Zdeněk Miler

autor

Krtko a jeseň


Po lete prišla jeseň a zavítala aj do lesíka, kde žije krtko so sýkorkou. Všade na lúke okolo krtinca je zrazu plno sliviek. Tak sa naši kamaráti rozhodnú, že z nich uvaria lekvár. A potom napečú mnoho slivkových koláčov. A keďže tých koláčov bolo napokon naozaj veľa, pozvali na hostinu aj všetky ostatné zvieratká.
Vypredané
2,80 € 2,95 €

Krtko a leto


Krtko a malá sýkorka sa stali nerozlučnými kamarátmi. V lete sa radujú zo záhradky, ošetrujú a zalievajú rastlinky a majú radosť, že záhradka pekne rozkvitla. Šťavnaté listy však veľmi zachutili trom tlstým húseniciam. Ako si s nimi Krtko poradí, sa deti dozvedia z obľúbeného leporela.
Vypredané
2,80 € 2,95 €

Krtko a zima


Konečne je tu zima! povedal si krtko a vytiahol sánky. Bielo je všade – nie je to však sneh, ale inovať. Krtko a jeho kamarátka sýkorka zbadajú nad lesom obláčik. Dajú mu napiť, aby z neho vyrástlo poriadne mračno. A potom konečne začne snežiť. Môže začať sánkovačka, guľovačka a tie pravé zimné radovánky!
Vypredané
2,80 € 2,95 €

Első kisvakond könyvem


A pancsolókönyv fürdés közben is lapozható. Csobbanj a vízbe kisvakonddal és barátaival!
Vypredané
4,41 € 4,64 €

A kíváncsi kutyus kalandjai


A kíváncsi kutyus folyton valami galibába keveredik: először a nap felhőpárnának használja a vizét, amelyet próbál visszaszerezni. Aztán a méheket haragítja magára azzal, hogy megdézsmálja a lépes mézüket. Végül a kutyus családot alapít, de kölykei egy fi karcnyit sem hasonlítanak rá. Vagy mégis? Zdeněk Miler és Iva Hercíková klasszikus meséi a Móra Könyvkiadó korábbi, rövidített kiadásaután most jelennek meg először az eredeti, teljes változatban. A kisvakond-könyvek világhírű rajzolója mindhárom kalandhoz hatvanöt gyönyörű képet készített.
Vypredané
10,17 € 10,71 €

A kisvakond játszik - Kirakóskönyv


5 féle 24 db-os puzzle oldal.
Vypredané
10,17 € 10,71 €

A kisvakond játszik - Téli kirakóskönyv


Itt a tél, leesett az első hó. A kisvakond és az egérke végre szánkózhatnak és síelhetnek kedvükre! Ebben a színes könyvben 5 kirakó található, amelyek összeállítását keret és háttérkép is segíti. Csak egy kis ügyesség kell, és a kirakós darabjaiból összeáll a vakond vidám világa!
Vypredané
10,17 € 10,71 €

Matricás könyv - Tanuljunk formákat a vakonddal!


Matricás könyv - minden gyerek kedvelt olvasmánya. A színes matricákat tartalmazó könyv segítségével a gyerekek megtanulják felismerni a különféle formákat. A matricák pontos elhelyezésében a gyerekek barátja, a vakond segít.
Vypredané
2,71 € 2,85 €

Krtkov deň 3. vydanie


Krtkov deň, 3. vydanie
Vypredané
4,66 € 4,90 €

Krtek v lese - čtvercové omalovánky


•obálka s lesklou povrchovou úpravou •konečné zpracování oblé rohy •ke každé kontuře/perokresbě barevné předlohy •barevné předlohy jsou buď na vnitřních stranách, nebo na zadní straně obálky •u některých titulů didaktické prvky
Vypredané
2,32 € 2,44 €

A kisvakond és a nyár


A kisvakond nagy szeretettel gondozza a virágokat. Mi történik az odúba bezárt szőrös hernyókkal? A nyár csupa csodás meglepetés! 12 oldalas színes leporelló.
Vypredané
4,60 € 4,84 €

Šibal krtko 3. vydanie


Uprostred prírody čakajú na všetky deti, ktoré majú rady veselé príbehy milého krtka, aj tentoraz nezvyčajné príhody. Krtko, myška, žabka, ježko a zajačik už vystrájajú v lese. Hrajú sa pri vode a vymýšľajú rozličné žartovné kúsky a fígle. Veselé príbehy s krásnymi ilustráciami sú vhodné pre deti od 3 rokov.
Vypredané
3,75 € 3,95 €

A Kisvakond a városban - Kisvakond mesegyűjtemény 3.


Mindannyiunk kedvence "A KISVAKOND" most DVD-n, 4 klasszikus mesével jelentkezik: A Kisvakond és a telefon A Kisvakond és a gyufa A Kisvakond a városban A Kisvakond mint filmcsillag
Vypredané
3,36 € 3,54 €

A Kisvakond álmodik: Kisvakond mesegyűjtemény 4. DVD


Az egyik legkedveltebb mesehős, kicsik és nagyok kedvence visszatér, hogy újabb kedves történetekkel szórakoztassa rajongóit. Mindannyiunk kedvence a "KISVAKOND" most DVD-n, 5 klasszikus mesével jelentkezik. A Kisvakond mint kémikus A Kisvakond és a bulldózer A Kisvakond mint fotós A Kisvakond álmodik A Kisvakond és a gyógyszer
Vypredané
3,36 € 3,54 €

A Kisvakond 1-3. (3 DVD) díszdoboz


Mindannyiunk kedvence a "A Kisvakond" mesesorozat, most díszdobozba gyűjtve 3 DVD-n, 49 epizódon keresztül szórakoztat kicsiket nagyokat egyaránt. A klasszikus csehszlovák rajzfilmsorozat kedves mesefigurái, tanulságos történetei nyújtanak vidámságot mindenkinek.
Vypredané
13,54 € 14,25 €

Krtko a televízor 2. vydanie


Prečo je v lese odrazu také ticho? Na stráni pod lesom nebzučia včielky, nehopká zajačik, nevystrája myška. Dokonca aj slniečko zabudlo ísť spať. Čo sa stalo? Slimák vo svojom domčeku priviezol zvieratkám televízor. Žiarivá obrazovka akoby lesných kamarátov zakliala. Pozerajú, hľadia... až ich obrastie husté tŕnie. Krtka nečaká ľahká úloha. Pomôže svojim kamarátom?
Vypredané
5,61 € 5,90 €