Stane sa zázrak je knižočka s dôležitým posolstvom

Stane sa zázrak


Človiečik mal každý deň toľko práce! Staval hrady, opatroval zvieratá, dokonca si niekedy vymýšľal aj celkom nové a nevídané tvory či krajiny. No keď sa raz ráno vrátil k svojej práci, zistil, že všetky hrady sú dokončené a všetky zvieratá nakŕmené. Zrazu mal pocit, akoby sa zastavil čas. Čo bude teraz robiť?
Na sklade 1Ks
10,44 € 10,99 €

Čarovná knižočka s názvom Stane sa zázrak nesie veľmi dôležité posolstvo. Zastavme sa na chvíľku, pozorujeme a užívajme si maličké zázraky, ktoré sa okolo nás neustále dejú. Avšak kvôli práci, povinnostiam, alebo preto, že sa stále niekam ponáhľame nám tieto jedinečné momenty unikajú.

Postavičkou tejto knižky je človiečik, ktorý mal každý deň veľmi veľa práce, ale raz zistil, že má všetko hotové a porobené. Čo teraz? Čo bude robiť? Mal pocit, že sa zastavil čas. Stal sa zázrak a začal si všímať a počúvať prírodu okolo seba, veci ktoré si dovtedy neuvedomoval akoby predtým ani neexistovali - včielky, motýle, kvietky, objavil rušný a krásny život na lúke v tráve, v rieke... . Človiečik si ľahol do teplej a mäkkej trávy a nevedel sa vynadívať a vychutnať si všetky zázraky okolo seba.

Nádherné ilustrácie od talentovaného Adriána Macha - @seasidespirit a krásne ľúbezný poetický text od Zuzky Štelbaskej - @zuzistelbaska, v ktorom je ukrytých množstvo krásnych myšlienok aj pre nás dospelých, spoločne vytvorili jedno zázračné a čarovné dielko, ktoré si okamžite zamilujete. Buďte ako človiečik, zastavte sa na chvíľku a užívajte si silu okamihu a čarovné zázraky okolo seba.

← Predchádzajúci blog

Najlepšie knihy roka podľa Andrey

Nasledujúci blog →

TOP knihy roka 2022 podľa Laury z @ll_booklover