! Doprava ZADARMO už od 20 € !

Marie-José Maury

autor

Heidi na cestách


V tejto knižke sa zasa stretneš so svojou kamarátkou Heidi, ktorú už poznáš z iných knižiek. Keď prijala pozvanie svojej vernej priateľky Klárky a jej babičky na cestu do sveta, na pár týždňov opustila chalupu vysoko v horách, kde žila u svojho deduška. S Klárkou a babičkou potom odcestovali do Francúzska, kde si užívali more a niekoľko dní strávili aj v Paríži. Na cestách zažili mnohé dobrodružstvá, spoznali veľa ľudí a získali nových priateľov. Dokázali však vyriešiť aj niektoré problémy a v ťažkých chvíľach pomôcť sebe aj iným ľuďom. Chceš sa o ich zážitkoch dozvedieť viac? Začítaj sa. Kniha vychádza v edícii Prvé čítanie a je určená deťom od šiestich rokov. Ďalšie pútavé príbehy o Heidi nájdeš aj v týchto knihách: Heidi – dievčatko z hôr Heidi a jej kamaráti
Na sklade > 5Ks
9,99 € 12,99 €

Heidi - Dievčatko z hôr


Ktože by nepoznal Heidi, dievčatko, ktoré prežíva nezabudnuteľné detstvo spolu so svojím deduškom pod alpskými končiarmi? Na stránkach tejto knižky pocestuješ spolu s Heidi do Frakfurtu, zoznámiš sa s Klárou, chromým dievčatkom, ktorému Heidi pomáha prekonávať ťažké chvíle na vozíčku, zasmeješ sa na lapajstvách, ktoré Heidi povyvádza prísnej slečne vychovávateľke, a na konci knižky ťa čaká krásne prekvapenie: Klára sa totiž... ale to už neprezradíme, táto knižka je predsa na to, aby chvíľku nudy vymenila za vzrušujúce čítanie. A ak sa ti zapáči, môžeš v čítaní pokračovať na stránkach ďalších dvoch knižiek z tejto série.
Vypredané
4,28 € 4,50 €

Heidi - Život na Poľane


V tejto knižke má Heidi takmer anjelské poslanie, každému je naporúdzi, pomáha, kde sa dá, je trpezlivá a láskavá, ale i detsky hravá a zvedavá.
Vypredané
6,28 € 6,61 €

Heidi - Na cestách


Nastupovať! Vlak na nikoho nečaká. Heidi sa spolu s priateľkou Klárou pohodlne usadia a nechajú sa unášať na svojej prázdninovej ceste do ďalekých miest Nemecka a Francúzka. Paríž ich víta svojimi malebnými uličkami, útulné reštaurácie lákajú netradičnými špecialitami francúzskej kuchyne a tajomné zákutia Boulognského lesíka ponúkajú vzrušujúce okamihy. V nádhernom pobrežnom meste Nice čaká naše priateľky opäť veľa nezabudnuteľných zážitkov. Ale nie vždy nám život prináša len šťastie a radosť, občas sa prihodí niečo, s čím sme ani vo sne nerátali. Aj Heidi zažije nepríjemnú udalosť, pri ktorej sa tlačia slzy do očí. Ale neboj sa, všetko dobre dopadne, ak budeš Heidi sprevádzať na jej ceste do New Yorku. Tak už rýchlo vkĺzni medzi riadky, lebo ti utečie vlak!
Vypredané
6,28 € 6,61 €

Heidi a jej priatelia


V nešťastí spoznáš priateľa, hovorí staré príslovie. Hrdinka našej série príbehov, malá Heidi, sa o jeho pravdivosti presvedčila už neraz. Dobre vie, že priateľstvo je vzácny dar, ktorý treba chrániť, ale aj rozdávať. Presvedčíš sa o tom aj ty, keď sa začítaš do príbehov v štvrtej časti série. Heidi ťa v nej zavedie do tajomného hradu, na milované horské pasienky pod alpskými končiarmi, no i k moru, kde ju čaká obrovské prekvapenie. Láskavé a šľachetné srdce Heidi spoznáš v každom jej čine. Neváhaj a poď sa zoznámiť s jej novými kamarátmi a nauč sa rovnako ako ona pomáhať priateľom, keď to potrebujú najväčšmi.
Vypredané
4,28 € 4,50 €

Heidi a strašidelný zámek


Prožijte 4 báječné příběhy s děvčátkem Heidi a jejími starými i novými kamarády. V knížce se dočtete, co lze zažít ve strašidelném zámku, jaké to je, když se Heidi stane kapitánkou námořní lodi, a jaká dobrodružství na ni čekají v horách, kde žije se svým dědečkem. Knížka je určena všem děvčátkům, která mají ráda dobrodružství.
Vypredané
7,73 € 8,14 €