! Doprava ZADARMO už od 20 € !

Marc Hansen

autor

Slepačia polievka pre dušu: Nájdi svoje šťastie


Kto by nechcel byť šťastný? Plný radosti, spokojnosti, žiariť, žiť naplnený život a rozdávať úsmevy... no povedzte, dokážete si predstaviť niečo lákavejšie? Navyše veď aj vedci zistili, že pocit šťastia predlžuje život až o deväť rokov! Lenže medzi tými, ktorí siahli po tejto knihe, môžu byť aj takí, ktorým pocit šťastia chýba. Cítia sa dezorientovaní, stratili motiváciu, nebaví ich tešiť sa zo života. Možno si myslia, že za to môžu okolnosti, do ktorých sa dostali, ale v skutočnosti je jedno, kto za to môže, dôležité je zistiť, že život stojí za to žiť! Táto kniha obsahuje mnoho príbehov, ktoré vám ukážu, že jestvuje veľa spôsobov, ako dosiahnuť šťastie; keď si ich prečítate, budete na hľadanie svojej správnej cesty a cieľa oveľa lepšie pripravení.
Vypredané
9,49 € 9,99 €

Slepačia polievka pre dušu: Odkazy z neba


Keď naši blízki opustia tento svet, naše spojenie s nimi sa nekončí. Smrť odníma ich fyzickú prítomnosť ale nie ich ducha, preto sa nezriedka stáva, že cítime ich blízkosť aj potom, čo odídu. Keď sa stíšime a upokojíme, dokážeme vidieť znamenia a prijať ich správy, ktoré nám niektorí z nich môžu chcieť zanechať. My ich nazývame „náhody“ a „zázraky“ a oni „odkazy“. Niekedy sa tak stane v snoch či videniach, inokedy prostredníctvom nápadov, myšlienok či vnuknutí. Príbehy v tejto knihe zahŕňajú rôzne formy odkazov tých, čo nás opustili. Niektoré majú náboženský podtext, iné svetský, mnohé sú prekvapujúce a dojímavé či vtipné, ale všetky nás udivia a obohatia o poznanie, že prepojenia na báze lásky nikdy neumierajú.
Vypredané
9,49 € 9,99 €

Slepačia polievka pre dušu: Čerstvé mamičky


Stali ste sa mamou a všetci vám zrazu radia, čo je pre vás najlepšie? Alebo sa na príchod bábätka ešte len pripravujete? Tešíte sa a zároveň ste zmätené z toho, čo vám kto hovorí a radí? Čo vás čaká? Začítajte sa do tejto knihy a zistíte, že byť mamou je úžasné, aj keď nie vždy jednoduché. Autori bestsellerov Slepačia polievka pre dušu zozbierali a spracovali 101 skutočných príbehov, ktoré s nadhľadom rozprávajú skutoční ľudia – čerstvé mamičky a novopečení otcovia. Pri ich čítaní sa zasmejete, inšpirujete, zabavíte aj zamyslíte. Nájdete tu zábavné výpovede matiek o tehotenstve a premene vlastného tela, rozprávania rodičov, ktorí si dieťatko adoptovali, príbehy o príchode ďalšieho potomka do rodiny, aj dobré nápady a rady, ako si pri starostlivosti o dieťa oddýchnuť či riešiť každodenné záležitosti.
Vypredané
9,49 € 9,99 €

Slepačia polievka pre dušu: Mysli pozitívne


Potrebujete „postrčiť“? Každý potrebuje z času na čas povzbudiť či motivovať. Tieto inšpiratívne príbehy, ktoré sa skutočne stali, vám v tom pomôžu. Nedávne vedecké štúdie dokázali, že vďační, pozitívni ľudia vedú lepší život, aj z najzložitejších situácií sa zotavujú ľahšie, sú zdravší, aktívnejší, produktívnejší, problémy riešia rýchlejšie a správnejšie – a ostatní ich vnímajú s väčšou úctou. Deti s pozitívnymi spomienkami dosahujú v škole lepšie výsledky. Ale ako sa ponoriť do pozitívnych spomienok, keď prežívate niečo skutočne ťažké? Vtedy vám ošúchané rady zvyčajne nepomôžu. Táto kniha však áno. Ponúka 101 inšpiratívnych príbehov, plných skúseností, ktoré skutoční ľudia s reálnymi problémami zažívajú každý deň, a napriek tomu našli vnútornú silu na to, aby sa s výzvami popasovali, prekonali prekážky a našli spôsob, ako prinavrátiť životu zmysel.
Vypredané
9,49 € 9,99 €

Slepačia polievka pre dušu: Pravá láska


Túžite po pravej láske? Poznáte tajomstvo šťastného manželstva? Dokážete riešiť svoje nedorozumenia vo vzťahoch? Viete, na čom skutočne záleží? Autori bestsellerov zo série Slepačia polievka pre dušu vám dajú odpoveď v tejto zbierke príbehov zo života o pravej láske. Podelia sa s vami o povzbudivé, humorné i dojemné príbehy o prvých stretnutiach a ponukách na sobáš, o svadbách, radostiach i problémoch manželského spolužitia, ale aj o bolesti a lúčení. S hrdinami príbehov sa budete nielen smiať, ale aj prežívať ich zápasy a dostávať cenné lekcie skutočnej lásky.
Vypredané
9,49 € 9,99 €

Aladinův faktor


Aladinův faktor vysvetluje hlavní překážky, které nám brání v žádání, a učí nás jednoduché techniky, jak tyto překážky překonat. Jack Canfield a Mark Victor Hansen jsou autoří světového bestseleru Slepičí polévka pro duši.
Vypredané
8,56 € 9,01 €

Slepičí polévka pro matku a syna


V okamžiku, kdy žena uslyší: "Je to kluk!", v srdci jí vyraší zvláštní mateřská láska, drahocenná a rozkvétající jako vzácný květ. Naše sbírka vřelých příběhů nás seznamuje s úspěchy i pády, se slzami i vítězstvími, se štěstím i nadějemi toho zázračného v
Vypredané
13,35 € 14,05 €

Erőleves a léleknek 2


A kirobbanó sikerű "Erőleves a léleknek" üzenete az olvasók millióinak adott reményt és biztatást. Jack Canfield és Mark Victor Hansen a változatlanul jó hírekre áhítozó világra gondolva látott ismét munkához, hogy újabb porció erőlevest főzzön a lélektápláló, szívmelengető, fájdalmat enyhítő, optimizmust sugárzó történetekből. Az olvasók embertársaik tapasztalatai révén megismerhetik a szeretet hatalmát, az állhatatosság erejét, a család sugárzó melegét és a képzelet pezsdítő energiáit. Varázslatosan csillogó világot pillanthatunk meg, melynek fényeinél még gazdagabban tárulnak fel előttünk saját személyiségünk értékei.
Vypredané
10,41 € 10,96 €

Slepičí polévka pro duši Myslete pozitivně


Jistě už vás potkaly nějaké potíže a možná jimi procházíte právě teď. Ztráta zaměstnání a z toho plynoucí finanční nouze, zdravotní problémy, špatné vztahy s blízkými,… V našich životech zkrátka existuje spousta důvodů, proč se necítit šťastně, říkáme si. Ale co když je to celé jen otázkou našeho přístupu? Co když stačí, abychom na nevýhodu pohlédli z trochu jiného úhlu, a rázem se z ní stane výhoda, příležitost? Přečtěte si příběhy o tom,- že každý den může být výjimečný,- jak je užitečné radovat se z maličkostí,- jak lze změnit život pomocí dobře zvolených slov,- jak je možné s pozitivním přístupem k životu překonat zdravotní útrapy,- jak si život zjednodušit a dát mu smysl,- jak se naučit vidět každou situaci z té lepší stránky,- jak proměnit problém v dobrou příležitost.
Vypredané
15,63 € 16,45 €

Slepačia polievka pre dušu: Anjeli medzi nami


Ďalšia časť zo série fenomenálne úspešnej zbierky skutočných príbehov Slepačia polievka pre dušu. Nebeské, z iného sveta, božské, anjelské, nadpozemské. Nech už to nazvete akokoľvek, niekedy zažívame nevysvetliteľnú súhru okolností, o ktorej vieme, že má šancu jedna k miliónu, aby sa stala a napriek tomu ju nielen zakúsime na vlastnej koži, ale mnohým sa aj zopakuje. Kladieme si otázku: kto je za tým? Vyšší plán? Božia moc? Vesmír? V knihe Slepačia polievka pre dušu: Anjeli medzi nami – 101 inšpiratívnych príbehov o zázrakoch a viere sa zoznámite so skutočnými zážitkami ľudí, veriacich aj neveriacich, ktorí zažili (možno rovnako ako vy) anjelskú ochranu, zázračný zásah a lásku zhora.
Vypredané
9,49 € 9,99 €

O andělech mezi námi


Andělé k nám často přicházejí v přestrojení... Kdo z nás by nechtěl potkat svého anděla? Kdo by se nechtěl v životě spolehnout jen na toho svého anděla strážného? Vždyť každý z nás by si jistě vybavil alespoň jednu situaci, kdy by za svého anděla dal všechno na světě. A nejde jen o nás. Jde o naše blízké, kterým někdy přes veškerou snahu neumíme poskytnout tu pravou pomoc. Naštěstí jako by tu bylo ještě něco; něco dobrého, co se nachází mimo naše schopnosti i moc. Tato kniha obsahuje 101 překrásných a dojemných příběhů. Některé až nahánějí strach, jiné budí údiv a většina z nich se odehrává na zcela běžných místech, uprostřed reálného života. Setkání s anděly mohou mít různé podoby, jako ostatně i andělé samotní. Tyto malé velké zázraky, které mohou potkat každého z nás a které si často ani neuvědomujeme, přinášejí především poznání a naději. Dávejte proto na svého anděla pozor, aby si nezlomil křídla...
Vypredané
15,58 € 16,40 €

Slepačia polievka pre dušu: Keď vám život dá citróny, urobte si citronádu


Slepačia polievka pre dušu je vždy príležitosťou učiť sa od obyčajných ľudí, ktorí zažili niečo mimoriadne. Ich príbehy sú povznášajúce, nápomocné a ilustrujú, ako uplatniť rovnaké postupy a zlepšiť si tým vlastný život. Kto by nezažil situáciu, keď mu život ponúkal samé citróny. Tie najkyslejšie na svete. Či už v podobe ochorenia, straty partnera, lásky, zvieracieho miláčika, zamestnania či jedného z najbolestnejších zážitkov - straty dieťaťa. Vo chvíľach, keď sa nám podlamujú kolená a v duši sa usídli taký hlboký žiaľ, až sa človeku nechce žiť, je dobré nielen vedieť, že nie sme sami, kto prežíva nešťastie, ale tiež naučiť sa, ako čeliť takejto výzve a čo v podobnej situácii pomohlo niekomu inému, lebo práve to je spôsob, ako z ponúkaných nechcených citrónov od života pripraviť citronádu. Neváhajte a začítajte sa do príbehov od prispievateľov, ktorí sa ocitli na druhom brehu, blízko smrti či v kritickom zdravotnom stave, ktorý vyústil do novej profesie, vyliečenia, zlepšenia vzťahov a hlbšieho sebapoznania.
Vypredané
9,49 € 9,99 €

Slepačia polievka pre dušu: 20. výročie - Originálne vydanie


Keď Slepačia polievka pre dušu prvýkrát vyšla pred dvadsiatimi rokmi, oblasť osobného rozvoja len začínala byť populárna. Táto kniha, naplnená až po okraj inšpiráciou a nádejou, ovplyvnila milióny ľudí a výrazným dielom prispela k zmene spôsobu, akým ľudia vnímali knihy o osobnom rozvoji. Stala sa celosvetovým bestsellerom a odštartovala fenomén, ktorý vyústil do ďalších 250 titulov, z ktorých sa predalo vyše pol miliardy výtlačkov! Nečudo, že oslavu 20. výročia vydania originálu si nenechali ujsť ani svetoznáme osobnosti v oblasti osobného rozvoja - Anthony Robbins, Deepak Chopra či Michael Beckwith a prispeli svojimi príbehmi, ktoré im zmenili život.
Vypredané
9,49 € 9,99 €

Lacná kniha Slepičí polévka pro duši Myslete pozitivně (-50%)


Jistě už vás potkaly nějaké potíže a možná jimi procházíte právě teď. Ztráta zaměstnání a z toho plynoucí finanční nouze, zdravotní problémy, špatné vztahy s blízkými,… V našich životech zkrátka existuje spousta důvodů, proč se necítit šťastně, říkáme si. Ale co když je to celé jen otázkou našeho přístupu? Co když stačí, abychom na nevýhodu pohlédli z trochu jiného úhlu, a rázem se z ní stane výhoda, příležitost? Přečtěte si příběhy o tom,- že každý den může být výjimečný,- jak je užitečné radovat se z maličkostí,- jak lze změnit život pomocí dobře zvolených slov,- jak je možné s pozitivním přístupem k životu překonat zdravotní útrapy,- jak si život zjednodušit a dát mu smysl,- jak se naučit vidět každou situaci z té lepší stránky,- jak proměnit problém v dobrou příležitost.
Vypredané
8,23 € 16,45 €

dostupné aj ako:

Lacná kniha Slepičí polévka pro matku a syna (-25%)


V okamžiku, kdy žena uslyší: "Je to kluk!", v srdci jí vyraší zvláštní mateřská láska, drahocenná a rozkvétající jako vzácný květ. Naše sbírka vřelých příběhů nás seznamuje s úspěchy i pády, se slzami i vítězstvími, se štěstím i nadějemi toho zázračného v
Vypredané
10,54 € 14,05 €

dostupné aj ako:

Lacná kniha Slepičí polévka pro matku a syna (-50%)


V okamžiku, kdy žena uslyší: "Je to kluk!", v srdci jí vyraší zvláštní mateřská láska, drahocenná a rozkvétající jako vzácný květ. Naše sbírka vřelých příběhů nás seznamuje s úspěchy i pády, se slzami i vítězstvími, se štěstím i nadějemi toho zázračného v
Vypredané
7,03 € 14,05 €

dostupné aj ako: