% Zľavy na hry %

Jazyk


Hodnotenie


Väzba


E-knihy - Ľudské telo strana 1 z 1

Stovky e-kníh v slovenčine a cudzích jazykoch vo formátoch EPUB, MOBI a PDF.

Anatomie od Adama


Pohodlně se usaď, natáhni si gumové rukavice a já tě vezmu na prohlídku tvého těla. A vezmeme to pěkně od Adama! Nesmírně vtipná dětská kniha od autora bestselleru Bude to bolet, doktore?
Na stiahnutie
9,45 €

Bol raz jeden život: Svaly a tuk


Komiksové spracovanie kultového animovaného seriálu! Vydajte sa spolu s Maestrom, Hemom, Globínkou a ich priateľmi do hlbín ľudského tela. Sledujte, ako bojujú s vírusmi a baktériami, aby udržali telo zdravé. Zistite, ako fungujú naše svaly. V ľudskom tele sa nachádza viac ako 650 svalov a každý z nich má svoju nezameniteľnú funkciu. Naučte sa, ako svaly správne používať, aby sa nepoškodili. Objavte zaujímavé informácie o tuku a tukových tkanivách a ich význame pre naše zdravie.Cesta do miniatúrneho, no nesmierne vzrušujúceho sveta sa práve začína!
Na stiahnutie
7,00 €

Bol raz jeden život: Kosti a kostra


Komiksové spracovanie kultového animovaného seriálu! Vydajte sa spolu s Maestrom, Hemom, Globínkou a ich priateľmi do hlbín ľudského tela. Sledujte, ako bojujú s vírusmi a baktériami, aby udržali telo zdravé. Zistite, ako fungujú ľudské kosti. Kostra človeka je jemnou architektúrou, ktorá sa skladá z viac ako 200 kostí. Tvorí oporu ľudského tela a ochraňuje jeho najzraniteľnejšie časti. Objavte s nami tajomstvá tejto úžasnej živej „katedrály“. Cesta do miniatúrneho, no nesmierne vzrušujúceho sveta sa práve začína!2. vydanie.
Na stiahnutie
7,00 €
SCANDI Prehliadka súčasných severských filmov
Výpredaj kníh 2023

Zuby


Dievčatko Pavla a jej dvaja kamaráti – Zrkadlo a Sonda – vám porozprávajú a vysvetlia, aká je starostlivosť o zuby dôležitá: ako a s čím si ich čistiť, čo sú mliečne a čo trvalé zuby, prečo im sladkosti i baktérie ubližujú a prečo treba absolvovať preventívne prehliadky u zubára, keby je potrebný zubný strojček a mnoho ďalších zaujímavostí!
Na stiahnutie
5,59 €

dostupné aj ako:

Co dokáže moje tělo


Se svým tělem si v pohodě žiješ několik let, ale možná o něm leccos nevíš. Například to, z čeho se skládá kostra, jak to, že se můžeš hýbat a ohýbat, na co máš zuby, co se děje, když jíš, a co pak tělo provádí s potravou ve střevech, jak probíhá dýchání, proč ti tluče srdce, jak to, že cítíš vůně a pachy, proč ve tmě nic nevidíš, jak ti funguje paměť... A co takovéto otázky? Proč mají uši člověka tak legrační tvar? Proč musíme všichni spát a kolik spánku potřebujeme? Zdají se sny úplně každému, a proč jsou většinou divné? Proč si musíme pořád stříhat vlasy? Co je to husí kůže? K čemu vlastně máme pupík? Proč zíváme? Odpovědi jsou někdy překvapující, jistě si pak můžeš o všem popovídat s rodiči, bráchou či ségrou nebo s kamarády.
Na stiahnutie
5,59 €

Zvedavé otázky a odpovede - Moje telo


Máte kopu zvedavých otázok? Táto kniha je plná odpovedí! Zistíte, prečo sú bunky špeciálne, koľko vlasov máme na hlave, prečo nemôžeme dýchať pod vodou, koľko litrov krvi nám prúdi v tele, prečo nevidíme v tme, a dozviete sa aj veľa ďalších pozoruhodných a prekvapivých zaujímavostí. Pútavé texty sú navyše doplnené krásnymi a vtipnými ilustráciami. Tak čítajte a ponorte sa do množstva faktov o ľudskom tele!Komu sa kniha môže páčiť: Všetkým malým zvedavcom, ktorý neustále hľadajú odpovede na svoje všetečné otázky!
Na stiahnutie
6,29 €

dostupné aj ako: