Junior

vydavateľstvo

L-Kocúrik Leo v ZOO


Kocúrik Leo je zvedavý cestovateľ a náruživý fotograf. V tejto knižke vám predstaví zvieratká, s ktorými sa stretol v zoologickej záhrade. Navyše naučí vaše detičky utešené básničky o slonovi, žirafe, zebre, leopardovi, krokodílovi, gorile, kosatke, delfínovi a tuleňovi.
Vypredané
1,96 € 2,06 €

Rozprávkový šlabikár Popoluška


Štyri rozprávky so zvýraznenými písmenami abecedy na každej strane: -Popoluška, -Kráska a zviera, -Aladinova čarovná lampa, -Medovníkový domček
Vypredané
5,96 € 6,27 €

Bábätko v ružovom...prvý rok nášho dievčatka


Bábätko v ružovom...prvý rok nášho dievčatka. Výnimočné chvíle, jedinečné a neopakovateľné okamihy... stránky, na ktorých môžete deň po dni zvečniť tie najkrajšie a najdôležitejšie momenty prvých dvanástich mesiacov života vašej milovanej dcérky.
Vypredané
9,42 € 9,92 €

Bábätko v modrom...prvý rok nášho chlapčeka


Bábätko v modrom ...prvý rok nášho chlapčeka. Výnimočné chvíle, jedinečné a neopakovateľné okamihy ... stránky, na ktorých môžete deň po dni zvečniť tie najkrajšie a najdôležitejšie momenty prvých dvanástich mesiacov života vášho milovaného chlapčeka.
Vypredané
9,42 € 9,92 €

O dvanástich mesiačikoch


V tejto bohato ilustrovanej knihe nájdu deti najznámejšie ľudové rozprávky, ktoré si ich rodičia zaiste ešte pamätajú z detských čias: Janko Hraško, Ako šlo vajce na vandrovku, O dvanástich mesiačikoch, O statočnom krajčírikovi, O bielom hadovi, O veľkej repe.
Vypredané
6,28 € 6,61 €

Môj rušný deň - Toč a zabav sa!


Vďaka tejto knižke zistíš, ako trávia svoj deň kamaráti Patrik a Lucka. Nájdeš v nej pestré obrázky, musíš si ich však doplniť sám – stačí správne pootočiť kolieskom. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Nebezpečenstvo prehltnutia malých častí.
Vypredané
2,47 € 2,60 €

Moje prvé čítanie - Toč a čítaj! - 2.vyd.


Vďaka tejto knižke si hravou formou precvičíš čítanie. Nájdeš tu 40 ľahkých slovíčok, ktoré ilustrujú pestré obrázky. Musíš ich však doplniť sám - stačí správne otočiť kolieskom. Dotvor si obrázky! Nevhodné pre deti do 3 rokov. Nebezpečenstvo prehltnutia malých častí.
Vypredané
2,47 € 2,60 €

Rozpravkové puzzle – Snehulienka a sedem trpaslíkov, Martinko Klingáčik, Šalatienka


Rozprávková knižka, ktorá je nielen na čítanie. Puzzle precvičí postreh detí, ich šikovnosť a predstavivosť pri skladaní obrázkov s rozprávkovými motívmi.
Vypredané
5,13 € 5,40 €

Rozprávkové puzzle – Vlk a sedem kozliatok, Rybár a jeho žena, Žabí princ


Rozprávková knižka, ktorá je nielen na čítanie. Puzzle precvičí postreh detí, ich šikovnosť a predstavivosť pri skladaní obrázkov s rozprávkovými motívmi.
Vypredané
5,13 € 5,40 €

Jede, jede, poštovský panáček


Nejkrásnější české lidové říkanky a rozpočítadla jsou doprovázeny půvabnými ilustracemi Vladimíry Vopičkové.
Očakávame
4,42 € 4,65 €

Chyťme šarkana!


Macko Lacko a jeho kamaráti chytajú zatúlaného šarkana. Podarí sa im to? Hľadaj s nimi šarkana a pripínaj ho na obrázky.
Vypredané
4,27 € 4,49 €

Oslava na gazdovstve


Na gazdovstve sa stala veľká udalosť - narodil sa malý baranček!Knižka plná trblietavých obrázkov a milých veršíkov, ktoré si deti rýchlo obľúbia.
Vypredané
2,76 € 2,90 €

Dobrodružstvo v mori


Spoznajte so zvedavou rybkou obyvateľov mora.Knižka plná trblietavých obrázkov a milých veršíkov, ktoré si deti rýchlo obľúbia.
Vypredané
2,76 € 2,90 €

Výlet do ZOO


Vyberte sa na vzrušujúci výlet medzi zvieratká v zoo!Knižka plná trblietavých obrázkov a milých veršíkov, ktoré si deti rýchlo obľúbia.
Vypredané
2,76 € 2,90 €

Kto žije na Zemi


Táto zábavná interaktívna kniha naučí deti základy o zvieratách na celom svete. Nájdete v nej mapy rozličných častí sveta, podrobnejšieinformácie o 48 druhoch živočíchov a 24 magnetických obrázkov zvierat.i
Vypredané
9,41 € 9,90 €

Kto žije v mori


Táto zábavná interaktívna kniha naučí deti základy o živote v mori a v okolí svetových oceánov. Obsahuje podrobnejšieinformácie o 48 druhoch rýb, vtákov a morských cicavcov a 24 magnetických obrázkov.
Vypredané
4,95 € 9,90 €