Zdeněk Miler

autor

Krtko a jar


Krtko sa presvedčí o tom, že jar je už tu, keď po zime vykukne zo svojho zimného domčeka. Je rád, že dobre prezimoval a teší sa na jarné slniečko. Ale ako prežili zimu ostatní? Keď krtko počuje zúfalé volanie malej sýkorky, je to úloha preňho ako s tvorená... Musí sa o vtáčatko postarať!
Vypredané
2,80 € 2,95 €

Krtkov týždeň


Toto čarovné leporelo s krtkom nám prezradí, čo všetko robí náš kamarát cez týždeň: stará sa o svoju záhradku, ktorú poničila búrka, pestuje mrkvičku, šalát a reďkvičky, a tiež veľmi rád trávi čas so svojimi priateľmi. Leporelo s krásnymi farebnými obrázkami obsahuje básne Michala Černíka, ktoré do slovenčiny prebásnil Marián Heveši.
Vypredané
2,84 € 2,99 €

Ako krtko cestoval, 3. vydanie


Ako krtko cestoval, 3. vydanie
Vypredané
4,66 € 4,90 €

Krtko v zime


Krtkove dve zimné dobrodružstvá! Krtko si na svoje snežné radovánky nájde nového kamaráta snehuliaka, ktorého nakoniec zachráni pred teplými slnečnými lúčmi. Nezabúda však ani na zvieratká z lesa, pre ktoré chystá skvelé vianočné prekvapenie. No najväčšia radosť je predsa len to, že môžu byť všetci spolu...
Vypredané
9,49 € 9,99 €

Kisvakond reggeltől estig


Az 1960-as évek óta több generáció kedves Kisvakondja (aki mellesleg a Velencei Filmfesztivál győztese!) legújabban a kiskertben tevékenykedik - barátai nagy örömére. E könyvecskét a legkisebb korosztálynak is ajánljuk. A(z) Kisvakond reggeltől estig (Könyv) szerzője Zdeněk Miler.
Vypredané
4,38 € 4,61 €

Veľká kniha o krtkovi


Malý veselý krtko si k vám opäť našiel cestu. Chce sa s vami podeliť o všelijaké dobrodružstvá, ktoré zažil na potulkách svetom. Na prechádzke v lesíku našiel vzácne pokladíky – kam si ich však odloží, keď nemá nohavičky s veľkými vreckami? Najradšej však pomáha svojim kamarátom. Neváha vydať sa na dlhú cestu, aby našiel zázračný kvietok pre chorú myšku Hryzku, inokedy sa zas ocitne na svadbe zajačičky Zajduľky alebo zmajstruje z deravého dáždnika plavidlo či hojdačku. Príbehy z tejto veľkej knižky vás hravo prenesú do zázračného rozprávkového sveta malého nezbedného krtka.
Vypredané
16,62 € 17,49 €

Krtko a letné radovánky


Uži si krásny letný deň s Krtkom a jeho kamarátmi.
Vypredané
6,64 € 6,99 €

Krtek - Zábava se samolepkami


Dopřejte dětem spoustu zábavy s Krtkem! Jedná se o měkkou vazbu formát A4. Obsahuje 12 barevných stran s lehkými úkoly, doplňovačkami a více než 40 barevných samolepek. Samolepky lze opakovaně použít, děti si s nimi mohou hrát znovu a znovu!
Vypredané
3,97 € 4,18 €

A kisvakond játszik - Téli kirakóskönyv


Itt a tél, leesett az első hó. A kisvakond és az egérke végre szánkózhatnak és síelhetnek kedvükre! Ebben a színes könyvben 5 kirakó található, amelyek összeállítását keret és háttérkép is segíti. Csak egy kis ügyesség kell, és a kirakós darabjaiból összeáll a vakond vidám világa!
Vypredané
10,17 € 10,71 €

A kisvakond és a mackók (lapozó)


A színes lapozó oldalain a rajzfilmekből jól ismert, népszerű Vakond figurájával, kalandos történeteivel ismerkedhetnek a legkisebb gyerekek. A keménytáblás könyv egy erdei kirándulás különlegesen kalandos történetét meséli el.
Vypredané
3,39 € 3,57 €

Krtko a medvede 3. vydanie


Milá rozprávka o krtkovi a jeho zážitkoch... Pre deti od troch rokov.
Vypredané
4,66 € 4,90 €

Krtek Malování pro nejmenší


Obsahuje 20 černo-bílých perokreseb se speciální vrstvou, která zabraňuje dětem přetahovat
Vypredané
2,95 € 3,10 €

A kisvakond és a tavasz (lapozó)


A kedves kis történetben megtudhatjuk, hogyan segít Kisvakond hazatalálni a fészekből kipottyant kis cinkének.
Vypredané
4,41 € 4,64 €

A vakond autója


"Hűha, mennyi autó! Nézzétek csak, hány autó van itt! Zöld, piros, kék meg sárga. Jönnek-mennek. Rá sem férnek mind a képre. Hogyan is lehetne megfesteni a nagyváros összes autóját? És miért van az autósorok közt zöld fű? Azért, hogy ne menjenek bele a szembejövőkbe. Így mindannyian rátalálnak a saját útjukra. Ez a dolgok rendje. Jó utat!... Hát a füvön ki játszott? Ki ásott? Ki túrta ezt a kupacot? A gyerekek? Vagy talán egy kutya? Ott mintha mozogna a föld. Egyre csak nő, egyre emelkedik. Elmennek mellette az autók, és még csak észre sem veszik. Persze az autók! Mindig sietnek, nem állnak meg egy kis domb miatt. Jól figyeljetek, nyomban kiderül, mi történik a füvön!" - kezdődik a mese.
Vypredané
10,17 € 10,71 €

Veselé Vianoce


Chcete vedieť, ako trávi krtko Vianoce? Kto mu pomáha ozdobiť stromček a zabaliť darčeky? A čo si nájde pod stromčekom? Odpovede na všetky zvedavé otázky nájdete v leporele s obľúbenými ilustráciami Zdeňka Milera a veršíkmi Nataše Ďurinovej.
Vypredané
4,66 € 4,90 €

Krtko a nohavičky 4. vydanie


Krtko potrebuje nohavičky s veľkými vreckami! Ako na to? Poradí sa preto so svojimi kamarátmi – pánom rakom, múdrym trsteniarikom, žabkou či kmotríčkom bocianom – lebo dobrá rada od priateľa je nad zlato.
Vypredané
4,66 € 4,90 €

dostupné aj ako: