Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Peter Balko: Ostrov

Počet strán: 216

Väzba: mäkká, brožovaná

EAN: 9788089973248

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-89973-24-8

Dátum vydania: 14. novembra 2019

Vydavateľstvo:  KK Bagala

Orig. vydavateľstvo: 

Hmotnosť: 0,27 kg

Ostrov

Autor: Peter Balko

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 11,40 
Bežná cena: 12,00 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Čo majú spoločné záhadné úmrtia spisovateľov, cintorín písacích strojov, ukradnuté rukopisy a tajomný symbol O? Strhujúci nový román autora bestselleru Vtedy v Lošonci je o písaní a sile fantázie.

Som v tom najhoršom príbehu, aký si nevieš ani predstaviť. Nútia nás prežívať strašné a nekvalitné zápletky. Je to ponižujúce. Podarilo sa mi utiecť, ale chytili ma. Pátranie po nezvestnom otcovi stopa vedie z tajomnej Cerovej vrchoviny cez Bratislavu na miesto, odkiaľ sa nevracia na Ostrov.

Peter Balko (1988) pochádza z Lučenca, vyštudoval filmovú scenáristiku na VŠMU v Bratislave.

Je spoluautorom scenára a asistentom réžie filmu Kandidát, ako scenárista sa podieľal i na televíznej minisérii Moje Povstanie a diskusnej relácii Večera s Havranom. V roku 2012 zvíťazil v literárnej súťaži Poviedka s poviekdou Labutia balada, ktorá sa stala predlohou k jeho debutovému románu Vtedy v Lošonci - Via Lošonc (KK Bagala 2015).

Foto: Dávid Koronczi, galéria Priestor v Lučenci

... viac

Odporúčame tieto knihy

Literárna revue. Kniha do vašich uší. Recenzie a rozhovory. Všetko, čo vám pomôže zorientovať sa medzi knihami.

Literárna revue 01/2020

Dado Nagy

streda, 8. januára 2020 v sekcii Literárna revue

Hosťami prvej januárovej Literárnej revue je spisovateľka a editorka knihy KVAPKY NA KAMENI - MONIKA KOMPANÍKOVÁ a spisovateľ SILVESTER LAVRÍK - autor dokurománu POSLEDNÁ BARÓNKA. V relácii postupne zaznejú ukážky z kníh: Jevgenij Vodolazkin - Laurus, Edward Snowden - Trvalý záznam, Ivana Dobrakovová - Matky a kamionisti, Brian Freeman - Vnútorný hlas, Milo Janáč - Milo nemilo a Catherine Miller - 99 dní s tebou. Hudba: Cate Cody Súťažná úloha: Napíšte nám do 17. 1. 2020 na adresu [email protected] sk ukážky z akých kníh v relácii postupne odznejú a hráte o knižné ceny a 20 eurovú knižnú poukážku od siete kníhkupectiev Panta rhei. čítať viac...

Peter Balko: „Knižný Lošonc je iný ako reálny Lučenec.“

Diana Mašlejová

piatok, 29. mája 2015 v sekcii Rozhovory

Má 26 rokov a vzhľadom na svoj vek nevídané úspechy. Peter Balko je víťazom súťaže Poviedka, spoluautorom scenára a asistentom réžie úspešného filmu Kandidát a najnovšie sa so svojím prozaickým debutom Vtedy v Lošonci dostal do finálovej desiatky prestížnej literárnej súťaže Anasoft litera. V rozhovore prezradil, nakoľko je jeho nový román autobiografický, ako sa mu spolupracovalo na filme, aj prečo kvôli literatúre pripálil rizoto. čítať viac...