! Doprava ZADARMO už od 20 € !

Novinka od Dominika Dána je už v predpredaji

Tajomný závoj


Niektoré z temných stránok nového demokratického režimu - drogy a prostitúcia - na seba nedali dlho čakať, prejavili sa krátko po revolúcii. Chlapci z oddelenia vrážd sa s nimi stretávali bežne aj predtým, no v menej drastickej podobe. Dnes nemali šťastie, vrah sa činil, nešetril ani ich, ani ju - mladú pouličnú prostitútku dopichal, podrezal a naaranžoval jej mŕtvolu tak, akoby ležala vystavená na márach. Ale bola naozaj podrezaná? Naozaj ju vystavil, aby im chcel zanechať nejaký odkaz? Zahráva sa s nimi? Detektívi zatiaľ netušia, či stopy na mieste činu čítajú správne, či im do mozaiky nechýbajú tie najdôležitejšie kamienky. Veľa času nemajú, zvlášť ak im hneď na začiatku vyšetrovania svojským spôsobom skríži cestu starý známy - hudobný skladateľ. Spácha samovraždu. Za jeden deň dva prípady spojené zvláštnou niťou, nezvyčajnými stopami. Zatiaľ nevedia, či im neušlo niečo dôležité. Je všetko tak, ako vidia na vlastné oči, alebo sú obidva zdanlivo nesúvisiace prípady zahalené tajomným závojom? Jedno je jasné, ak neodhalia tajomstvo skryté za oponou, ak nezmenia uhol pohľadu, záhada nebude nikdy vyriešená.
Na sklade > 5Ks
14,20 € 14,95 €

Slovensko sa pýši viacerými kvalitnými autormi detektívnych románov. Kráľ však môže byť iba jeden a tento post už roky patrí Dominikovi Dánovi. A už tradične pred letnou sezónou prichádza majster slovenskej detektívky s novým románom. Novinka s názvom Tajomný závoj je už 34. knihou, ktorú autor píšuci pod pseudonymom Dominik Dán vydal.

Aj novinka z pera Dominika Dána sa bezpochyby zaradí medzi najpredávanejšie knihy na Slovensku a možno za ňu autor opäť získa aj Cenu Knižnej múzy Panta Rhei Awards, ako sa mu to podarilo v tomto roku za knihu Bremeno minulosti. Okrem najpredávanejšej knihy triumfoval populárny autor, z ktorého kníh sa na Slovensku predalo už viac ako 1,5 milióna kusov, aj v kategórii Spisovateľ roka.

Dej novej knihy nás prenesie do minulosti a bude o temných stránkach nového demokratického režimu - drogách a prostitúcii. Chlapci z oddelenia vrážd sa s nimi stretávali bežne aj predtým, no v menej drastickej podobe. Tentokrát však nemali šťastie, vrah sa činil, nešetril ani ich, ani ju - mladú pouličnú prostitútku dopichal, podrezal a naaranžoval jej mŕtvolu tak, akoby ležala vystavená na márach. Ale bola naozaj podrezaná? Naozaj ju vystavil, aby im zanechal nejaký odkaz? Zahráva sa s nimi?

Detektívi zatiaľ netušia, či stopy na mieste činu čítajú správne, či im do mozaiky nechýbajú tie najdôležitejšie kamienky. Veľa času nemajú, zvlášť ak im hneď na začiatku vyšetrovania svojským spôsobom skríži cestu starý známy - hudobný skladateľ. Spácha samovraždu. Za jeden deň dva prípady spojené zvláštnou niťou, nezvyčajnými stopami. Zatiaľ nevedia, či im neušlo niečo dôležité. Je všetko tak, ako vidia na vlastné oči, alebo sú obidva zdanlivo nesúvisiace prípady zahalené tajomným závojom?

← Predchádzajúci blog

Do alzaBoxov a Parcelshopov máte TERAZ dopravu ZADARMO

Nasledujúci blog →

Najlepšia priateľka Anny Frankovej ožíva vo filme