a Marienka, Popoluška, Snehulienka a sedem trpaslíkov - všetci už čakajú, až niekto zoberie farbičky a vymaľuje ich. Či už pastelkami, fixkami, vodovkami alebo voskovkami - maliarskej fantázii sa medze nekladú.
Vypredané
1,38 € 1,45 €

Malé káčatko


Malé káčatko býva na gazdovstve a je veľmi zvedavé. Ponára sa v rybníku a zisťuje, čo všetko je pod hladinou. Pozoruje labuť s mláďatkami, na brehu zbadá pestrého rybárika a na lúke stretne krtka a zajačika. Deň plný dobrodružstiev sa končí a aj malé káčatko sa vracia na gazdovstvo, kde žijú ostatné zvieratká.
Vypredané
2,33 € 2,45 €

Malé mačiatko


Malé mačiatku objavilo úžasnú hračku: klbko vlny. Potom sa vybralo na cestu za ďalšími dobrodružstvami. Najprv v dome a potom v záhrade. Pozoruje vtáčiky, stretne veľkého psa i malého slimáka. A nakoniec si nájde nového kamaráta.
Vypredané
2,33 € 2,45 €

Maľovanie podľa čísiel Dievčatá


Princezné a malé morské panny, popové hviezdy, roztomilé mačičky a poníky - keď správne podľa poradia spojíš číslice, objaví sa vyše 120 prekvapujúcich motívov. Obrovská zábava pre školákov. Kto chce, môže obrázky nakoniec vymaľovať. Precvič si zručnosť v počítaní do 100.
Vypredané
2,33 € 2,45 €

Maľovanie podľa čísiel Chlapci


Dinosaury a divé zvieratá, vodní športovci, fascinujúce vozidlá, astronauti a vesmírne lode - keď správne podľa poradia spojíš číslice, objaví sa vyše 120 prekvapujúcich motívov. Obrovská zábava pre školákov. Kto chce, môže obrázky nakoniec vymaľovať. Precvič si zručnosť v počítaní do 100.
Vypredané
2,33 € 2,45 €

Maľovanky futbal


96 pútavých výjavov zo sveta futbalu pre nadšených futbalistov, na vymaľovanie a pre zábavu, tvorivá zábava pre deti na celé hodiny, pre dievčatká a chlapcov vo veku od 4 rokov.
Vypredané
1,38 € 1,45 €

Malý poník


Malý poník býva so svojou mamičkou v stajni. Mamička ho zoberie na lúku a malý poník sa vydá skúmať okolie. Pritom stretne rôzne zvieratká a zažije prvé veľké dobrodružstvo.
Vypredané
2,33 € 2,45 €

Malý psík


Malý psík sa zobudí, keď ho niekto zaťahá za uško. Zvrčí a zažmurká. Vyskočí na všetky štyri labky a už aj sa ponáhľa na lúku za inými zvieratkami. S nimi zažije deň plný nových dobrodružstiev.
Vypredané
2,33 € 2,45 €

Moja prvá učebnica


Podporujem prirodzenú zvedavosť svojho dieťaťa, rozpoznajte a rozvíjajte jeho talent a včas mu poskytnite čo najviac podnetov. Táto cvičebnica vám pri tom pomôže. Rozmanité hry a úlohy: precvičujú pozorovacie schopnosti, hravým spôsobom oboznamujú s číslami, farbami a tvarmi, trénujú manuálne zručnosti pri písaní, podporujú schopnosť sústrediť sa, mnohostranne rozvíjajú logické myslenie. Veselé ilustrácie prispôsobené detskému čitateľovi motivujú na samostatné učenie deti už od 3 rokov.
Vypredané
1,85 € 1,95 €

Piráti Plagáty do detskej izby na vymaľovanie


6 obrovských rozkladacích plagátov (95 cm x 25 cm), ľahko vyberateľné, množstvo skvelých samolepiek, od 4 rokov.
Vypredané
1,85 € 1,95 €

Pozri sa! Čo je to? Čísla


V tomto obrázkovom slovníčku ťa čaká veľa úžasných objavov. Zmysluplne zoradené tematické strany s kvalitnými farebnými fotografiami: precvičujú detské vnímanie, podporujú rozvoj slovnej zásoby a predstavivosti.
Vypredané
1,85 € 1,95 €

Moje knižočky zo škatuľky


Tri obľúbené obrázkové knižky od Anne Suess v pôvabnej škatuľke!
Vypredané
2,33 € 2,45 €