Elena Slobodová

autor

Snehulienka - Čarovné zvuky


Prečítaj si pútavý príbeh v tejto krásnej knihe plnej čarovných zvukov.
Vypredané
7,59 € 7,99 €

Riekanky, pesničky a rozprávky


Kniha je rozdelené na dve časti, v prvej deti nájdu známe i menej známe riekanky, vyčítanky, a pesničky. Sú tematicky rozdelené a tak ľahko vyberiete riekanku pre svojich najmladších, či veršík na Vianoce a Veľkú noc. Druhá časť je venovaná ľudovým rozprávkam. Príbehy o kozliatkach, o zvieratkách a zbojníkoch či o psíkovi a mačičke dotvárajú pôvabné ilustrácie Lenky Vybíralovej. RIEKANKY A PESNIČKY Hali, beli Riekanky pre maličkých Hop, tato, cez blato Odriekame s tatkom Jeden, dva, tri Vyčítanky Šiel zajačik cez brázdu Riekanky o zvieratkách Spievanky, spievanky Riekanky a pesničky s mamou Veselé vianočné časy Vianočné riekanky a koledy Šibi, ryby, mastné ryby Veľkonočné riekanky a vinše ROZPRÁVKY O kohútikovi a sliepočke O zvieratkách a zbojníkoch O Budulínkovi O zajačikovi, líške a kohútikovi O kozliatkach O psíčkovi a mačičke O zlej koze rohatej O kocúrikovi a kohútikovi
Vypredané
3,00 € 8,93 €

Rozprávky čarovných kamienkov, 2. vydanie


Rozprávky o štyroch kamarátoch, ktorým čarovné kamienky splnia štyri želania. Barborke vyčaria modrý svet a Janke krásny deň...
Vypredané
3,71 € 3,90 €

Rozprávky pred spaním


O sliepke a zlatom vajci, o vlkovi a ovečke, ale i o mliekarke... V Rozprávkach pred spaním nezažijete len dobrodružstvá rozprávkových hrdinov, ale Vás aj poučia.
Vypredané
12,30 € 12,95 €

Zlatá reťaz: Ťap, ťap, ťapušky


Hry, riekanky, príslovia, povedačky, hádanky, spievanky pre najmenších. Ilustrovala Katarína Ilkovičová.
Vypredané
3,71 € 3,90 €

Zlatá reťaz: Bol raz jeden domček


Hry, riekanky, príslovia, hádanky, spievanky a rozprávky pre najmenších. Ilustrovala Katarína Ilkovičová.
Vypredané
3,71 € 3,90 €

Zlatá reťaz (3): Slnko, poď na naše líčko


Jarné hry, vyčítanky, riekanky, zvyky, príslovia a rozprávky pre najmenších.
Vypredané
3,71 € 3,90 €

dostupné aj ako:

Zlatá reťaz (4): Orie Janík, orie


Hry, zvyky, príslovia, hádanky, riekanky, pesničky, povesti a rozprávky pre najmenších.
Vypredané
1,00 € 3,90 €

Kolo, kolo mlynské


Kolo, kolo mlynské, hádam každý z nás pozná túto pesničku a zároveň detskú hru. V tejto knižke sa však ukrývajú aj mnohé iné, stačí len nájsť si čas a zahrať si ich, zaspievať či zarecitovať so svojimi ratolesťami. Maličkým možno zahádať aj hádanku, napríklad: Pod klobúkom na jednej nohe stáva. Čo je to? (Huba) A pred spaním môžeme deťom prečítať rozprávku. Aj o dievčičke, čo slúžila u kozičiek, či o kocúrovi, čo sa v čižmách vybral do sveta. Alebo aj takúto, počúvajte, deti: Bol na svete jeden mechúrik. Bol na svete sám ako palec, nuž sa vybral do sveta. Ako tak chodí po tom svete, z boka na bok sa prevaľuje, stretne slamku... Hry, riekanky, rečňovanky, vyčítanky, pesničky, hádanky, príslovia, porekadlá, úslovia, vinše, koledy, balady, povesti, rozprávky. Vybrala, zostavila a upravila Elena Slobodová. Ilustrovala Katarína Gasko. Notografické práce Stanislav Grich.
Vypredané
9,41 € 9,90 €

dostupné aj ako:

Zlatá reťaz (5): Spievam si ja, spievam


Piesne, porekadlá, riekanky, zvyky, povery a povesť pre najmenších. Pre deti od 3 rokov. Zostavila a upravila Elena Slobodová. Ilustrovala Katarína Ilkovičová.
Vypredané
1,00 € 3,90 €

Krtko a medvede 3. vydanie


Milá rozprávka o krtkovi a jeho zážitkoch... Pre deti od troch rokov.
Vypredané
4,66 € 4,90 €

Krtko a zajačik 2. vydanie


V tomto nádhernom leporele so známym a obľúbeným krtkom sa deti zoznámia i so zajačou rodinkou... Pre deti od troch rokov.
Vypredané
4,66 € 4,90 €

Krtko a potopa 3. vydanie


Pôvabné leporelo o krtkovi, ktorého deti poznajú aj z obľúbeného televízneho seriálu... Pre deti od troch rokov.
Vypredané
4,66 € 4,90 €

Vianočný príbeh


V knihe Vianočný príbeh je opísaný príbeh úplne prvých prvučičkých Vianoc, bohato ilustrovaný, jednoducho a verne prerozprávaný.
Vypredané
9,45 € 9,95 €