Zdeněk Miler

autor

Der Maulwurf im Herbst


Der Herbst färbt die Blätter bunt und der Wind herrscht im Wald. Alles wirbelt er durcheinander und als dem Maulwurf eine blaue reife Pflaume direkt auf den Kopf fällt, hat er eine Idee ...
Vypredané
6,65 € 7,00 €

Der Maulwurf im Zoo


Der kleine Maulwurf geht sehr gerne in den Zoo. Was er dort alles gesehen hat, davon möchte er euch erzählen ...
Vypredané
6,57 € 6,92 €

Der Maulwurf und die Zahlen


Und nun hast du es gesehen:Zählen - das ist doch ganz leicht! Eins, zwei, drei, vier, fünf, sechs, sieben acht, neun, zehn - für heute reicht's.
Vypredané
6,65 € 7,00 €

Krtko a nohavičky - Leporelo, 3. vydanie


Pôvabné leporelo o krtkovi, ktorého deti poznajú aj z obľúbeného televízneho seriálu...
Vypredané
3,71 € 3,90 €

Krtkov týždeň


Nové leporelo s Krtkom nám prezradí, čo všetko robí náš kamarát cez týždeň: stará sa o svoju záhradku, ktorú poničila búrka, pestuje mrkvičku, šalát a reďkvičky, a tiež veľmi rád trávi čas so svojimi priateľmi. Leporelo s krásnymi farebnými obrázkami vychádza v Albatrose prvýkrát – obsahuje básne Michala Černíka, ktoré do slovenčiny prebásnil Marián Heveši.
Vypredané
2,84 € 2,99 €

Krtko a hodiny


Vieš, čo všetko Krtko prežíva počas jediného dňa? Každý deň čaká Krtka a jeho priateľov kopec dobrodružstiev! Od rána až do večera sa predsa deje toľko zaujímavých vecí! Poď sa na to spolu s kamarátmi pozrieť a naučíte sa pritom určovať na hodinkách čas.
Vypredané
9,49 € 9,99 €

Hľadáme s Krtkom


Krtko a jeho kamarátka myška opravujú ich obľúbené autíčko, ale niekoľko skrutiek sa im zakotúľalo. Kde sú? Krtko pozýva svojich kamarátov na melón. Pre myšku však nezvýšilo? Ale čoby, krtko pre ňu schoval ten najkrajší kúsok. Kam? Pomôž krtkovi nájsť všetky stratené veci!V zábavnom leporele pre najmenších si deti spolu s krtkom a jeho kamarátmi precvičia postreh a pozornosť.
Vypredané
3,32 € 3,49 €

Krtko a snehuliak 3. vydanie


Zima je tu a sneh napadal všade naokolo. Krtko by sa rád zahral, no všetci jeho zvierací kamaráti spia vo svojich brlôžkoch a komôrkach. A hra je predsa vždy veselšia, keď sa je s kým podeliť o radosť. A tak si krtko na snežné radovánky nájde nového priateľa. Kto by to mohol byť? Otvorte knižku a uvidíte!
Vypredané
3,66 € 3,85 €

How Little Mole Cured Little Mouse


Oblíbené krtkovy příhody v angličtině! Tentokrát krteček shání tajemnou bylinu, aby vyléčil myšku. Podaří se mu to?
Vypredané
8,54 € 8,99 €

Krtko v zime - puzzle


Veselé skladačky potešia všetky malé deti! Začala sa zima a Krtko si ju užíva plnými dúškami. Lyžuje sa a sánkuje, dokonca si zo snehu postaví nového kamaráta. S ostatnými zvieratkami z lesa pekne ozdobí stromček a oslávi Vianoce.
Vypredané
12,82 € 13,49 €

Krtko a zvieratká na dvore


Obľúbené rozkladacie leporelo pre najmenších, v ktorom Krtko zoznámi deti so zvieratkami, ktoré môže stretnúť na dvore.
Vypredané
2,84 € 2,99 €

Krtko a zvieratká v prírode


Obľúbené rozkladacie leporelo pre najmenších, v ktorom Krtko zoznámi deti so zvieratkami, ktoré môžu vidieť v prírode.
Vypredané
2,84 € 2,99 €

Krtko a zvuky okolo nás


Krtko sa vydal spoznávať svet okolo seba. Na ceste začul kopu zaujímavých zvukov. Dokážeš Krtkovi poradiť, aký zvuk ku ktorému obrázku patrí?
Vypredané
2,84 € 2,99 €

How Little Mole Got His Trousers


Nejznámější Krtkův příběh tentokrát v angličtině! Krtek zatouží po krásných modrých kalhotkách, sám ale neumí ani tkát, ani stříhat, šít nebo barvit látku. Poprosí tedy o pomoc své kamarády – raka, rákosníčka, žabku, čápa, ježka, pavoučky a mravenečky. Ti mu rádi pomohou, a Krtek se nakonec může radovat z nových kalhotek. Living underground, Little Mole digs up a lot of treasure. If only he had something to help carry it all—trousers with pockets would work perfectly. But where can he find them? His search seems hopeless, until he gets a little help from his friends. If they all work together, Little Mole just might get the trousers he needs. Because with friends anything is possible.
Vypredané
9,49 € 9,99 €

A kisvakond és a tél


A kisvakond újabb bájos története most télen.
Vypredané
4,60 € 4,84 €

Krtko a jeseň


Po lete prišla jeseň a zavítala aj do lesíka, kde žije krtko so sýkorkou. Všade na lúke okolo krtinca je zrazu plno sliviek. Tak sa naši kamaráti rozhodnú, že z nich uvaria lekvár. A potom napečú mnoho slivkových koláčov. A keďže tých koláčov bolo napokon naozaj veľa, pozvali na hostinu aj všetky ostatné zvieratká.
Vypredané
2,80 € 2,95 €