Zdeněk Miler

autor

Der Maulwurf als Gärtner


Der Maulwurf als Gärtner
Vypredané
4,35 € 4,58 €

Čo vie krtko? 3.vydanie


V obrázkovom leporele sa dozviete, že krtko nekope len chodbičky pod zemou a nezlostí záhradníkov svojimi krtincami. Vie sa aj lyžovať, plávať či tancovať. To však nie je všetko. Dokáže toho oveľa viac...
Vypredané
2,38 € 2,50 €

Krtko a jar


Krtko sa presvedčí o tom, že jar je už tu, keď po zime vykukne zo svojho zimného domčeka. Je rád, že dobre prezimoval a teší sa na jarné slniečko. Ale ako prežili zimu ostatní? Keď krtko počuje zúfalé volanie malej sýkorky, je to úloha preňho ako stvorená... Musí sa o vtáčatko postarať!
Vypredané
2,84 € 2,99 €

Krtko a leto


Krtko a malá sýkorka sa stali nerozlučnými kamarátmi. V lete sa radujú zo záhradky, ošetrujú a zalievajú rastlinky a tešia sa, že záhradka pekne rozkvitla. Šťavnaté listy však veľmi zachutili trom tlstým húseniciam. Ako si s nimi Krtko poradí, sa deti dozvedia z obľúbeného leporela.
Vypredané
2,84 € 2,99 €

Krtko a zima


Veselé leporelo s obrázkami Zdeňka Milera o zimných dobrodružstvách krtka a jeho kamarátky sýkorky.
Vypredané
2,84 € 2,99 €

Krtkov týždeň


Toto čarovné leporelo s krtkom nám prezradí, čo všetko robí náš kamarát cez týždeň: stará sa o svoju záhradku, ktorú zničila búrka, pestuje mrkvičku, šalát a reďkovky, a tiež veľmi rád trávi čas so svojimi priateľmi.
Vypredané
2,84 € 2,99 €

Samolepkový album/ Krtko 2


Obsahuje 4 strany farebného pozadia a viac ako 100 samolepiek s adhéznou úpravou - nezanecháva stopy po nalepení. Formát A3.
Vypredané
6,26 € 6,59 €

Krtko v zime


Krtko si na svoje snežné radovánky nájde nového kamaráta snehuliaka, ktorého nakoniec zachráni pred teplými slnečnými lúčmi. Nezabúda však ani na zvieratká z lesa, pre ktoré chystá skvelé vianočné prekvapenie. No najväčšia radosť je predsa len to, že môžu byť všetci spolu...
Vypredané
9,49 € 9,99 €

Dobrodružstvá s krtkom


Štyri príbehy, štyri ročné obdobia, štyri dobrodružstvá s krtkom a jeho skvelými kamarátmi. Pomôžte krtkovi zostrojiť vysnívané autíčko, zachrániť opustené orlíčatko, nestratiť sa vo veľkomeste a postaviť kamoša snehuliaka. Ako? Otvorte knižku a uvidíte!
Vypredané
16,62 € 17,49 €

Krtko a zimné radovánky


Uži si skvelý deň s Krtkom a jeho kamarátmi a vychutnajte si všetky zimné radovánky.
Vypredané
7,59 € 7,99 €

Stolový kalendár Krtko SK 2020, 23,1 × 14,5 cm


Stolový kalendár s obľúbenými ilustráciami Krtka a jeho priateľov z dielne Zdeňka Milera.
Vypredané
3,61 € 3,80 €

Týždenný magnetický diár Krtko 2020, 11 × 16 cm


Kapesní týdenní diář Krteček s 8 barevnými obrázky kapsou na vizitky a magnetem na zavření.
Vypredané
7,22 € 7,60 €

Zábavné magnety: Krteček


Krteček, jedna z nejoblíbenějších dětských postaviček, přináší novou zábavu! Na čtyřech krásných barevných pozadích se pomocí 16 magnetů mohou odvíjet příběhy krtka i jeho kamarádů myšky, zajíce, žabky, ježka, veverky a ostatních zvířátek. Každá dvoustrana obsahuje krátký text a několik zábavných úkolů pro vaše děti.
Vypredané
13,35 € 14,05 €

Little Mole and Christmas


Byla zima, zvířátka ještě tvrdě spala ve svých pelíšcích. Ale Krtek ne, ten už běhal venku. Chtěl přichystat pro své kamarády z lesní stráňky báječné vánoční překvapení. A ukázalo se, že to nebude tak jednoduché, jak se zpočátku zdálo. Zdálky ho totiž pozorovala škodolibá tetka vrána. Jakmile spatřila krásný vánoční stromeček ozdobený dobrotami, hned na něj dostala zálusk. Krtek si však se známou zlodějkou snadno poradil. Chcete vědět jak? Tak honem otevřete tuhle zimní knížku!
Vypredané
9,49 € 9,99 €

Vakond és a televízió


Új történettel folytatódik a színes, közkedvelt Vakond-sorozat. Ezúttal a villogó, beszélő doboz, vagyis a televízió kápráztatja el az erdő lakóit. Vajon meddig tart a varázs? Zdeněk Miler kultsorozatának legújabb könyve egyszerre jelenik meg itthon és Csehországban
Vypredané
9,10 € 9,58 €

Krtek a ptáček - omalovánka se samolepkami


Zábavný sešit A4 s omalovánkou a samolepkami a výsekem ve tvaru ucha.
Vypredané
2,63 € 2,77 €