Fragment

vydavateľstvo

Eragon


Jeden chlapec, jeden drak, svet dobrodružstva. Fantasy bestseller Eragon z pera pätnásťročného Christophera Paoliniho, ktorý nadchol milióny čitateľov po celom svete. Rozpráva príbeh chudobného farmárskeho chlapca, ktorý nájde v Dračích horách modrý kameň. Z neho sa vyliahne dračie mláďa Zafira a spolu sa vydajú na nebezpečnú cestu Kráľovstvom ovládaným kráľom, ktorého zlo nepozná hraníc. Dokáže Eragon naplniť svoje predurčenie a prevziať bremeno legendárnych Dračích jazdcov? Osud krajiny možno leží práve v jeho rukách... Prvý diel trilógie Odkaz Dračích jazdcov.
Vypredané
9,49 € 9,99 €

Maľované čítanie pre deti


Knižka plná krátkych rozprávok je napísaná netradičným a hravým spôsobom, vhodná aj ako prvé čítanie. V texte sú kvôli zjednodušeniu a na spestrenie niektoré slová nahradené peknými ilustráciami. Toto čítanie nie je nijaká drina, ale poriadna zábava a tak to má byť! Ilustroval: Antonín Šplíchal
Vypredané
4,74 € 4,99 €

Pomóóóc! Už som ako moja mama


Dá sa vyhnúť tomu, aby som sa podobala svojej matke? Podľa psychológov sa ženy počas života menia na svoje matky, pretože s nimi boli najužšie späté, keď sa im formoval mozog, a matka teda predstavovala ich okno do vonkajšieho sveta. Táto kniha humorným spôsobom hovorí o nezvrátiteľnom vývoji všetkých žien (vrátane tých, ktoré sú „celý otec“) smerom k nadčasovému, a teda nesmrteľnému symbolu matky. Kedykoľvek teda na vás padne depresia z toho, že sa meníte na svoju mamu, neberte to ako prehru, ale ako víťazstvo. Plníte úlohu, ktorá už tisícky rokov vyplýva zo zákonov prírody – a utešujte sa škodoradostnou istotou, že to isté raz čaká aj vašu pubertálnu, búriacu sa (a vraj takú odlišnú) dcéru.
Vypredané
7,59 € 7,99 €

Dóóóst dobrá rodinka


Alice je třináctiletá anglická dívka, která řeší stejné problémy, jako snad všechny její vrstevnice na celém světě: spory se sourozenci, nepochopení ze strany rodičů, vztahy s kamarádkami a první lásky. Vtipný text psaný formou deníčku je určen pro dívky ve věku od 11 do 15 let.
Vypredané
5,33 € 5,61 €

Periodická sústava chemických prvkov


Periodická tabuľka prvkov je nenahraditeľným pomocníkom nielen na hodinách chémie. Vďaka praktickému laminovaniu sa tabuľka nepoškodí a zostane dlho ako nová.
Vypredané
0,94 € 0,99 €

1000 samolepiek – Princezné


1 000 samolepiek pre malé princezné! Za odmenu, na ozdobu či do vašej zbierky – veselé obrázky sa vám budú hodiť všade! Knižka obsahuje aj malý anglicko-slovenský slovníček s výrazmi použitými na samolepkách.
Vypredané
4,27 € 4,49 €

Kreslíme domáce zvieratká


Postupuj krok za krokom. Zotri, čo sa ti nepodarí. Nakresli si obrázok, koľkokrát chceš. Poďme kresliť domáce zvieratká! Priloženou fixkou kresli podľa jednoduchého návodu priamo do knižky a psík, mačička a zajko sú raz-dva na svete! Každá kresbička sa dá veľmi ľahko zotrieť handričkou, takže svoje obľúbené domáce zvieratká môžeš kresliť znova a znova.
Vypredané
4,74 € 4,99 €

dostupné aj ako:

Kreslíme zvieratká


Poďme kresliť zvieratká! Priloženou fixkou kresli podľa jednoduchého návodu priamo do knižky a zvieratká sú raz-dva na svete! Každá kresbička sa dá veľmi ľahko zotrieť handričkou, takže svoje obľúbené zvieratká môžeš kresliť znova a znova.
Vypredané
3,32 € 3,49 €

Krížovky s vtipmi Petra Urbana 1


Krížovkári so zmyslom pre humor, zbystrite pozornosť! Prinášame vám vynikajúcu kombináciu na chvíle oddychu - 112 krížoviek, osemsmeroviek, kriskrosov a číselných krížoviek. Lúštenie vám určite spestria vtipy Petra Urbana. Siahnite po unikátnej zbierke, ktorá vám určite zaručí skvelý relax aj zábavu.
Vypredané
4,74 € 4,99 €

Krížovky s vtipmi Petra Urbana 2


Krížovkári so zmyslom pre humor, zbystrite pozornosť! Prinášame vám vynikajúcu kombináciu na chvíle oddychu – 112 krížoviek, osemsmeroviek, kriskrosov a číselných krížoviek. Lúštenie vám určite spestria vtipy Petra Urbana. To všetko nájdete v každej z knižiek s krížovkami, ktoré vám zaručia skvelý relax aj zábavu.
Vypredané
4,74 € 4,99 €

dostupné aj ako:

Zvieratká - samolepky a obkresľovačky


Zabav sa s touto skvelou knižkou plnou nálepiek, šablón na obkresľovanie a úloh na kreslenie!Vnútri je viac než 70 nálepiek a 30 šablón.
Vypredané
2,84 € 2,99 €

Veselé maľovanky - zelené


Rozvíjajte tvorivosť, šikovnosť a koncentráciu vašich detí. S veselými maľovankami si deti užijú kopu zábavy.
Vypredané
2,18 € 2,29 €

Stefanove denníky 3: Pomsta


Stefan uteká z New Orleans do New Yorku pred Damonom, aj pred životom, ktorý tam viedol. Skrýva sa v Central parku, kde jedného dňa nájde zakrvavenú mladú ženu. Zachráni jej život a odvedie ju domov, kde ho prijmú ako člena rodiny. Jej rodina je veľmi zámožná. Neskôr zisťuje, že to nastražil Damon. Ovplyvnil rodinu, aby Stefana prijala a donúti ho, aby sa s mladou ženou oženil, zatiaľ čo sám, vydávajúc sa za grófa, sa ožení s jej sestrou.
Vypredané
2,38 € 2,50 €

Klub čarodejníc - Pomoc, čarodejná metla!


Hrom do police, tie zamilované čarodejné metly! Tri členky Dievčenského čarodejníckeho klubu majú plné ruky práce. Striedajú sa pri zvieratách pána Lisandera, ktoré treba každý deň nakŕmiť. Keď raz kvôli tomu Pim takmer zmešká hodinu v škole, vyčaruje si lietajúcu čarodejnú metlu. Kúzlo sa jej naozaj podarí výborne - lenže potom sa ukáže, že sa metla od nej nechce pohnúť ani na sekundu a dokonca za ňou vnikne aj do triedy.Pim sa dostane do úzkych, ale Emily s Cosimou ju v tom, samozrejme, nenechajú...Raz, dva, tri...čary sa začínajú a ty si pri tom!
Vypredané
5,69 € 5,99 €

Maľuj len vodou- Zvieratká


Toto nie je obyčajná maľovanka! Na vymaľovanie obrázkov ti postačí čistý štetec a obyčajná voda! Každý vzor na obrázku predstavuje inú farbu. Keď po ňom prejdeš vlhkým štetcom, zafarbí sa. Úžasná detská zábava do prírody či na dovolenku. Maľovanka je navyše vytlačená technológiou šetrnou k životnému prostrediu.
Vypredané
2,37 € 2,49 €

Zvieratká a ich mamičky


Rozkladacie leporelo pre najmenších je plné obrázkov zvieracích mláďatiek a ich mamičiek. Pozná ich vaše dieťa už všetky?
Vypredané
2,46 € 2,59 €