Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Brandon Bays: Cesta

Autor: Veronika Vaňková, 9. marca 2016
thumbnail
Brandon Bays: Cesta

Cesta je metóda, nie len ako sa môžete liečiť, ale aj ako sa oslobodiť na všetkých úrovniach svojho života – emocionálne, fyzicky a duchovne.

Brandon Bays, autorka knihy Cesta, ktorej sa podarilo dostať sa z vážnych zdravotných problémov bez liekov a operácie.

Rozpráva o tom ako sa správne stravovala a ako sa jej to darí aj počas cestovania po celom svete, aj keď ma nabitý program. Na svojich seminároch hovorí aj o tom, ako sa každý z nás učí počas celého svojho života a proces zmien musí urobiť každý sám.

Zaujímavý rozhovor s Brandon Bays priniesla Veronika Vaňková v rubrike Kniha do Vašich uší


Vypočujte si ďalšie rozhovory v novej rubrike Knižný špeciál s Veronikou.

 

Brandon Bays (1953) úspešná americká autorka a svetovo uznávaná expertka na liečbu tela a mysle na základe svojej vlastnej skúsenosti vyvinula metódu Cesta. Semináre s jej metódou sa úspešne konajú na celom svete.

Cesta - praktický návod na ozdravenie a oslobobodenie sa je výsledkom neutíchajúcej práce Brandon Bays na samej sebe. Vychádza z vlastnej skúsenosti a pozorovaní, neustále vyvíja nové nástroje a objavuje nové možnosti. Pôvodnú prácu rozvinula do podoby, v ktorej ovplyvňuje všetky oblasti života. 

Obľúbené knihy o Ceste v slovenskom jazyku vychádzajú vo vydavateľstve Eastone Books: Cesta (2013), Prežiť svoju cestu (2013),  Cesta pre rodičov a deti (2014) a Sloboda je... (2015). 

Zdroj: www.brandonbays.sk

... viac

Produkty