Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Diskutovali sme s Markom Thelenom

Autor: Panta Rhei Tím, 21. marca 2017
thumbnail

Máme za sebou prvú besedu svojho druhu – diskusiu s autorom, píšucim pod pseudonymom. Ďakujeme za neobyčajný večer.

Ak sa chcete pozrieť, o čom všetkom sme sa rozprávali s expertom v oblasti vnútornej bezpečnosti pre medzinárodné a európske inštitúcie a zároveň autorom kníh Dlhé tiene Karibiku a Krvavá karikatúra, pozrite si video z priameho prenosu. 

Marko Thelen sa rozhodol vystupovať pod pseudonymom, keďže aktívne pôsobí ako expert pre vnútornú bezpečnosť. Úzko spolupracuje s viacerými bezpečnostnými zložkami, Interpolom, Europolom a európskymi inštitúciami. Svoju kariéru začal bojom proti obchodovaniu s ľuďmi. Dlhší čas sa už venuje oblasti terorizmu, organizovanému zločinu a environmentálnej kriminalite. Vďaka svojej práci sa stal vášnivým svetobežníkom a precestoval väčšinu kontinentov.

Jeho najobľúbenejšou krajinou je Francúzsko vrátane všetkých jeho zámorských území. Zamiloval si aj Island, Grónsko a juhovýchodnú Áziu. Na svojich cestách sa často stretáva so skutočnosťami, ktoré sa nás všetkých týkajú, a preto sa rozhodol na ne upozorňovať vo svojich krimirománoch. Vo Vydavateľstve SLOVART mu vyšli knihy Dlhé tiene Karibiku (2015), Krvavá karikatúra (2016) a Tupilak (2021)

... viac

Produkty