Jack Canfield

autor

Jack Canfield
Jack Canfield je svetovo uznávaný motivačný rečník a spisovateľ, ktorý sa preslávil ako spolutvorca knihy Slepačia polievka pre dušu. Podľa USA Today, táto kniha a ďalšie z radu titulov od Canfielda a jeho partnera pre písanie, Marka Victora Hansena, patrili k najlepšie predávaným knihám za posledných 15 rokov.

Jack Canfield je autorom a editorom viac ako 60 bestsellerov, napísal takmer 200 titulov s nákladom cez 112 miliónov výtlačkov. Preložené boli do viac ako 47 jazykov. Rekordných 11 titulov sa stalo absolútnou jednotkou na zozname bestsellerov vydavateľstva New York Times. Je odborníkom v príprave špičkových seminárov pre podnikateľov, šéfov firiem, manažérov, obchodných zástupcov, firemných zamestnancov a pedagógov. Behom posledných tridsiatich rokov pomohol státisícom jedincov na celom svete dosiahnuť splnenie ich snov. Canfield je obľúbeným hosťom rozhlasových a televíznych talk-show s celonárodnou pôsobnosťou.
V roku 2006 a 2008 sa objavil v najúspešnejších filmoch o osobnom rozvoji The SECRETThe OPUS, v ktorých sa podelil s ľuďmi po celom svete o zákony sily príťažlivosti pre dosiahnutie úspechu v osobnom i pracovnom živote.
Viac ako 30 rokov, Jack Canfield študoval a informoval o tom, čim sa úspešní ľudia líšia od ostatných. Vie, čo ich motivuje, poháňa, inšpiruje... a prinesie tento kritický pohľad do Vašej firmy spôsobom, ktorým sa Vás okamžite dotkne. Ako medzinárodne uznávaný líder v oblasti stratégie špičkových výkonov, Jack dodáva inovatívne, jedinečné a silné zásady úspechu nadšenému publiku po celom svete.

Canfield je zakladateľom "Self Esteem Seminars" v Santa Barbare. Jedna z jeho posledných kníh "The Success Principles" (2005), zdieľa 64 zásad o ktorých tvrdí, že pomôžu ľuďom byť úspešnejší. V roku 2008 napísal "The Success Principles for Teens" s Kent Healy, ako výsledok úspechu svojej pôvodnej knihy. V roku 2004 založil Canfield "Transformation Leadership Council", ktorú tvorí skupina vedúcich osobností, autorov, trénerov, inštruktorov, výskumných pracovníkov, poradcov a ďalších lídrov v oblasti osobného a profesijného rozvoja. Členstvo klubu bolo uzatvorené počtom 99.
Je poradcom stoviek spoločností a profesionálnych združení. Medzi jeho klientov patria aj medzinárodné spoločnosti z rebríčka Fortune 500

Jack Canfield je výkonný riaditeľ spoločnosti Chicken Soup for the Soul ® Enterprise. Je to miliardové impérium, ktorého činnosťou sú vydavateľské aktivity na medzinárodnej úrovni. On je populárny autor nie len vo významných odborných publikáciách, ale takisto v každých významných novinách v celej Amerike a v stovkách novín po celej zemeguli. Jeho spoločnosť produkuje najpredávanejšie položky doplnkov výživy, potravy pre zvieracích miláčikov, pohľadníc, hudby, zberateľských a iných licencovaných artiklov. Značka Chicken Soup for the Soul ® má 2 televízne programy a od roku 2005 vydáva tiež vlastný magazín.

Je držiteľom zápisu v Guinnesovej knihe rekordov za 7 kníh umiestnených súčasne v bestsellerovom zozname New York Times, kde porazil aj Stephena Kinga. Taktiež drží Guinnesov rekord za najväčšiu autogramiádu sveta knihy "Slepačia polievka pre dušu". Je jediný autor, ktorý zvíťazil v oboch súťažiach: ABBY Awards a The Southern California Book Publicist Award v jednom roku. V tejto súťaži bol ocenený v dvoch kategóriách, výnimočný spisovateľ a predajca kníh.

Foto: jackcanfield.com

viac

Slepačia polievka pre dušu: Nájdi svoje šťastie


Kto by nechcel byť šťastný? Plný radosti, spokojnosti, žiariť, žiť naplnený život a rozdávať úsmevy... no povedzte, dokážete si predstaviť niečo lákavejšie? Navyše veď aj vedci zistili, že pocit šťastia predlžuje život až o deväť rokov! Lenže medzi tými, ktorí siahli po tejto knihe, môžu byť aj takí, ktorým pocit šťastia chýba. Cítia sa dezorientovaní, stratili motiváciu, nebaví ich tešiť sa zo života. Možno si myslia, že za to môžu okolnosti, do ktorých sa dostali, ale v skutočnosti je jedno, kto za to môže, dôležité je zistiť, že život stojí za to žiť! Táto kniha obsahuje mnoho príbehov, ktoré vám ukážu, že jestvuje veľa spôsobov, ako dosiahnuť šťastie; keď si ich prečítate, budete na hľadanie svojej správnej cesty a cieľa oveľa lepšie pripravení.
Vypredané
9,49 € 9,99 €

Slepačia polievka pre dušu: Odkazy z neba


Keď naši blízki opustia tento svet, naše spojenie s nimi sa nekončí. Smrť odníma ich fyzickú prítomnosť ale nie ich ducha, preto sa nezriedka stáva, že cítime ich blízkosť aj potom, čo odídu. Keď sa stíšime a upokojíme, dokážeme vidieť znamenia a prijať ich správy, ktoré nám niektorí z nich môžu chcieť zanechať. My ich nazývame „náhody“ a „zázraky“ a oni „odkazy“. Niekedy sa tak stane v snoch či videniach, inokedy prostredníctvom nápadov, myšlienok či vnuknutí. Príbehy v tejto knihe zahŕňajú rôzne formy odkazov tých, čo nás opustili. Niektoré majú náboženský podtext, iné svetský, mnohé sú prekvapujúce a dojímavé či vtipné, ale všetky nás udivia a obohatia o poznanie, že prepojenia na báze lásky nikdy neumierajú.
Vypredané
9,49 € 9,99 €

Slepačia polievka pre dušu: Čerstvé mamičky


Stali ste sa mamou a všetci vám zrazu radia, čo je pre vás najlepšie? Alebo sa na príchod bábätka ešte len pripravujete? Tešíte sa a zároveň ste zmätené z toho, čo vám kto hovorí a radí? Čo vás čaká? Začítajte sa do tejto knihy a zistíte, že byť mamou je úžasné, aj keď nie vždy jednoduché. Autori bestsellerov Slepačia polievka pre dušu zozbierali a spracovali 101 skutočných príbehov, ktoré s nadhľadom rozprávajú skutoční ľudia – čerstvé mamičky a novopečení otcovia. Pri ich čítaní sa zasmejete, inšpirujete, zabavíte aj zamyslíte. Nájdete tu zábavné výpovede matiek o tehotenstve a premene vlastného tela, rozprávania rodičov, ktorí si dieťatko adoptovali, príbehy o príchode ďalšieho potomka do rodiny, aj dobré nápady a rady, ako si pri starostlivosti o dieťa oddýchnuť či riešiť každodenné záležitosti.
Vypredané
9,49 € 9,99 €

Slepačia polievka pre dušu: Mysli pozitívne


Potrebujete „postrčiť“? Každý potrebuje z času na čas povzbudiť či motivovať. Tieto inšpiratívne príbehy, ktoré sa skutočne stali, vám v tom pomôžu. Nedávne vedecké štúdie dokázali, že vďační, pozitívni ľudia vedú lepší život, aj z najzložitejších situácií sa zotavujú ľahšie, sú zdravší, aktívnejší, produktívnejší, problémy riešia rýchlejšie a správnejšie – a ostatní ich vnímajú s väčšou úctou. Deti s pozitívnymi spomienkami dosahujú v škole lepšie výsledky. Ale ako sa ponoriť do pozitívnych spomienok, keď prežívate niečo skutočne ťažké? Vtedy vám ošúchané rady zvyčajne nepomôžu. Táto kniha však áno. Ponúka 101 inšpiratívnych príbehov, plných skúseností, ktoré skutoční ľudia s reálnymi problémami zažívajú každý deň, a napriek tomu našli vnútornú silu na to, aby sa s výzvami popasovali, prekonali prekážky a našli spôsob, ako prinavrátiť životu zmysel.
Vypredané
9,49 € 9,99 €

Slepačia polievka pre dušu: Pravá láska


Túžite po pravej láske? Poznáte tajomstvo šťastného manželstva? Dokážete riešiť svoje nedorozumenia vo vzťahoch? Viete, na čom skutočne záleží? Autori bestsellerov zo série Slepačia polievka pre dušu vám dajú odpoveď v tejto zbierke príbehov zo života o pravej láske. Podelia sa s vami o povzbudivé, humorné i dojemné príbehy o prvých stretnutiach a ponukách na sobáš, o svadbách, radostiach i problémoch manželského spolužitia, ale aj o bolesti a lúčení. S hrdinami príbehov sa budete nielen smiať, ale aj prežívať ich zápasy a dostávať cenné lekcie skutočnej lásky.
Vypredané
9,49 € 9,99 €

Slepičí polévka pro duši matky


Ona je první, která vodí své děti za ruku, aby je pak vedla k odpovědnosti za jejich činy. Učí své děti chodit, aby je pak viděla, jak kráčejí k oltáři. Chrání své děti před noční můrou, a pak je povzbuzuje, aby běžely za svým snem. "Ona" - to je matka. Tato kniha je teď určena především jí. Slepičí polévka pro duši matky je vyjádřením úcty a obdivu k mateřství - tak obecně nazýváme umění být současně velmi schopnou organizátorkou, spolehlivou rádkyní, kuchařkou i konzultantkou. Naše příběhy, jež vás pohladí na duši, jsou oslavou významných okamžiků, které mateřství přináší, od těch nejnádhernějších až po ty banální - vyprávějí o daru života, o mateřské intuici, o událostech, na které se nezapomíná, o boji za záchranu rodiny i o posledním rozloučení. Možná teprve budete maminkou nebo jste už babičkou, možná, že právě teď se radujete ze svého mateřství, ale až budete číst naše příběhy o radostech i strastech údělu matky, budete se smát i plakat. Ať už jsou to příběhy o mámách ze sousedství či příspěvky známých osobností, najdete v této knize příklady mateřské lásky, jež se natrvalo zapsaly do srdcí i životů těch, jichž se týkají.
Vypredané
1,68 € 1,77 €

Slepičí polévka pro duši 2.porce


Dva z nejúžasnějších, nejinspirativnějších lektorů a řečníků dnesšní Ameriky se prostřednictvím této knihy s vámi chtějí podělit o dojemné, humorné, vážné a povzbuzující příběhy, básně a podobenství, s nimiž se za celý život setkali. Nejsou to jen tak obyčejné povídky. Dodají vám jiskru a dotknou se vašich srdcí, ať jste kýmkoli. Vnesou světlo do tmy, pohladí vás po duši a naznačí, kam na rozbouřeném moři stočit kormidlo vaší loďky. Nabírejte z té mísy "slepičí polévky" plnými lžícemi a ode dna - a nezapomínejte ani na své známé a přátele. Ať mají všichni vrchovatý talíř!
Vypredané
7,31 € 7,69 €

Životné lekcie pre ženy


Kniha "Životné lekcie" predstavuje výborný zdroj inšpirácie pre ženy, aby prežili svoj život čo najkvalitnejšie, aby sa usilovali opäť získať svoje zabudnuté sny a túžby. Je plná empatie, súcitu a podpory ...cenná a nenahraditeľná pomôcka pre každého, kto chce prežiť harmonický, radostný a zmysluplný život."
Vypredané
7,86 € 8,27 €

Aladinův faktor


Aladinův faktor vysvetluje hlavní překážky, které nám brání v žádání, a učí nás jednoduché techniky, jak tyto překážky překonat. Jack Canfield a Mark Victor Hansen jsou autoří světového bestseleru Slepičí polévka pro duši.
Vypredané
8,56 € 9,01 €

Síla soustředění a úspěchu se jmenuje Fokus


Lidé, kteří se zaměří na to, co chtějí, začnou prosperovat. Ti, kteří to nedokážou, se trápí. V této knize najdete konkrétní strategie, jimiž se řídí nejúspěšnější lidé na světě. Naučíte se, jak se soustředit na své silné stránky a eliminovat vše, co vás brzdí, jak vyměnit „špatné“ zvyky za takové, jež vás zbaví dluhů a poskytnou vám bohatství, jak docílit maximální rovnováhy mezi prací a rodinným životem - bez pocitu viny! Vaše schopnost soustředění ovlivní vaši budoucnost - pusťte se do toho!
Vypredané
8,84 € 9,31 €

Mějte odvahu zvítězit


Kniha nabízí plán, jak dosáhnout svých životních cílů ať už jsou jakékoli rozvíjením důvěry a sebeúcty, která každému z nás dovoluje myslet jako vítěz.
Vypredané
6,60 € 6,95 €

Slepičí polévka pro inspiraci ženské duše


Zajímá vás kouzelný recept, jak ze středního věku udělat nejlepší období svého života? Rozhlédněte se kolem sebe. Miliony žen ve středním věku vypadají, cítí se a žijí lépe než kdykoliv v historii. Poté, co velkou část života strávily péčí a starostmi o své blízké, mají konečně dost času soustředit se víc na sebe. S překvapením zjišťují, že i střední věk může být obdobím bohatým na sebeobjevování, radost a životní změny. Slepičí polévka pro inspiraci ženské duše nabízí skutečné příběhy žen ve středním věku, které procházejí procesem sebepoznání, skvěle si užívají a baví se a pracují na dosažení svých dlouholetých snů - žen, jež ve srovnání s mládím cítí víc sebevědomí, svobody a vnitřního uspokojení. O čem příběhy jsou? O radostech a bolestech přátelství, o různých stránkách romantických vztahů, o proměnlivosti rodinných pout i o nových dobrodružstvích, u kterých nehraje roli věk, nýbrž chuť a odhodlání. Slepičí polévka pro ženskou duši pomáhá vážit si všech životních zkušeností, oceni
Vypredané
13,35 € 14,05 €

Slepičí polévka pro dědečka a babičku


Dnešním prarodičům už nestačí jenom sedět v houpacím křesle nad vyšíváním nebo křížovkou. Moderní prarodič je zdravější a aktivnější, než bývali prarodiče v minulosti. Dnešní babička může cestovat po celém světě, psát knihu nebo chodit do tanečních! Dědeček může tábořit s dětmi, zúčastnit se golfového turnaje nebo skákat padákem. Postupně docházíme k poznání, že význam slova "prarodič" se na přelomu století nesmírně změnil, nicméně prarodiče dál zůstávají milovanými členy rodiny. Kniha obsahuje dojemné příběhy i úsměvné historky o soužití s prarodiči. Láskyplní, milovaní, osobití, pošetilí i výstřední – takoví jsou naši dědečkové a babičky, kteří dělají všechno pro to, aby v našem uspěchaném světě zůstala spousta lásky a bezpečí.
Vypredané
13,35 € 14,05 €

Slepičí polévka pro duši na rozcestí


Kniha o povzbuzení, síle, naději a vůli. Ukazuje sílu lidské vzájemnosti, podpory a lásky. Chce být osobním rádcem všech, kdo bojují s vlastní slabostí či nepříznivým osudem a přibližuje jedinečné zkušenosti závislých pacientů a jejich okolí a klikatou cestu za uzdravením. Je také zdrojem moudrosti a povzbuzení na cestě ze závislosti. Autoři příspěvků popisují hrůzy, které jim přinesl život se závislým partnerem nebo jejich vlastní slabost. Ale svěřují se i s radostí, která naplnila jejich životy, když problém vyřešili. Někdy museli tito lidé spadnout až na dno, jindy jim rodiny nebo přátelé přišli na pomoc včas.
Vypredané
13,35 € 14,05 €

Slepičí polévka pro maminku


Kdo hraje v našem životě důležitější roli než máma? A právě matkám a mateřství je věnována tato kniha. Najdete v ní příběhy matek a jejich vztahů v rodině – příběhy láskyplné a dojemné, ale i příběhy o nelehkém hledání vztahu k dospívajícím dětem či ke svým vlastním rodičům.
Vypredané
13,35 € 14,05 €

Slepičí polévka pro duši osamělého rodiče


Každý osamělý rodič má svůj jedinečný příběh, ale všechny je jako korálky spojuje nitka naděje a útěchy. Role osamělého rodiče se může někdy zdát nezvládnutelná, ale věřte, že ta náročná povinnost přináší i bezpočet radostných a vítězných okamžiků. Na stránkách této knihy najdete inspiraci a rady, jež vám pomůžou překonat těžké chvíle a dodají vám naději pro všechny další dny, kdy se budete trápit, že svou roli nezvládáte podle svých představ – a především vám připomenou, že právě vy máte zásadní význam pro současný i budoucí život svých dětí.
Vypredané
13,35 € 14,05 €