Amy Newmark

autor

Slepačia polievka pre dušu: Nájdi svoje šťastie


Kto by nechcel byť šťastný? Plný radosti, spokojnosti, žiariť, žiť naplnený život a rozdávať úsmevy... no povedzte, dokážete si predstaviť niečo lákavejšie? Navyše veď aj vedci zistili, že pocit šťastia predlžuje život až o deväť rokov! Lenže medzi tými, ktorí siahli po tejto knihe, môžu byť aj takí, ktorým pocit šťastia chýba. Cítia sa dezorientovaní, stratili motiváciu, nebaví ich tešiť sa zo života. Možno si myslia, že za to môžu okolnosti, do ktorých sa dostali, ale v skutočnosti je jedno, kto za to môže, dôležité je zistiť, že život stojí za to žiť! Táto kniha obsahuje mnoho príbehov, ktoré vám ukážu, že jestvuje veľa spôsobov, ako dosiahnuť šťastie; keď si ich prečítate, budete na hľadanie svojej správnej cesty a cieľa oveľa lepšie pripravení.
Vypredané
9,49 € 9,99 €

Slepačia polievka pre dušu: Odkazy z neba


Keď naši blízki opustia tento svet, naše spojenie s nimi sa nekončí. Smrť odníma ich fyzickú prítomnosť ale nie ich ducha, preto sa nezriedka stáva, že cítime ich blízkosť aj potom, čo odídu. Keď sa stíšime a upokojíme, dokážeme vidieť znamenia a prijať ich správy, ktoré nám niektorí z nich môžu chcieť zanechať. My ich nazývame „náhody“ a „zázraky“ a oni „odkazy“. Niekedy sa tak stane v snoch či videniach, inokedy prostredníctvom nápadov, myšlienok či vnuknutí. Príbehy v tejto knihe zahŕňajú rôzne formy odkazov tých, čo nás opustili. Niektoré majú náboženský podtext, iné svetský, mnohé sú prekvapujúce a dojímavé či vtipné, ale všetky nás udivia a obohatia o poznanie, že prepojenia na báze lásky nikdy neumierajú.
Vypredané
9,49 € 9,99 €

Slepačia polievka pre dušu: Mysli pozitívne


Potrebujete „postrčiť“? Každý potrebuje z času na čas povzbudiť či motivovať. Tieto inšpiratívne príbehy, ktoré sa skutočne stali, vám v tom pomôžu. Nedávne vedecké štúdie dokázali, že vďační, pozitívni ľudia vedú lepší život, aj z najzložitejších situácií sa zotavujú ľahšie, sú zdravší, aktívnejší, produktívnejší, problémy riešia rýchlejšie a správnejšie – a ostatní ich vnímajú s väčšou úctou. Deti s pozitívnymi spomienkami dosahujú v škole lepšie výsledky. Ale ako sa ponoriť do pozitívnych spomienok, keď prežívate niečo skutočne ťažké? Vtedy vám ošúchané rady zvyčajne nepomôžu. Táto kniha však áno. Ponúka 101 inšpiratívnych príbehov, plných skúseností, ktoré skutoční ľudia s reálnymi problémami zažívajú každý deň, a napriek tomu našli vnútornú silu na to, aby sa s výzvami popasovali, prekonali prekážky a našli spôsob, ako prinavrátiť životu zmysel.
Vypredané
9,49 € 9,99 €

Slepačia polievka pre dušu: Pravá láska


Túžite po pravej láske? Poznáte tajomstvo šťastného manželstva? Dokážete riešiť svoje nedorozumenia vo vzťahoch? Viete, na čom skutočne záleží? Autori bestsellerov zo série Slepačia polievka pre dušu vám dajú odpoveď v tejto zbierke príbehov zo života o pravej láske. Podelia sa s vami o povzbudivé, humorné i dojemné príbehy o prvých stretnutiach a ponukách na sobáš, o svadbách, radostiach i problémoch manželského spolužitia, ale aj o bolesti a lúčení. S hrdinami príbehov sa budete nielen smiať, ale aj prežívať ich zápasy a dostávať cenné lekcie skutočnej lásky.
Vypredané
9,49 € 9,99 €

Slepačia polievka pre dušu: Anjeli medzi nami


Ďalšia časť zo série fenomenálne úspešnej zbierky skutočných príbehov Slepačia polievka pre dušu. Nebeské, z iného sveta, božské, anjelské, nadpozemské. Nech už to nazvete akokoľvek, niekedy zažívame nevysvetliteľnú súhru okolností, o ktorej vieme, že má šancu jedna k miliónu, aby sa stala a napriek tomu ju nielen zakúsime na vlastnej koži, ale mnohým sa aj zopakuje. Kladieme si otázku: kto je za tým? Vyšší plán? Božia moc? Vesmír? V knihe Slepačia polievka pre dušu: Anjeli medzi nami – 101 inšpiratívnych príbehov o zázrakoch a viere sa zoznámite so skutočnými zážitkami ľudí, veriacich aj neveriacich, ktorí zažili (možno rovnako ako vy) anjelskú ochranu, zázračný zásah a lásku zhora.
Vypredané
9,49 € 9,99 €

O andělech mezi námi


Andělé k nám často přicházejí v přestrojení... Kdo z nás by nechtěl potkat svého anděla? Kdo by se nechtěl v životě spolehnout jen na toho svého anděla strážného? Vždyť každý z nás by si jistě vybavil alespoň jednu situaci, kdy by za svého anděla dal všechno na světě. A nejde jen o nás. Jde o naše blízké, kterým někdy přes veškerou snahu neumíme poskytnout tu pravou pomoc. Naštěstí jako by tu bylo ještě něco; něco dobrého, co se nachází mimo naše schopnosti i moc. Tato kniha obsahuje 101 překrásných a dojemných příběhů. Některé až nahánějí strach, jiné budí údiv a většina z nich se odehrává na zcela běžných místech, uprostřed reálného života. Setkání s anděly mohou mít různé podoby, jako ostatně i andělé samotní. Tyto malé velké zázraky, které mohou potkat každého z nás a které si často ani neuvědomujeme, přinášejí především poznání a naději. Dávejte proto na svého anděla pozor, aby si nezlomil křídla...
Vypredané
15,58 € 16,40 €

Slepičí polévka pro duši Znamení z nebe


V životě každého z nás přicházejí chvíle, kdy se musíme navždy rozloučit s někým blízkým. Tváří v tvář nutnosti říct poslední sbohem však nakonec přece jen doufáme, že nejde o skutečný konec. A že smrt není definitivní odchod z tohoto světa. A že ještě dostaneme příležitost znovu se setkat. A nemusíme k tomu ani být věřící v náboženském smyslu. Vždyť stopy jsou všude kolem nás. Všimli jste si motýla na hřbitově? Pohlazení jarním vánkem? Narážíte na různá znamení, která jako by vám vaši blízcí posílali odněkud seshora? Lidé, kteří přispěli do této knížky, vyprávějí ve 101 příbězích o svých zkušenostech se smrtí blízké osoby a zvláštních zážitcích, snech či setkáních s anděly, které jim dodaly novou sílu, víru a naději. Slepičí polévky se staly knižním fenoménem, byly přeloženy do více než čtyřiceti jazyků. Přinášejí motivaci a inspiraci čtenářům po celém světě, pomáhají jim překonat těžké chvíle, nabízejí útěchu, povzbuzení a ujištění, že v tom nejsme sami.
U dodávateľa
15,58 € 16,40 €

Slepačia polievka pre dušu: Keď vám život dá citróny, urobte si citronádu


Slepačia polievka pre dušu je vždy príležitosťou učiť sa od obyčajných ľudí, ktorí zažili niečo mimoriadne. Ich príbehy sú povznášajúce, nápomocné a ilustrujú, ako uplatniť rovnaké postupy a zlepšiť si tým vlastný život. Kto by nezažil situáciu, keď mu život ponúkal samé citróny. Tie najkyslejšie na svete. Či už v podobe ochorenia, straty partnera, lásky, zvieracieho miláčika, zamestnania či jedného z najbolestnejších zážitkov - straty dieťaťa. Vo chvíľach, keď sa nám podlamujú kolená a v duši sa usídli taký hlboký žiaľ, až sa človeku nechce žiť, je dobré nielen vedieť, že nie sme sami, kto prežíva nešťastie, ale tiež naučiť sa, ako čeliť takejto výzve a čo v podobnej situácii pomohlo niekomu inému, lebo práve to je spôsob, ako z ponúkaných nechcených citrónov od života pripraviť citronádu. Neváhajte a začítajte sa do príbehov od prispievateľov, ktorí sa ocitli na druhom brehu, blízko smrti či v kritickom zdravotnom stave, ktorý vyústil do novej profesie, vyliečenia, zlepšenia vzťahov a hlbšieho sebapoznania.
Vypredané
9,49 € 9,99 €

Slepačia polievka pre dušu: 20. výročie - Originálne vydanie


Keď Slepačia polievka pre dušu prvýkrát vyšla pred dvadsiatimi rokmi, oblasť osobného rozvoja len začínala byť populárna. Táto kniha, naplnená až po okraj inšpiráciou a nádejou, ovplyvnila milióny ľudí a výrazným dielom prispela k zmene spôsobu, akým ľudia vnímali knihy o osobnom rozvoji. Stala sa celosvetovým bestsellerom a odštartovala fenomén, ktorý vyústil do ďalších 250 titulov, z ktorých sa predalo vyše pol miliardy výtlačkov! Nečudo, že oslavu 20. výročia vydania originálu si nenechali ujsť ani svetoznáme osobnosti v oblasti osobného rozvoja - Anthony Robbins, Deepak Chopra či Michael Beckwith a prispeli svojimi príbehmi, ktoré im zmenili život.
Vypredané
9,49 € 9,99 €

Slepačia polievka pre dušu - Naštartuj svoj život


Ak máte pocit, že ste sa v živote zasekli, ak plačete nad kartami, ktoré vám rozdal osud, a ukazujete prstom na každého okrem seba, potom je táto kniha práve pre vás. Nielenže prestanete pociťovať osamelosť, hoc ste obklopení ľuďmi, ale nájdete motiváciu, ktorú potrebujete na to, aby ste si začali postupne budovať lepší život. Tak na čo ešte čakáte? Užite si to! V knihe nájdete 101 skutočných príbehov o tom, ako sa prestať vyhovárať a konečne uskutočniť zmenu, ako sa pritom riadiť srdcom, nezabúdať na tých, ktorých milujeme najviac, dať konečne svoje zdravie a kondíciu na prvé miesto, rozumne riskovať, nájsť nový zmysel svojho života, prekonať nepriazeň osudu a zmeniť svoj postoj.
Vypredané
9,49 € 9,99 €

První! Slepičí polévka pro duši


Jubilejní reedice prvního vydání… s 20 novými příběhy na dalších 20 let! (Začíná další série – postupně celkem 6 knih.) První vydání Slepičí polévky pro duši od autorů Canfielda, Hansena a Newmarkové spatřilo světlo světa již v devadesátých letech. Celkově se jí za tu dobu prodalo přes 8 milionu výtisků a její hluboké poselství si vyžádalo překlady do mnoha světových jazyků. Je proto zřejmé, že si kniha po dvaceti letech přímo říkala o speciální narozeninové vydání, o které nelze ochudit ani českého čtenáře. Reedice Slepičí polévky pro duši sestává z původních příběhů, které vhodně doplňuje dvacet příběhů současných. Ať už se vám tato kniha dostane do rukou poprvé, anebo jste příznivcem Polévek již dlouho, patrně ve vás (opět) probudí chuť být lepším člověkem, zkusit naplno využít svého potenciálu, překonat všechna úskalí života a přijímat svět kolem sebe takový, jaký je. Přijměte naše pozvání a pojďte s námi znovu objevit nadčasovou sílu příběhů o zázracích všedního dne, jež hladí lidskou duši a povznášejí ducha.
Na sklade 1Ks
15,58 € 16,40 €

Slepačia polievka pre dušu - Nič nie je nemožné


Každý deň nášho života je novým začiatkom a príležitosťou uskutočniť svoje sny. Ak nasledujeme svoje srdce, zachováme si pozitívny prístup a vytrváme napriek nie celkom priaznivým podmienkam či nesúhlasu okolia, skutočne platí, že nič nie je nemožné. Ľudia často dokážu dosiahnuť ďaleko viac, než by si vôbec pomysleli. Zmeňte spôsob, akým sa dívate na veci a veci, na ktoré sa dívate, sa zmenia. V knihe nájdete 101 skutočných príbehov o tom, ako nasledovať svoje srdce, nebáť sa začať odznova, prekonať nepriazeň osudu, vytrvať a rozumne riskovať, vniesť do svojho života pozitívne očakávanie, prestať sa vyhovárať, prekonať strach a konečne uskutočniť zmenu. Slepačia polievka pre dušu je knižný fenomén, z ktorého sa predalo vyše pol miliardy výtlačkov v 40 jazykových mutáciách na celom svete a pre neutíchajúci záujem čitateľov neustále vychádzajú pokračovania s novými príbehmi.
Vypredané
9,49 € 9,99 €

Slepičí polévka pro duši - O kočkách a lidech


101 hebkých příběhů o malých zázracích, škodolibosti a radosti Kočky. Kolik mají tváří. Umí být hodné, přítulné, k sežrání. Ale dokážou nás také pořádně potrápit. V této úžasné kolekci 101 příběhů, které napsal sám život, je najdete všechny. Určitě i tu vaši. Nebo tu od maminky, od babičky, od sousedů. Některé mají devět životů – jiné životy zachraňují. Některé demolují domovy – díky jiným drží rodiny pohromadě. Z některých šílíme – jiné jsou našimi osobními psychoterapeuty... Jak o nich budete číst, postupně se i na tu svou kočku začnete dívat jinak. Všimnete si, jak je šikovná a pochopíte, co všechno dokáže vycítit! Obzvlášť cenné jsou příběhy kočičích adopcí. Budete se u nich smát, vrtět nechápavě hlavou, nebo dokonce přemáhat dojetí. Děkujeme každému, kdo dokáže opuštěné kočce poskytnout láskyplný domov!
Vypredané
15,58 € 16,40 €

Slepačia polievka pre dušu - Čas žiť naplno


101 skutočných príbehov o tom, ako ľudia znova objavili vášeň, odvahu a radosť zo života. Nájsť rovnováhu medzi prácou a oddychom, medzi premýšľaním a zmysluplným konaním, medzi snahou držať krok s modernými technológiami a odhodlaním ubrániť si súkromie, môže byť v dnešnom rýchlom svete plnom impulzov náročné. Ako potom žiť naplno a zároveň sa nenechať prevalcovať požiadavkami doby? Ako nestratiť vášeň pre život a tešiť sa z každého dňa bez toho, aby sme rezignovali na udalosti a vývoj sveta okolo nás? Premyslene riskujte viac, než by sa odvážila väčšina. Buďte zvedaví a zaujímajte sa o všetko viac, než je podľa iných múdre. Snívajte viac, než druhí považujú za praktické. Očakávajte viac, ako sa ostatní domnievajú, že je možné… a výsledkom bude, že nech vám zajtra do života vstúpi čokoľvek, dnešok ste prežili naplno.
Na sklade 1Ks
9,49 € 9,99 €

Slepičí polévka pro duši - Síla pozitivního myšlení


101 podnětných příběhů od lidí, kteří začali myslet jinak (a co z toho vzešlo) „Síla pozitivního myšlení vám skutečně může změnit život. Funguje to! A až si přečtete příběhy v této knize, pochopíte, že to může být velmi jednoduché.“ Pozitivní myšlení je vzdor všem pochybnostem velmi účinný nástroj, jenž nám může pomoci ke zdravějšímu, spokojenějšímu či úspěšnějšímu životu. Změnou myšlení můžeme ovlivnit své vztahy s druhými, překonat nejrůznější životní nesnáze a žít šťastněji a smysluplněji. Tato kniha může posloužit jako inspirace do začátku. Čtenář v ní najde inspirativní příběhy o tom, jak je důležité: - mít rád sám sebe, a že člověk může být svým největším nepřítelem - umět se na věci podívat jinak - vytrvat a nebát se překážek - umět „vypnout“ a netrápit se malichernostmi - být vděčný za to, co mám - nepřestat snít a věřit si - neustále na sobě pracovat a nebát se dělat obtížné nebo nepříjemné věci - vzít život do vlastních rukou - pozorovat druhé a učit se od nich - cíleně pracovat na změně vlastní mentality
U dodávateľa
15,58 € 16,40 €

Slepačia polievka pre dušu - Sny a predtuchy


101 úžasných príbehov o zázrakoch a zásahoch zhora. Pre niekoho je to iba sen, ďalší za tým vidí zvláštnu predtuchu. Pre jedného je to náhoda a druhý môže to isté považovať za zázrak. Ale nie je úplne jedno, ako to pomenujeme? Dôležité je, že si ten silný, hlboký pocit všimneme, nepotlačíme ho v sebe, ale počúvame ho, lebo život nám ponúka celú paletu absolútne nekonvenčných, bláznivo tvorivých a veľmi osobných spôsobov, ktorými nás upozorňuje, obohacuje, vedie, ba aj lieči. Tieto pocity nám povedia, keď sme tam, kde máme byť; kedy nastal správny čas a ktorí ľudia sú pre nás vo svojej nedokonalosti absolútne dokonalí, a teda "tí správni". Každý z nás žije vo svojom vlastnom duchovnom svete plnom snov, predtúch, synchronicity a zázrakov a je len na nás, ako navigačnú silu vlastného vnútra využijeme. Skutočné príbehy v tejto knihe by vás mali inšpirovať k tomu, aby ste venovali viac pozornosti vlastným snom a predtuchám, lebo odhaľujú poznatky, o ktorých ste predtým ani netušili - využite ich.
Na sklade > 5Ks
9,49 € 9,99 €