Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Doreen Virtue: Liečenie čakier

Počet strán: 120

Väzba: mäkká, brožovaná

EAN: 9788081001666

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-8100-166-6

Dátum vydania: 1. januára 2010

Číslo vydania: 1

Vydavateľstvo:  Eugenika

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 0,7 cm x 12 cm x 18 cm

Hmotnosť: 0,08 kg

Liečenie čakier

Autor: Doreen Virtue

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 5,32 
Bežná cena: 5,60 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: Táto knižka je napriek svojmu neveľkému objemu dostatočná na pochopenie toho, čo sú to čakry a ako sa o ne starať. Čakry sú dôležitou súčasťou nášho organizmu a ich stav súvisí so všetkým, čo sa deje v našom živote. Ak teda chceme žiť šťastne aj sa duchovne vyvíjať, mali by sme neustále dbať o svoju energetickú rovnováhu a zdravie. Jednoduché a príjemné metódy Doreen Virtue sú dobrou možnosťou, ako na to.

Podstatnou časťou knihy sú meditačné a vizualizačné cvičenia, ktoré čakry očistia, ozdravia a nabijú novou silou. Naučíte sa aj, ako čakry vnímať a "čítať" z nich, čiže ako vidieť či iným spôsobom vycítiť čakry aj auru druhého človeka - a pritom sa to naučíte jednoducho a rýchlo!

Odporúčame tieto knihy

Joly Hrusovska
Joly Hrusovska
22. februára 2021

Pre ľudí,ktorí sa chcú dopátrať ako okrem fyziologickej podstaty fungovania nášho organizmu ešte naše telo funguje energetický.
V súčasnosti už aj západná medicína akceptuje staré metódy terapie starých čínskych a indickych metód ,kde začiatok všetkých chorôb je v inbalancii ducha a tela Táto útla knizocka pomenúva tok energií v našom tele