! Doprava ZADARMO už od 20 € !

Johanna Spyri

autor

Heidi + CD ELI - N - Junge 1


Die weltbekannte Geschichte von Heidi, dem kleinen Mädchen aus den Alpen, das in die Grossstadt geschickt wird. Dort ist es unglücklich, lernt aber viel von der Welt. Als Heidi endlich wieder zum Grossvater auf die Alp Zurückkehren darf, bewirkt es überall Gutes.
U dodávateľa
5,70 € 6,00 €

Heidi, dievčatko z hôr


Očarujúci dojemný príbeh Johanny Spyriovej o dievčatku Heidi pozná celý svet. Hoci autorka ho napísala pred viac než sto rokmi, stále je živý. Pre dnešné deti ho s pochopením a láskou prerozprávala Jitka Škápíková. Heidi stratila obidvoch rodičov a nemá sa o ňu kto starať. Najbližší príbuzný je jej starý otec, ktorý žije vysoko v horách. Drsná alpská príroda a dlhoročná samota však spôsobili, že je z neho široko-ďaleko vyhlásený mrzút. Keď teta Deta privedie k nemu Heidi, starec rozhodne nadšením neoplýva. Čo si počne s dieťaťom? Ani pre mestské dievčatko nie je jednoduché zvyknúť si na nový život a na mrzutého starého deda...
Na sklade 1Ks
13,67 € 15,90 €

Heidi. Príbehy dievčatka z hôr


Príbeh Heidi, dievčatka, ktoré nemá ani ocka, ani mamičku, poznajú deti na celom svete. Najnovšie vydanie dobro-družstiev malej Heidi v preklade Jany Bullovej prináša kompletné príbehy malej sirôtky s veľkým srdiečkom, ktoré dopĺňajú originálne ilustrácie Kataríny Vittekovej. V prvej časti tejto knihy pod názvom HEIDINE UČŇOVSKÉ ROKY sa malí čitatelia dočítajú, ako Heidi prišla na poľanu, ako sa zo starého hundroša vykľul milujúci starký, ako sa Heidi spriatelila s pastierom Petrom aj s kozičkami, ktoré spolu pásli, ale aj to, ako sa zoznámila s chorou Klárkou a aké dobrodružstvá zažila vo veľkom meste. V druhej časti tejto knihy pod názvom HEIDI SA ZÍDE, ČO SA NAUČILA, sa malí "čítači" dozvedia, či sa Klárke splnil sen a ako to s ňou, s Heidi a Petrom nakoniec dopadlo.
U dodávateľa
15,15 € 15,95 €

dostupné aj ako:

Heidi. Príbehy dievčatka z hôr


Najnovšie vydanie dobrodružstiev malej Heidi v preklade Jany Bullovej prináša kompletné príbehy malej sirôtky s veľkým srdiečkom, ktoré dopĺňajú originálne ilustrácie Kataríny Vittekovej. Príbeh Heidi, dievčatka, ktoré nemá ani ocka, ani mamičku, poznajú deti na celom svete. V prvej časti tejto knihy pod názvom HEIDINE UČŇOVSKÉ ROKY sa malí čitatelia dočítajú, ako Heidi prišla na poľanu, ako sa zo starého hundroša vykľul milujúci starký, ako sa Heidi spriatelila s pastierom Petrom aj s kozičkami, ktoré spolu pásli, ale aj to, ako sa zoznámila s chorou Klárkou a aké dobrodružstvá zažila vo veľkom meste. V druhej časti tejto knihy pod názvom HEIDI SA ZÍDE, ČO SA NAUČILA, sa malí „čítači“ dozvedia, či sa Klárke splnil sen a ako to s ňou, s Heidi a Petrom nakoniec dopadlo.
Na stiahnutie
7,98 €

dostupné aj ako:

Heidi, děvčátko z hor


Legendární dětská kniha v nové úpravě a s ilustracemi Jana Janáka. Malou Heidi přivede její teta, která se o ni starala po smrti jejích rodičů, k dědečkovi do hor. Starý Konrád není touto situací nadšen, zpočátku se sblížení s vnučkou brání, ale brzy si ji oblíbí, stejně jako si Heidi zamiluje hory a lidi v nich žijící.
Na stiahnutie
5,83 €

Heidi (EN)


The evergreen tale of the Swiss orphan girl Heidi has charmed and intrigued readers since its original publication in 1880. Heidi comes to live with her grandfather in the Swiss Alps where she befriends the animals and children – in particular the goatherd Peter. She is later taken away to the stern and confining home of the invalid Clara where she enriches the lives of those around her but longs to return home.
Na stiahnutie
8,00 €

Heidi - Dievčatko z hôr


Ktože by nepoznal Heidi, dievčatko, ktoré prežíva nezabudnuteľné detstvo spolu so svojím deduškom pod alpskými končiarmi? Na stránkach tejto knižky pocestuješ spolu s Heidi do Frakfurtu, zoznámiš sa s Klárou, chromým dievčatkom, ktorému Heidi pomáha prekonávať ťažké chvíle na vozíčku, zasmeješ sa na lapajstvách, ktoré Heidi povyvádza prísnej slečne vychovávateľke, a na konci knižky ťa čaká krásne prekvapenie: Klára sa totiž... ale to už neprezradíme, táto knižka je predsa na to, aby chvíľku nudy vymenila za vzrušujúce čítanie. A ak sa ti zapáči, môžeš v čítaní pokračovať na stránkach ďalších dvoch knižiek z tejto série.
Vypredané
4,28 € 4,50 €

Heidi - Život na Poľane


V tejto knižke má Heidi takmer anjelské poslanie, každému je naporúdzi, pomáha, kde sa dá, je trpezlivá a láskavá, ale i detsky hravá a zvedavá.
Vypredané
6,28 € 6,61 €

Heidi - Na cestách


Nastupovať! Vlak na nikoho nečaká. Heidi sa spolu s priateľkou Klárou pohodlne usadia a nechajú sa unášať na svojej prázdninovej ceste do ďalekých miest Nemecka a Francúzka. Paríž ich víta svojimi malebnými uličkami, útulné reštaurácie lákajú netradičnými špecialitami francúzskej kuchyne a tajomné zákutia Boulognského lesíka ponúkajú vzrušujúce okamihy. V nádhernom pobrežnom meste Nice čaká naše priateľky opäť veľa nezabudnuteľných zážitkov. Ale nie vždy nám život prináša len šťastie a radosť, občas sa prihodí niečo, s čím sme ani vo sne nerátali. Aj Heidi zažije nepríjemnú udalosť, pri ktorej sa tlačia slzy do očí. Ale neboj sa, všetko dobre dopadne, ak budeš Heidi sprevádzať na jej ceste do New Yorku. Tak už rýchlo vkĺzni medzi riadky, lebo ti utečie vlak!
Vypredané
6,28 € 6,61 €

Heidi a jej priatelia


V nešťastí spoznáš priateľa, hovorí staré príslovie. Hrdinka našej série príbehov, malá Heidi, sa o jeho pravdivosti presvedčila už neraz. Dobre vie, že priateľstvo je vzácny dar, ktorý treba chrániť, ale aj rozdávať. Presvedčíš sa o tom aj ty, keď sa začítaš do príbehov v štvrtej časti série. Heidi ťa v nej zavedie do tajomného hradu, na milované horské pasienky pod alpskými končiarmi, no i k moru, kde ju čaká obrovské prekvapenie. Láskavé a šľachetné srdce Heidi spoznáš v každom jej čine. Neváhaj a poď sa zoznámiť s jej novými kamarátmi a nauč sa rovnako ako ona pomáhať priateľom, keď to potrebujú najväčšmi.
Vypredané
4,28 € 4,50 €

Heidi


This is the classic story of Heidi, an unwanted child who finds love and happiness against all the odds.
Vypredané
3,47 € 3,65 €

Heidi, děvčátko z hor


Legendární dětská kniha v audio podobě a skvělé interpretaci Lucie Vondráčkové. Malou Heidi přivede její teta, která se o ni starala po smrti jejích rodičů, k dědečkovi do hor. Starý Konrád není touto situací nadšen, zpočátku se sblížení s vnučkou brání, ale brzy si ji oblíbí, stejně jako si Heidi zamiluje hory a lidi v nich žijící.
Vypredané
11,39 € 11,99 €

Heidi


Heidi, az árva kislány boldogan él nagyapjával és virgonc kecskéivel a magas svájci hegyek között. Egy napon nagynénje magával viszi a nyüzsgő nagyvárosba, s ezzel gyökeresen megváltozik Heidi élete. Vajon visszatérhet-e valaha is nagyapjához és szeretett alpesi hegyei közé?
Vypredané
4,71 € 4,96 €

Heidi


Heidi számára az élet a havasi legelőn egyáltalán nem unalmas. Vidám napokat tölt itt barátjával, a kecskepásztor Péterrel, hancúroznak a virágos réten vagy a kecskegidát, Ugrubugrit pátyolgatják. A kislány esténként legszívesebben a kályha mellett ü ldögél a nagyapóval, aztán besurran illatos szénaágyába. Boldog és szabad. Ezért aztán villámcsapásként éri a hír: el kell utaznia a nagyvárosba, hogy egy beteg kislány, Klára tanulótársa, kis "társalkodónője" legyen. Az ottaniak azt szeretnék, ha ör ökre ottmaradna... A csodaszép klasszikus történetet Ilse Binting dolgozta fel, és Daniele Winterhager pasztelszínekben pornpázó rajzai hozzák még közelebb az ifjú olvasókhoz.
Vypredané
9,10 € 9,58 €

Heidi


A beautiful gift edition of this timeless classic by Johanna Spyri, enchantingly illustrated and told in its complete and unabridged form. Perfect for reading aloud to younger children too. Orphaned Heidi is sent to live with her grumpy grandfather in the Alps, but soon grows to love the mountains. When she is taken to Frankfurt, her homesickness and a new friendship with a disabled girl called Clara lead to an extraordinary turn of events. With a padded cover, stylish design and a ribbon marker, this will make a gift to be treasured and shared together again and again.
Vypredané
18,53 € 19,51 €

Heidi + MP3 Pack - Level 2


Classic / British English Heidi lives with her grandfather in his little wooden house, high up in the mountains of Switzerland. One day Heidi's aunt arrives and takes her to Clara's home in Frankfurt. Heidi likes her new friend, but she doesn't like living in a big house in the city. Can she go back to her home in the mountains? This Pack contains a Book and MP3
Vypredané
5,56 € 5,85 €