Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Lois Lowry: Giver Quartet boxed set

Počet strán: 864

Väzba: set, krabička

EAN: 9780544340626

Jazyk: anglický

ISBN: 0544340620

Dátum vydania: 7. októbra 2014

Vydavateľstvo:  Harcourt Brace and Company

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 8,1 cm x 15,2 cm x 20,8 cm

Hmotnosť: 1,24 kg

Giver Quartet boxed set

Autor: Lois Lowry

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 28,50 
Bežná cena: 30,00 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri kúpe tohto produktu máte poštovné zadarmo.

O knihe: Now a major motion picture starring Jeff Bridges, Meryl Streep, Katie Holmes, Taylor Swift, Alexander Skarsgard, and Brenton Thwaites This boxed set includes the complete Newbery Medal-winning Giver Quartet series: "The Giver," "Gathering Blue, Messenger," and "Son. "In addition, it includes a new and exclusive map of the Giver world." "Enter this dystopian, futuristic world through all four of these refreshed hardcovers on a page-turning dystopian journey that concludes the masterpiece "The Giver" started twenty years ago. A great deal and the perfect gift for a fan's library! For more information about Lois Lowry's Giver Quartet, visit www.hmhbooks.com/thegiverquartet.

Odporúčame tieto knihy

Literárna revue. Kniha do vašich uší. Recenzie a rozhovory. Všetko, čo vám pomôže zorientovať sa medzi knihami.

Lois Lowry: Spočítaj hviezdy

Andrea Gálová

nedeľa, 17. novembra 2019 v sekcii Recenzie

„Práve tým sa vyznačuje odvaha – že nemyslíš na nebezpečenstvo. Uvažuješ iba nad tým, čo musíš urobiť. “ Deti sa vždy snažíme chrániť pred nespravodlivosťou reálneho sveta. No niekedy sa nedá zabrániť tomu, aby sa zoznámili aj s jeho odvrátenou stranou. Druhá svetová vojna je rozhodne čierna škvrna ľudských dejín, ktorá zasiahla nepredstaviteľným spôsobom aj krehké duše. Pohľad dieťaťa na neprávosti páchané voči Židom, ktoré sa počas svetového konfliktu odohrávali na území Dánska, prináša autorka Lois Lowry v knihe Spočítaj hviezdy. čítať viac...