! Doprava ZADARMO už od 20 € !

Ekokonzult

vydavateľstvo

Nejzdravější výživa, 2. vydání


Knížka je určena všem, kteří si považují vlastního zdraví a není jim lhostejné, co přijímají společně se stravou. Zabývá se účinky vaření na potraviny, léčivými schopnostmi syrové stravy a mnohými nepravdami o potravinách. Bůh stvořil člověka, ale ďábel kuchyni !
U dodávateľa
9,78 € 10,29 €

Hledání pravdy


V této knize se píše o touze najít hlubší smysl života, o hledání, jež započala před čtvrt stoletím a stále pokračují.
U dodávateľa
7,10 € 7,47 €

Love story


Světoznámá novela amerického spisovatele chytila za srdce miliony čtenářů na celém světě. Jde o jednoduchý, ale překrásný příběh lásky dvou mladých lidí. Dílo bylo přeloženo do desítek jazyků a dodnes bylo na celém světě prodáno více než 50 milionů v ýtisků.
Vypredané
7,99 € 8,41 €

Liečenie prírodnými šťavami


Liečivé účinky ovocia a zeleniny
Vypredané
5,23 € 5,50 €

Sloveni Slováci kde sú vaše korene


Úplne nový a objavný pohľad na pôvod našich predkov. Podľa najnovších u nás dosial knižne nepublikovaných výsledkov výskumu. Naši predkovia tu dokázateľne žili už pred 5 000 rokmi! Prevratné a prekvapujúce fakty, ktoré neboli doteraz zverejnené a knižne publikované.
Vypredané
11,40 € 12,00 €

Receptář pátera F. Ferdy


Kniha seznamuje s léčebnými recepty známého léčitele Františka Ferdy. Věnuje se jeho léčivým přípravkům, čajům a obkladů, bylinným koupelím, vlhké inhalaci, čerpání bioenergie ze stromů. Zabývá se také doporučenou životosprávou a stravování.
Vypredané
5,31 € 5,59 €

Liečivé rastliny v domácnosti


Táto kniha je voľným pokračovaním knihy Léčivé rostliny pro zdraví a krásu. Nie sú v nej iba liečivé čaje a ich využitie pre zdravý a plnohodnotný život, ale aj niečo o využití liečivých rastlín v našej strave, niečo o včelích produktoch aj niečo o m asáži - význam ktorej aj vďaka našej výchove nevieme ešte celkom doceniť.
Vypredané
7,13 € 7,50 €

Žalujem: Neslýchané odhalenie 11. september 2001


Touto knihou sa autor pokusil prispieť k nájdeniu pravdy o udalostiach tzv. 9. septembra 2001, a podnietiť slovenského čitateľa k premýšľaniu o tejto žalostnej udalosti. Tento nehorázny zločin americkej vládnucej triedy a vládnych kruhov nie je len vecou Ameriky a Američanov. Sú zločinmi proti ľudskosti, zločinom proti mieru, lebo ich následkom je nielen nevyhlasená občianska vojna vo vnutri Ameriky, ale aj vojny rozpútanej po celom svete. Navždy si pamätajme americký vládny krvavý teror 11. september 2001.
Vypredané
10,45 € 11,00 €

Tajomstvá života a smrti


Táto knižka môže úplne zmeniť Váš život. Môže úplne zmeniť váš pohľad na zmysel vášho života i celý svet okolo Vás. Tieto slová E. Cayceho výborne vystuhujú dnešnú dobu a preto sa ľudia obracajú v rôznych životných situáciách na duchovné sféry. Táto kniha Vám pomôže získať hlbší obraz nielen o podstate človeka, o zmysle nášho života, ale aj o zákonitostiach, ktorými sa riadi celý svet.
Vypredané
5,70 € 6,00 €

Žiariace zdravie


Ako zostať zdravý a pritom zvládnuť dnešné životné tempo? Ďalšia publikácia Dr. Walkera o pozitívnych účinkoch štiav z čerstvého ovocia a zeleniny. Na príkladoch anatomických zmien v ľudskom organizme ukazuje škodlivé účinky bežnej stravy, či už varenej alebo rôznych fastfoodov. Zároveň vysvetľuje, aký je pozitívny vplyv čerstvých štiav a ich vplyv na organizmus. Nechýbajú ani praktické rady a skúsenosti. Dr. Walkera dnes zaradujeme medzi priekopníkov prirodzenej zdravej životosprávy.
Vypredané
6,65 € 7,00 €

Tajemství spřízněných duší


Duchovně spřízněná duše. Již samotná tato slova navozují představu romantického vztahu, večeru pri svíčkach, smích, procházky za svitu měsíce, vášnivá objetí a ničím nepodmíněnou lásku. Takovýto vztah je často zmíňován jako naše"druhá polovička". Hov oří se oněm jako o božské lásce manifestujíci se na zemi. Duchovně spřízněná duše je naším dvojčetem, Fyzickým ztělesněním našeho duchovního dvojníka. Vztah duchovně spřízněných duší je ideálním spojením dvou lidských bytosí.
Vypredané
7,10 € 7,47 €

Edgar Cayce - Tajemství lidské duše


Autor pro svou knížku hledal příklady, v nichž moudrost a vhled demonstrovaný E. Caycem má iniverzální přítažlivot. Ty, jenž autor vybral, lze rozdělit do čtyř skupin. Jaký typ lidí se na E. Cayceho obracel? Do jaké míry jim byl schopen pomoci? Jak se lékařská věda dívá na často neortodoxní Cayceho léčebné procedury? Mnohdy překvapivé odpovědi na tyto a jiné otázky z této knížky činí fascinující čtění pro každého, jenž se zajímá o senzibilní jevy a zdravotní problematiku.
Vypredané
5,76 € 6,06 €

Babiččin receptář


Osvědčené lidové rady a návody na předcházení a léčení chorob
Vypredané
6,20 € 6,53 €

Maďarizácia


Z obsahu: Maďarská štátna idea Maďari a sloboda Školy Cirkev Župy a obce Štátne úrady, osobitné súdy Železnice, pošty a telegrafy Priemysel a obchod Zemania a židia A teraz niečo o židoch Spoločnosť a spolky Slovenská literatúra Maďarčenie mien Následky maďarizácie Čo robiť?
Vypredané
2,49 € 2,62 €

Utrpenie Slovákov


Karol Kalal - slovakofil, posobil ako ucitel na viacerych miestach a po r.1918 posobil ako ministersky tajomnik pre vychovu na Slovensku, neskor bol riaditelom obchodnej akademie v Banskej Bystrici. Bol literarne i organizacne cinny. Zameriaval sa hlavne na zblizenie Slovakov a Cechov. V uvedenej publikacii sa zameriava na národno-vychovne usilie na Slovensku.Pravdivo popisuje biedu Slovenska, ktoru sposobuje predovsetkym madrizacia. Prvym nestastim Slovenska su vlastni synovia naroda, skazene zemianstvo - ktore sa dalo do sluzieb vlady. Madarizacnym aparatom boli hlavne odrodilci- slovenski zemania. Ake boli nasledky madarizacie pre Slovakov? Aky ucinok mala madarizacia na slovenku osvetu, na slovensku mladez, ktora navstevovala iba madarske skoly a hanbila sa za svoj materinsky jazyk. Nestastny slovensky lud si musel tuto tyraniu - madarizaciu, sam zaplatit. Madarizacia si vyzadovala velky kapital. Ubohy lud hynul mravne i hmotne pod dvojakym utlakom - zemianskym a zidovskym. Europa a Amerika tiez nepriamo prispievala na nakladnu madarizaciu. Z Uhier vyhana lud socialna choroba- nezamestnanost.
Na sklade 1Ks
4,75 € 5,00 €

Zamlčovaná pravda o Tisovi a Slovenskom štáte


Kam viedli Tiso a jeho vláda Slovákov v rokoch 1939 - 1945? Vlado Hlôška a kol. * Ústava Slovenského štátu * Nebol to demokratický štát * Prenasledovanie a likvidácia židov * Bol to totalitný fašistický štát * Negatívna úloha katolíckej cirkvi
Vypredané
6,18 € 6,50 €