Wist

vydavateľstvo

Útočisko menom Dixie - Love story 239


Začínajúci autor detektívnych románov Jake Gannon je priam posadnutý pátraním po zmiznutej herečke Devon Staffordovej. Sledujúc jej stopu, uviazne v malom mestečku na pobreží Južnej Karolíny, pretože sa mu pokazí auto. Keď zavolá odťahovaciu služb u, na jeho úžas vystúpi z auta energická Dixie La Fontainová. Keďže porucha na aute si vyžaduje náročnejšiu opravu, Jake je nútený zotrvať v mestečku niekoľko dní. Na svoj úžas zistí, že Dixie nie je len správkyňou rekreačného komplexu, ale má aj ďal šie nezvyčajné zamestnania. Svojím prístupom k ľuďom a životu vôbec ho nečakane očarí.
Vypredané
2,37 € 2,49 €

Spomienky na Vianoce - Love story 240


Hoci Ben Sullivan nikdy nemal núdzu o peniaze, krásne ženy, či rýchle autá, necítil sa šťastný. Preto sa rozhodol odísť z rušného Washingtonu a hľadať nový domov na vidieku. Keď sa mu podarilo výhodne kúpiť malú farmu na periférii Tupela v štáte Mississippi, odsťahoval sa na juh Spojených štátov, aby v lone prírody našiel pokoj duše. To však ani vo sne netušil, aké privítanie ho tu čaká v podobe bojovne naladenej Holly Jonesovej. Tá ho obviní, že pripravil chudobnú rodinu Snipesovcov o strechu nad hlavou. Keď sa Ben napriek tomu zjaví na charitatívnej večeri, usporiadanej na podporu tejto rodiny, na svoj úžas zistí, že bojovná amazonka v kostýme anjela, ktorá pod anjelskou svätožiarou ukrýva čertovské rožky, pre neho predstavuje veľké pokušenie.
Vypredané
2,49 € 2,62 €

Netýkavka - Love story 241


Majiteľka reklamnej agentúry a zároveň režisérka Alice Spencerová vychováva svojho osemročného synovca Marka, ktorého matka, jej sestra, tragicky zahynula. Pre natočenie rozsiahleho reklamného spotu na mužskú kolekciu štyroch ročných období po dlhom hľadaní objaví na bostonskom pobreží na starej rybárskej bárke muža, ktorý zodpovedá jej predstavám. Ponúkne mu, aby vystupoval ako hlavná postava v jej reklamných šotoch. Rybár sa jej predstaví ako Lancelot, narážajúc na postavu jedného z rytierov z povestí o kráľovi Artušovi.
Vypredané
2,49 € 2,62 €

Medzi nebom a zemou... Isabel


Obyvateľov malého mesta v Južnej Karolíne, v ktorom sa doposiaľ neudialo nič, čo by vzbudilo záujem médií, vydesí séria brutálnych vrážd. Obete majú veľa spoločného – sú to mladé, príťažlivé, inteligentné a aj ambiciózne ženy. A všetky do jednej sú blondíny. Šéf miestnej polície Rafe Sullivan sa usiluje vypátrať vraha, skôr než zaútočí na ďalšiu obeť, lenže nemá jedinú stopu. Keď mu FBI pošle výpomoc, zaskočí ho, že agentkou je atraktívna žena – Isabel Adamsová. Hoci Rafe spočiatku pochybuje o Isabeliných vyšetrovateľských schopnostiach, čoskoro sa presvedčí o opaku. Príťažlivá blondína je totiž obdarená šiestym zmyslom...
Vypredané
4,70 € 4,95 €

Hriešne oči - Love story 242


Talentovaná dekoratérka Liana Bannerová sa v práci rozhodne nešetrí, až jedného dňa psychicky a fyzicky úplne vyčerpaná skončí v newyorskej nemocnici. Podľahne nátlaku rodičov a vráti sa do rodného mestečka, aby sa zotavila. Keďže sa jej stav zo dňa na deň zlepšuje, začína sa nudiť a teší sa len na skorý návrat jej nádejného snúbenca Rodneyho Governa z Južnej Ameriky. Pri kúpaní v jazierku sa zoznámi s novým majiteľom susedného pozemku Natom.
Vypredané
2,49 € 2,62 €

Škandál


Podnikavá Emily Faringdonová nadviazala pravidelný písomný kontakt so Simonom Trahernom, grófom z Blade, v naivnej viere, že rovnako ako ona aj on je obdivovateľom romantickej literatúry...
Vypredané
4,26 € 4,48 €

Ľúbim tvoju dcéru - Love story 243


Zanietený pracovník kalifornskej počítačovej firmy Tyler Brogan vyhľadal Aarona Camerona, aby splnil poslednú vôľu svojej matky. Keď oznámil elegantnému majiteľovi významnej chicagskej elektronickej spoločnosti, že je jeho syn, Aarona to šokovalo. Veľmi rýchlo sa však zmieril s myšlienkou, že má pokrvného potomka. Doposiaľ bol totiž presvedčený, že je len otcom adoptívnej dcéry Chantel.
Vypredané
2,49 € 2,62 €

Búrka v srdci - Love story 244


Hoci Maggie Malonová vystriedala niekoľko zamestnaní, ani v jednom z nich nemala pocit, že dostatočne využíva svoje vedomosti a schopnosti. V nádeji, že práca na ranči - taká odlišná od všetkých jej predchádzajúcich zamestnaní - od základov zmení jej život, sa vyberie do Oklahomy. Keď sa v mestečku, neďaleko ranča, spýta na cestu, majiteľ obchodu požiada Curta Haydena, predáka na ranči, aby jej ukázal cestu. Cestou ich však zastihne prudká búrka, a tak je samotár Curt nútený ponúknuť Maggie ako útočisko pred besnením prírodných živlov nocľah vo svojom dome.
Vypredané
2,49 € 2,62 €

Dôveruj mi


Mladá ambiciózna advokátka Constance Stantonová pracuje v prestížnej bostonskej právnickej firme Kagen & Carter. Po rozpade manželstva a smrti dieťaťa sa pre ňu stala jediným zmyslom života práca. Vo svojej duši stále zápasí s trpkými spomienkami a pocitmi viny. Mužom nedôveruje, a tak sa k nim správa chladne a rezervovane. Jej krehká duševná rovnováha je však vystavená ťažkej skúške v podobe atraktívneho šéfa Adama Kagena, ktorého pokladá za nenapraviteľného sukničkára a zarytého starého mládenca.
Vypredané
2,80 € 2,95 €

Inštruktorka


Po krátkej, vášnivej známosti, ktorú prežila Dee Prescottová a Logan Bradford na dovolenke, došlo k ich dramatickému rozchodu. Logan totiž trval na tom, že sa Dee musí vzdať profesie pilotky, keďže on mal z lietania panický strach. Osud sa mu však vysmial rovno do očí, keď bol z finančných dôvodov prinútený naučiť sa pilotovať lietadlo kvôli urýchleniu prepravy koní zo svojej farmy ku kupujúcim. Navyše jediný inštruktor, ktorý je ochotný naučiť Logana a jeho podriadených lietať, nie je nikto iný než pôvabná Dee.
Vypredané
2,80 € 2,95 €

Buď navždy moja - Love story 238


Clancy Donahue, odpovědný za bezpečnost státu Sedichan, požádá talentovanou zpěvačku Lisu Landonovou o pomoc dostat za mříže jejího bývalého manžela Martina Baldwina. Lisa spolupráci odmítne, a to nejen z důvodu, aby Martinovi neublížila, ale i pr o vědomí, že to mezi ní a Clancym jiskří a ona už nechce s muži nic mít. Jediné řešení Clancy vidí v Lisině únosu a spolehnutí se na Martinovu přetrvávající náklonnost k ní.
Vypredané
2,49 € 2,62 €

Princezné - Vysnívané princezné


Nielen ženy snívajú o svojich princoch, ale aj muži o svojich princeznách... Vlastník veľkého panstva v južnom Anglicku Jason Radley vyhľadá po ôsmich rokoch svoju vzdialenú príbuznú Gwyneth Barrieovú, vdovu po veteránovi z napoleonských vojen. Keď Gwyn zdedila po manželovi neveľký obnos, rozhodla sa odísť do Londýna, kde mohla vyučovaním hry na klavír ľahšie uživiť seba i svojho synčeka. A hoci pred celým svetom predstiera sebestačnosť, v snahe zabezpečiť svojho syna prijme štedrý dar od neznámeho dobrodinca, ktorý jej priniesol Jason. V tom istom čase sa Gwyn nevdojak pripletie do prípadu nešťastnej lady Mary Gerradovej a stane sa terčom prenasledovania nájomného vraha. Ešteže Jasonovi, ktorý sa rozhodol držať nad ňou ochrannú ruku, výdatne pomáha Šťastena.
Vypredané
4,38 € 4,61 €

Z opačného konca


Katlyn Sandersová sa vďaka nečakanému citovému vzplanutiu k Jaredovi Kingovi ocitne uprostred víru románika. Bohužiaľ, s krátkym trvaním. Po mesiaci spolužitia s Jaredom na divoko na jeho ranči sa rozhodne opustiť ho najmä kvôli svojej tete, ktorá jej to neschvaľuje. Ale Katlyn má na odchod ešte iný, oveľa vážnejší dôvod – zatiaľ čo ona túži po trvalom, zmysluplnom zväzku, Jared očividne nemá chuť vážnejšie sa viazať... Karty osudu však zamieša niekto tretí...
Vypredané
2,80 € 2,95 €

Horúci prameň


Diplomovaná zdravotná sestra Melane Landová sa podujme viesť kliniku prvej pomoci v známom lyžiarskom stredisku Mammoth Lakes. Po príchode do hôr zistí, že vedúcim horskej služby je Tanner Harris, muž, s ktorým v minulosti prežila ľúbostné dobrodružstvo. Tanner jej nemôže odpustiť, že ho klamala, a melaine mu zazlieva, že jej nedal šancu vysvetliť mu svoje správaie. Čoskoro si obidvaja uvedomia, že naprek všetkému sú ich city ešte stále horúcejsie než povestné horské pramene.
Vypredané
3,63 € 3,82 €