Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Kolektív autorov: Trestné právo hmotné 1+2 zv.  , 2010

Väzba: mäkká, brožovaná

EAN: 9788080783082

Jazyk: slovenský

Pôvodný názov: Trestné právo hmotné

ISBN: 978-80-8078-308-2

Dátum vydania: 1. januára 2010

Rok vydania originálu: 2010

Vydavateľstvo:  Iura Edition

Orig. vydavateľstvo: 

Hmotnosť: 1,52 kg

Trestné právo hmotné 1+2 zv. , 2010

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 35,15 
Bežná cena: 37,00 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri kúpe tohto produktu máte poštovné zadarmo.

O knihe: Nová vysokoškolská učebnica Trestné právo hmotné v dvoch zväzkoch vypracovaná autorským kolektívom pod vedením prof. JUDr. Jaroslava Ivora, CSc. Prvý zväzok (všeobecná časť) obsahuje ucelený systém poznatkov z trestného práva hmotného. Zohľadňuje zásadné zmeny v slovenskom trestnom práve, ktoré vznikli schválením rekodifikovaného Trestného zákona, najmä novú kategorizáciu trestných činov, okolnosti vylučujúce protiprávnosť, nový systém sankcií a postup pri ich ukladaní.

Druhý zväzok (osobitná časť) reaguje na novú systematiku osobitnej časti Trestného zákona. Sú v ňom s dôrazom na nové skutkové podstaty trestných činov rozobraté a vysvetlené jednotlivé znaky skutkových podstát trestných činov a najdôležitejšie pojmy pre pochopenie a zvládnutie danej problematiky.

Učebnica je určená najmä študentom, všetkým tým, ktorí majú záujem o získavanie teoretických poznatkov z trestného práva, ako aj právnikom v aplikačnej praxi.

Odporúčame tieto knihy