Ekokonzult

vydavateľstvo

Kosmické evangelium


Hrozí lidstvu neodvratná zkáza?Důkazy o působení mimozemských civilizacíÚnosy UFO objektůJsou andělé jen poslové mimozemských civilizací?Byla Atlantída základnou bohů?Jsou proroci jasnovidci?
U dodávateľa
8,88 € 9,35 €

Opice neveria, že pochádzajú z človeka


Zamyslime sa nad veľkopánskymi sľubmi, ktoré sú čoraz bombastickejšie, nad lžami, ktoré sú stále rafinovanejšie. Vymývanie mozgov pokračuje a bude pokračovať, pokiaľ ľudom nespadnú klapky z očí. Uveria ľudia západnej demagógii? Nie je náhoda, že niekomu vyhovuje agresívna mladež? Výchova k negatívnym hodnotám skutočne dosahuje úspechy. V najdemokratickejšej krajine sa strieľa, prekvitá obchod so zbraňami a drogami. Drogy a zbrane sú žiadaným artiklom mládeže a úletom k slobode, ale nik nemá slobodnú vôľu, vždy podlieha nejakej forme výchovy k slobode. ONI presne vedia, čo chcú z ľudí v budúcnosti mať: POSLUŠNÉ STROJE, NESCHOPNÉ REPRODUKCIE. Civilizácia speje ku krachu a nič ju nezastaví.
Vypredané
3,44 € 3,62 €

Prekrútená pravda


Čo neviete o náboženstve * Cirkev nikdy nebola nositeľom pokroku a vzdelanosti * Dogma o nesmrteľnej duši * Bibliu si každý vykladá ako sa mu to hodí * Náboženská hystéria
Vypredané
4,38 € 4,61 €

Medzi nami a Maďarmi


Tento výrazne a otvorene protimaďarský spis prináša rôzne informácie a historické skutočnosti, ale aj autorove osobné interpretácie a postoje. Pomaďarčovanie, brutálny národnostný útlak, kto bol skôr na našom území, maďarské klamstvá a prekrúcania vecí, väznice a šibenice, južné Slovensko...
Vypredané
3,60 € 4,00 €

VEDA a viera


Naša dnešná doba sa vyznačuje porozumením a toleranciou.Nemalo by to tiež platiť medzi náboženstvami? Nie je evanjelium netolerantné, keď všetky ostatné cesty zavrhuje a stále uplatňuje svoj nárok na jedinečnosť?Tieto otázky patria k najčastejšie kladeným pri rozhovoroch o viere. Postrebujeme správne odpovede, ktoré nám pomôžu.Autor predkladá fundovanú prácu, ktorá v tejto citlivej oblasti umožňuje orientáciu.
U dodávateľa
4,70 € 4,95 €

Lovci duší


Táto kniha pojednáva o niektorých " horúcich témach ", ktoré vedú stále k búrlivým diskusiám. Existuje veľa rôznych náboženstiev. Všetky sú falošné, existuje nejaké správne, alebo nakoniec všetky vedú k jednému cieľu? Kresťanstvo je tiež jedno z mnohých náboženstiev a táto problematika je predmetom búrlivých diskusií medzi kresťanmi a nekresťanmi, náboženskými fanatikmi a extrémistami...
U dodávateľa
5,64 € 5,94 €

Pomatený svět


Lidstvo prodělává dlouhou a těžkou depresi, která může vést k sebezničení, pokud tento stav nebude účinně léčen. Lidé necítí sounáležitost s vesmírem, přírodou, ani se sebou samými. Rabují se přírodní zdroje a ničí životní prostředí. Strategie "po nás potopa" přináší hořké ovoce.
U dodávateľa
8,44 € 8,88 €

Léčivá síla lásky


Pozitivní vliv lásky na zdraví a psychiku člověkaRady zaměřené na fyzické a dušení zdravíJak se bránit před stresem, učí nás duševní hygienu a upozorňuje na rizikové faktory a možnosti ochrany před nimi
Na sklade 1Ks
8,04 € 8,46 €

Tajomstvo kríža


Prevažná väčšina ľudí považuje kríž za kresťanský symbol. Aj kríž, ako aj prevažnú väčšinu symboliky prevzalo kresťanstvo od starších predchádzajúcich náboženstiev. Uctievali ho už starí židia. Kríž poznali na celom svete: kríž hmotný a nehmotný, krí ž starovekých Rimanov,... Bol to pôvodne pohanský symbol. Ako to teda s krížom bolo a je sa dočítate v tejto publikácii.
Vypredané
2,49 € 2,62 €

Hledání Boha


Pokuste se řídit zásadami, pravidly a poučeními této knihy. Nabízí jedinečnou kompilaci informací, zabývajících se duchovními pravidly každodenního života.
Vypredané
9,82 € 10,34 €

Džúsová diéta


Džúsová diéta Ako zostať štíhlým, zdravým a mladým za pomoci džúsovej diéty. Džúsova dieta prospieva k regenerácii a k obnove Vášho tela. Má stimulujúci účinok i na mentálnu kapacitu. Objavte opäť najstaršiu metódu liečenia. Ako sa vám opäť vráti zdravie, to nájdete v tejto knihe.
Vypredané
3,80 € 4,00 €

dostupné aj ako:

Tajomstvo úspechu


Tajomstvo úspechu Úspech je cieľ, ktorý by chcel dosiahnúť každý človek. Dosiahnúť úspech nie je ťažke, ani zložité. Len prekonajte sami seba, vykročte ak chcete napredovať. Premeňte svoje sny na skutočnosť. Začnite a vydržte, nenechajte sa odradiť a urobte to hneď. Využite svoje podvedomie – odvážnemu šťastie praje. Myslite úpozitívne, budete mať úspech!
Vypredané
2,57 € 2,70 €

Léčení stravou


V naší době má zdraví větší význam než kdykoliv předtím! Je tím jediným kapitálem, který máte! Co však děláte pro to, abyste si zdraví zachovali?
Vypredané
4,86 € 5,12 €

Změňte svůj život


Klíčové poselství této publikace spočívá ve slibu, že pomocí své představivosti můžeme kardinálním způsobem změnit nejenom své duchovní a duševní charakteristiky, ale že síla mysli je rovněž schopna nastartovat a iniciovat uzdravovací procesy.
Vypredané
7,10 € 7,47 €

Jak jsem zdraví ztratil a opět získal


Životní příběh a rady člověka, který se navzdory předpovědím lékařů vyléčil sám z beznadějného stavu a šťastně se dožil vysokého věku v plném tělesném i duševním zdraví. Velmi inspirující pro každého.
U dodávateľa
4,42 € 4,65 €

dostupné aj ako:

Kosmická ruleta


Zamýšľanie sa nad zmyslom života, dobrom a zlom, nezmyselnosťou tradičného náboženstva, prírodou a vesmírom... Autorovým posolstvom je vpodstate toto: Nemáme možnosť voľby a výberu, neunikneme kolobehu života a smrti, sme iba "mravce v mravenisku" , nemáme právo hľadať útechu vo viere alebo v duchovnom poznaní...
U dodávateľa
9,33 € 9,82 €