Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Doručenie zadarmo na nákupy od 25€
Liz Soarsová, John Soars: New Headway Pre-Intermediate 4th Edition - Workbook with key + CD

Počet strán: 104

Väzba: mäkká, brožovaná

EAN: 9780194769648

Jazyk: anglický

ISBN: 019476964X

Dátum vydania: 2. augusta 2012

Vydavateľstvo:  Oxford University Press

Orig. vydavateľstvo: 

Rozmery: 0,8 cm x 21,7 cm x 27,4 cm

Hmotnosť: 0,27 kg

New Headway Pre-Intermediate 4th Edition - Workbook with key + CD

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope
Nedostupné
Cena v e-shope: 11,90 
Bežná cena: 12,53 €
Zľava 5%

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 25 € máte doručenie kuriérom zadarmo.

Pri nákupe nad 25 € máte doručenie do predajní Panta Rhei zadarmo.

O knihe: Workbook with key + iChecker –pracovný zošit s riešeniami cvičení + iChcecker CD je určený pre študentov anglického jazyka na stredných školách a kurzoch. Je vypracovaný k učebnici New Headway, 4th edition, ktorá obsahuje nové texty, témy, design a intergrované zručnosti z anglického jazyka so zameraním na gramatiku. Ku knihe sú ďalšie doplnkové komponenty.

iChecker je nový komponent, ktorý je súčasťou pracovného zošita a obsahuje všetky posluchové cvičenia, texty a testy pracovného zošita. Pomáha precvičiť tak gramatiku ako aj slovnú zásobu každodennej angličtiny. Na konci každej jednotky (lekcii) nájdu študenti „multiple choice test“, ktorý otestuje ich jazykové zručnosti z angličtiny danej úrovne a príslušnej lekcii. Ďalšou možnosťou na otestovanie svojich vedomostí majú študenti aj na stránke oxfordenglishtesting. com kde si bez prístupového kódu môžu prejsť vzorové testy na skúšky (Online Practice test – KET, PET a ďalšie).

New Headway, 4th Edition je úplne nový, moderný kurz angličtiny, plný najmodernejších interaktívnych komponentov, moderných a pútavých tém, ktoré študentov SŠ zaujmú na nenúteným spôsob učia anglicky. Začína od úrovne Beginner a postupne sa prepracovaná na vyššie úrovne. New Headway je najbežnejšie používaný kurz AJ pre SŠ, gymnáziá a jazykové školy, ktorá získala niekoľko ocenení, je pomerne úspešná tak medzi učiteľmi ako i medzi študentmi. Bežné každodenné témy študentov umožnia študentov bežnú komunikáciu, no zároveň ich pripravia na maturitnú skúšku či na skúšky KET, PET a ďalšie.

Odporúčame tieto knihy

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie
Letné zľavy až do 80%

Vyberať knihy →

×