Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Eva Evita Urbaníková: Príliš osobná známosť  (tvrdá väzba)

Počet strán: 162

Väzba: tvrdá

EAN: 9788089452187

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-89452-18-7

Dátum vydania: 1. júla 2010

Číslo vydania: 2

Vydavateľstvo:  Evitapress

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 1,5 cm x 11,2 cm x 17,8 cm

Hmotnosť: 0,21 kg

Príliš osobná známosť (tvrdá väzba)

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Cena v e-shope: 8,54 
Bežná cena: 8,99 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Láska je aj zodpovednosť. Za šťastie tých druhých.

Keď láska bolí, treba ju liečiť. Nie od nej utekať. Ak sa v živote vyskytne prekážka, je lepšie hľadať riešenie, vďaka ktorému by sme ju dokázali prekonať spolu s partnerom. Príbeh súčasnej tridsiatničky, spokojnej a vyrovnanej, ktorej do života vstúpi muž aj s malou dcérkou. Keď kríza zlikviduje jeho podnikanie, rieši pochybnosti o sebe samom alkoholom. Jeho partnerka musí riešiť zásadnú dilemu – zostať, vychovávať a chrániť cudzie dieťa a trápiť sa alebo odísť.

Eva Evita Urbaníková (1976) napísala svoju prvú knihu Všetko alebo nič v roku 2007. Príbeh Lindy, Vandy a Jakuba sa stal bestsellerom, po ktorom sú hladné čitateľky ešte aj dnes. Jeho filmové spracovanie sa dočkalo najväčšej návštevnosti v slovenských kinách v roku 2017. Televízna premiéra filmu bola najsledovanejším programom roka.

Vo vydavateľstve Evitapress, ktoré viedla 10 rokov, s veľkým úspechom vydala viac ako 130 románov pre ženy, z ktorých mnohé sa stali bestsellermi. Evitovky sú dnes symbolom pôvodnej ženskej tvorby, známe aj ako skutočné príbehy, čo píše život.

Ako šéfredaktorka sa aktívne venuje ženskému magazínu Evita, ktorý už siahol na prvenstvo v predaji lifestylových mesačníkov, aj svojej talkšou v rádiu Expres Všetko, čo som chcela vedieť o.. Žije v Bratislave, kde spoločne s manželom Pawlom vychovávajú päť detí. 

... viac

Odporúčame tieto knihy

Literárna revue. Kniha do vašich uší. Recenzie a rozhovory. Všetko, čo vám pomôže zorientovať sa medzi knihami.