Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Zuzana Široká: Polámané krídla

Počet strán: 200

Väzba: tvrdá

EAN: 9788055144276

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-551-4427-6

Dátum vydania: 11. augusta 2015

Vydavateľstvo:  Ikar

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 2 cm x 12,5 cm x 20 cm

Hmotnosť: 0,27 kg

Polámané krídla

Autor: Zuzana Široká

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 8,46 
Bežná cena: 8,90 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Dve dávne priateľky sa po rokoch stretnú a vydajú na dobrodružnú cestu karavanom po Slovensku. Len tak, bez plánu a rovno za nosom. Každá z nich si okrem batožiny vezie aj tajné túžby a želania: aspoň na niekoľko dní zhodiť manželské putá a slobodne si vydýchnuť, konečne stretnúť pravú lásku, zažiť nefalšovanú, živočíšnu vášeň, nájsť stratené sebavedomie, zázračný liek na zlomené srdce či aspoň samu seba.

Gabika, ktorá sa už takmer vzdala nádeje na partnera a založenie rodiny, každé ráno začína citátom od známeho filozofa. Rituál jej pomáha prežiť ďalší nudný, neužitočný deň. Silvia zasa pevnou vôľou a krycím krémom skrýva boľavé tajomstvo. Nájdu títo dvaja anjeli s polámanými krídlami silu letieť (hoci aj na metle) ďalej? Podarí sa im vzoprieť osudu a vybojovať si, čo každej žene právom patrí?

Začítajte sa do emotívneho príbehu o sile ženského priateľstva, domácom násilí, materinskej láske a malých zázrakoch všedného dňa. A keď dočítate, možno bude stáť za to podarovať túto knihu najlepšej priateľke.

Odporúčame tieto knihy

Literárna revue. Kniha do vašich uší. Recenzie a rozhovory. Všetko, čo vám pomôže zorientovať sa medzi knihami.

Zuzana Široká: Černicové dievčatá

Barbora Tatierská

pondelok, 8. júla 2019 v sekcii Recenzie

Na obálkach kníh od Zuzany Širokej sú kvety konštante prítomné. V predošlých dielach boli motívy prírody badateľné, ale v najnovšom autorkinom počine, zaradenom aj do Knižného kompasu, Černicové dievčatá, je prítomnosť rastlinstva nevyhnutná, v mnohých situáciách až katarzná. čítať viac...

Jana
Jana
27. augusta 2018
Príjemné prekvapenie

Priznám sa, že knižku som si nekupovala, ale dostala som ju zadarmo k nákupu iných kníh. Tak som k nej aj pristupovala – predpokladala som, že to je prepadák, ktorý nikto nechce, tak sa aspoň dáva k nákupu. Ale keď už ju mám, tak ju prečítam, veď je krátka, uvidíme.
Viete si predstaviť ako príjemne prekvapená som bola, keď som zistila že táto knižka je naozaj dobrá? Napísaná veľmi pútavo hneď od začiatku. Príbeh, má myšlienku a hĺbku a dúfam že týraným ženám otvorí oči. Čo sa mi veľmi páčilo, bol vnútorný pohľad do Erika – nevidíme ho len ako toho zlého, ale vidíme aj prečo sa takým stal. Síce ho to nijako neospravedlňuje, ale nič nie je len čierne alebo biele. Mne sa pohlaď aj z tohto uhla veľmi páčil.
Knižku určite odporúčam. Ale treba si uvedomiť že to je žensky román, tak nemôžete čakať niečo diametrálne odlišné.