Knižné kamarátstva | DOPRAVA ZADARMO od 15€!

Janet Switzer

autor

Pravidlá úspechu (mäkká väzba)


Ako sa dostať z miesta, kde ste, tam, kde chcete byť. Autor knihy skombinoval najúspešnejšie techniky osobnostného rozvoja s výnimočnými skúsenosťami, ktoré získal pri vybudovaní vlastných firiem. Napriek tomu, že začal z ničoho, hodnota jeho biznisu sa dnes odhaduje na 80 miliónov dolárov. Svoje vedomosti a skúsenosti sformuloval jasne a pútavo do 64 pravidiel úspechu, ktoré je možné uplatniť vo všetkých oblastiach ľudského života, či už ide o peniaze, prácu, zdravie, vzťahy, šport alebo kreativitu. Každodenné opakovanie pravidiel nezaberie viac ako niekoľko minút, ale ich uplatňovanie v praxi dokáže navodiť nevídané zmeny, ktorých výsledkom býva výrazný úspech a neodškriepiteľné profesionálne zlepšenie a tiež spokojnosť a prekvitajúci osobný život. Nezáleží na tom, či sa chcete stať riaditeľom spoločnosti, úspešným učiteľom, schudnúť, zbaviť sa zlozvykov, či zarobiť veľké peniaze, pravidlá sú pre každého rovnaké.
Začať môžete ešte skôr, ako otvoríte knihu. Skúste porozmýšľať o tomto: Ak budete robiť to, čo ste robili vždy, dostanete to, čo ste vždy dostali. Nie je načase veci zmeniť?
Na sklade
14,24 € 14,99 €

Pravidlá úspechu v praxi


Akčný plán, ako sa dostať z miesta, kde ste, tam, kde chcete byť Nesnívajte o živote, ktorý chcete. Začnite konať a nechajte sa inšpirovať pokračovaním medzinárodného bestsellera Pravidlá úspechu, z ktorého sa stala svetová klasika v oblasti rozvoja ľudského potenciálu a osobného rastu, poskytujúca miliónom čitateľov návod, ako dosiahnuť vysnívané ciele a naplniť svoje poslanie.
Samotné poznatky sú však bez činov zbytočné. Táto praktická kniha nám teraz pomôže uviesť pôvodné princípy do praxe a vyťažiť zo získaných poznatkov čo najviac.
Pripomína najdôležitejšie pravidlá z pôvodnej knihy a dopĺňa ich o príklady zo života, cvičenia zamerané na seba-objavenie, pracovné listy na vytvorenie nových návykov a zápisky, ktoré vám pomôžu mnohé si vyjasniť.
U dodávateľa
11,39 € 11,99 €

Odteraz žite v blahobyte


Pred dvadsiatimi rokmi bola Lisa Nicholsová slobodná matka závislá od sociálnej podpory a striedala jedno neperspektívne zamestnanie za druhým. Odvaha a odhodlanosť jej však pomohli prekonať porazenecké nastavenie mysle, negatívny postoj a zlé návyky, ktoré jej bránili v úspechu. Zaumienila si, že zmení svoj život, a to sa jej aj podarilo. Dnes sa má ako v bavlnke.
V knihe Odteraz žite v blahobyte poukazuje Lisa na štyri oblasti života, na ktoré sa treba zamerať, aby sme dosiahli úspech a žili podľa našich očakávaní. Ponúka mnoho rád a príkladov, ktoré nás krôčik po krôčiku posunú k vysnívanému životu. Prízvukuje, že blahobyt nie je privilégiom výnimočných. Práve naopak, dosiahnuť ho je oveľa jednoduchšie, ako si myslíme.
U dodávateľa
12,26 € 12,90 €

Pravidla úspěchu


Kniha Pravidla úspěchu je cestovní mapa pro každého – od marketingových profesionálů k vlastníkům malých podniků a od učitelů ke studentům a rodičům – kdo se snaží dosáhnout svých profesionálních nebo osobních snů či cílů. Jack Canfield se zabývá všemi aspekty života a nabízí 64 praktických a podnětných pravidel, která by měl každý snaživý člověk dodržovat, aby se dostal z místa, kde je, tam, kde chce být.
Vypredané
12,50 € 13,16 €

Pravidlá úspechu


Autor knihy skombinoval najúspešnejšie techniky osobnostného rozvoja
s výnimočnými skúsenosťami, ktoré získal pri vybudovaní vlastných
firiem. Napriek tomu, že začal z ničoho, hodnota jeho biznisu sa
dnes odhaduje na 80 miliónov dolárov. Svoje vedomosti a skúsenosti
sformuloval jasne a pútavo do 64 pravidiel úspechu, ktoré je možné
uplatniť vo všetkých oblastiach ľudského života, či už ide o peniaze,
prácu, zdravie, vzťahy, šport alebo kreativitu. Každodenné opakovanie
pravidiel nezaberie viac ako niekoľko minút, ale ich uplatňovanie v praxi
dokáže navodiť nevídané zmeny, ktorých výsledkom býva výrazný
úspech a neodškriepiteľné profesionálne zlepšenie a tiež spokojnosť
a prekvitajúci osobný život. Nezáleží na tom, či sa chcete stať riaditeľom
spoločnosti, úspešným učiteľom, schudnúť, zbaviť sa zlozvykov, či zarobiť
veľké peniaze, pravidlá sú pre každého rovnaké.
Začať môžete ešte skôr, ako otvoríte knihu. Skúste porozmýšľať o tomto:
Ak budete robiť to, čo ste robili vždy, dostanete to, čo ste vždy dostali.
Nie je načase veci zmeniť?
Vypredané
18,04 € 18,99 €

Success Principles(TM) - 10th Anniversary Edition


Get ready to transform yourself for success with #1 New York Times bestselling author Jack Canfield!Since its publication a decade ago, Jack Canfield's practical and inspiring guide has become a classic that has helped hundreds of thousands of people achieve success. This fully revised and updated edition of The Success Principles features one hundred pages of additional material, including a new section that offers a comprehensive guide to "Success in the Digital Age."In this special 10th Anniversary Edition of his 500,000-copy bestseller, Canfield the cocreator of the phenomenal bestselling Chicken Soup for the Soul(r) series turns to the principles he's studied, taught, and lived for more than forty years in this practical and inspiring guide that will help any aspiring person get from where they are to where they want to be.The Success Principles will teach you how to increase your confidence, tackle daily challenges, live with passion and purpose, and realize all your ambitions. Not merely a collection of good ideas, this book spells out the 67 timeless principles and practices used by the world's most successful men and women. Taken together and practiced every day, these principles will transform your life beyond your wildest dreams!"
Vypredané
18,00 € 18,95 €