Kníhkupectvo PANTA RHEI na skvalitnenie služieb používa cookies podľa pravidiel, ktoré sú Vám k dispozícii v Obchodných podmienkach. Ďalším používaním stránky s uvedenými pravidlami súhlasíte.

Eva Dienerová: Pravopisné cvičenia k učebnici slovenského jazyka pre 4. ročník základných škôl
Počet strán: 96
Väzba: mäkká, brožovaná
EAN: 9788010018451
Jazyk: slovenský
ISBN: 978-80-10-01845-1
Dátum vydania: 1. augusta 2010
Rok vydania originálu: 2010
Vydavateľstvo: SPN - Mladé letá
Rozmery: 0,7 cm x 17 cm x 24 cm
Hmotnosť: 0,17 kg

Pravopisné cvičenia k učebnici slovenského jazyka pre 4. ročník základných škôl

Autor: Eva Dienerová

Dostupnosť:
Vypredané
Naša cena: 3,10 
Bežná cena: 3,30 €
Zľava 6%

Titul je vypredaný a nemáme ani informáciu o dotlači. Pre informáciu o dotlači sledujte prosím našu stránku.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 35 € máte poštovné zadarmo.

O knihe: Publikácia nadväzuje na pravopisné cvičenia nižších ročníkov, ktoré sa výborne osvedčili pri nacvičovaní preberaného učiva a pri opakovaní gramatiky slovenského jazyka.

Nároky na žiaka zvládnuť učivo 1. stupňa ZŠ sú veľké a práve 4. ročník podáva súhrn vedomostí, s ktorými žiak bude pracovať aj na 2. stupni ZŠ. Všetky cvičenia sú však vypracované v súlade s obsahom Štátneho vzdelávacieho programu.

Cieľom autorky je pomôcť žiakom precvičiť a upevniť si učivo formou pracovného zošita, pomocou rôznych úloh a cvičení, doplňovačiek, krížoviek, prešmyčiek a pod. V knihe je dostatok priestoru na nácvik vybraných slov v diktátoch a v testoch. Úlohy na opakovanie jednotlivých gramatických javov sú koncipované tak, že žiak si ich ľahko zautomatizuje a zvláda ich aj priamo na vyučovacích hodinách. Autorka vhodne korešponduje s učebnicou aj pri dopĺňajúcich úlohách na písanie veľkých písmen na začiatku vlastných podstatných mien, na písanie mäkkého i a ypsilonu, na tvorenie slov predponami a príponami a pod.

Publikácia je výbornou pomôckou aj pre učiteľa, môže veľmi vhodne doplniť a precvičiť učivo formou, ktorú si sám zvolí. Môžu pracovať s ňou aj žiaci s pomalším pracovným tempom.

Mimoriadne užitočná, predovšetkým pre samotných žiakov, ale i rodičov, je záverečná časť publikácie – Riešenie pravopisných úloh. Žiaci si sami skontrolujú správnosť riešenia jednotlivých úloh.

Odporúčame tieto knihy

Pridaj svoj názor
Anonym
Anonym
Pridaj svoje hodnotenie