Junior

vydavateľstvo

Zuzanka a jej ďalšie príhody


Zuzanka každý deň prežívá úžasné dobrodružstvá. Zapisuje si ich do denníka a rada sa s vami o zážitky podelí. Zažili ste už niekedy búrku? Zuzanka sa veľmi bála, keď hrmelo, ale najviac bola smutná z toho, že blesk zničil jej najmilší strom. Ešte horšie to však vyzeralo v súťaži v púšťaní šarkanov, keď jej chcel zlatý psíček Minko pomáhať. Našťastie, všetko dobre dopadlo. Aj sánkovačka a guľovačka so sesternicou Laurou bola skvelá.
Vypredané
3,71 € 3,90 €

Veselé Vianoce - Zahraj sa s magnetmi!


Vianoce sú čarovný čas, na ktorý sa tešia deti na celom svete. Niektorým prináša darčeky Ježiško, inýmDedo Mráz, ďalším zasa Santa Claus. V tejto hravej knižke plnej krásnych magnetov je to Vianočný deduško,ktorému pomáhajú usilovní škriatkovia a priateľské soby.Prečítaj si jeho príbeh a dotvor si obrázky magnetmi. A ako prekvapenie ťa v knižke čaká aj zopáružitočných anglických slovíčok.
Vypredané
4,66 € 4,90 €

Učíme sa kresliť s Luckou a Brumkom


Edícia Nakresli a zotri, knižné leporelo so ztierateľnou fixkou. Uč sa s malou Luckou a mackom Brumkom kresliť rôzne tvary a zabávaj sa pri tom. Obrázky v knižke sa dajú zotrieť, a tak môžeš kresliť znova a znova. Nevhodné pre deti do 3 rokov.
Vypredané
4,28 € 4,50 €

Učíme sa veľkosti a tvary s Luckou a Brumkom


Uč sa s malou Luckou a mackom Brumkom kreslit rozne tvary a zabavaj sa pri tom.Obrazky v knizke sa daju zotriet, a tak mozes kreslit znova a znova.
Vypredané
4,28 € 4,50 €

Lukáš v materskej škole


Malého Lukáša čaká veľká udalosť: prvá návšteva materskej školy! Otecko mu povedal,že si tam určite nájde veľa nových kamarátov, Lukáš si tým však nie je istý. V škôlke Lukášzistil, že nie je jediný, kto sa tam cíti neisto. Aj malý Jakub má troška zo škôlky strach.Myslíš, že sa im ho spolu podarí prekonať?A vieš, aký veľký problém musel Lukáš v škôlke riešiť? Musel sa naučiť uviazať si šnúrky na topánkach!Najprv mu s tým pomáhala škôlkarka Simonka, ktorá už čoskoro pôjde do škôlky. Bolo to ichmalé tajomstvo. Čo sa však stalo, keď Simonka ochorela? Komu Lukáš prezradil svoje tajomstvo?Čo myslíš, naučil sa zaviazať si šnúrky sám?Milé príbehy malého Lukáša zabavia každého škôlkara.Naučí sa, akí dôležití sú kamaráti, a skôlku si určite obľúbi.
Vypredané
3,95 € 4,16 €

Viktor na prázdninách pri mori


Príbeh medvedíka Viktora vo veršíkoch s krásnymi obrázkami, so šiestimi super-puzzle.
Vypredané
3,52 € 3,70 €

Viktor cestuje lietadlom k moru


Super puzzle pre deti zo série príbehov o Macovi Viktorovi.
Vypredané
3,52 € 3,70 €

Rozprávkový šlabikár O Snehulienke - nové vydanie


Jedného dňa sa písmenká rozhodli, že na chvíľu opustia stránky šlabikára a vyberú sa na potulky po rozprávkovej ríši, aby zažili nové dobrodružstvá. A veru bolo ich viac než dosť. Niektoré sa spriatelili so Snehulienkou, iné s tromi prasiatkami, ďalšie sa pridali ku kocúrovi v čižmách a ostatné boli zvedavé na Pinocchia. A nezabudli si pre vás pripraviť plno hravých úloh!
Vypredané
5,96 € 6,27 €

Ezopove bájky - nové vydanie


Ezop bol múdry Grék, ktorý svojimi básňami ľudí učil, ako sa majú chovať, čo robiť a čo nerobiť. Aby mohol vhodne zobraziť ľudský život a mravy, nechal vo svojich bájkach účelne hovoriť vtáky, stromy, divoké i domáce zvieratá, vlky, líšky, levy, voly, ovce, kozy alebo iné živočíchy a veci. Bohato ilustrovaná kniha. Nájdete v nej známe aj menej známe bájky s poučením, vhodné pre deti aj dospelých.
Vypredané
7,86 € 8,27 €

Rozprávkový šlabikár - Šípová Ruženka


Jedného dňa si abeceda povedala, že nebude sedieť v šlabikári ani v gramatike a pôjde do rozprávky. Každé písmenko si vybralo rozprávku a šup - vhuplo do tejto knihy. V knihe sú rozprávky: Červená čiapočka, Prieberčivá nevesta, Šípová Ruženka a Škaredé káčatko. Je plná ilustrácii a pre deti je pripravených veľa zábavných úloh.
Vypredané
5,96 € 6,27 €

Príbehy z Líščieho lesa


Kdesi hlboko v srdci prírody, na kraji Líščieho lesa, leží pôvabná dedinka. Žijú v nej aj traja kamarátiježko Jožko, myšiak Max a zajko Ivko. Veľmi radi ťa pozvú k teplému kozubu, aby ti vyrozprávalisvoje vzrušujúce zážitky. Dozvieš sa, ako objavili záhadami opradenú jaskyňu baróna Lišiaka, ako uviazlina útese so strašidelným majákom, ako obetavo zachránili záhadného cudzinca, i to, ako zablúdilido tajomného údolia a pomohli chorej kamarátke. Nechaj sa unášať napínavými i veselými príbehmi v tejtokrásne ilustrovanej knižke!
Vypredané
5,05 € 5,32 €

Soľ nad zlato


Na stránkach tejto pekne ilustrovanej knižky nájdete tie najkrajšie klasické rozprávky, známe i menej známe, ako sú Soľ nad zlato, O Slnečníkovi, Mesačníkovi a Veterníkovi, Valibuk či Dupinôžka. Zavedú vás do kúzelnej rozprávkovej ríše, ktorú obývajú statoční princovia, zlí draci, ľúbezné princezné, bystré, ale i lenivé dievčiny, obetaví súrodenci, ježibaby a množstvo ďalších rozprávkových bytostí. A čo je najdôležitejšie, v tejto čarovnej ríši láska, dobro, múdrosť a odvaha vždy zvíťazia nad nenávisťou, zlobou, hlúposťou a zbabelosťou.
Vypredané
6,56 € 6,90 €

Zuzanka, poď sa hrať!


V tejto knižke sa deti dočítajú ako sa Zuzanka naučila jazdiť na koni a kde bola na výlete. V knižke je aj množstvo iných rozprávok a básničiek, ďalej sú tu rôzne hry, hádanky a návody ako pripraviť jednoduché darčeky.
Vypredané
4,66 € 4,90 €

S Ezopom o zvieratkách


Kedysi dávno žil slávny bájkar Ezop. V jeho príbehoch najčastejšie vystupujú zvieratá, ktoré sa však správajú ako ľudia, majú ich dobré aj zlé vlastnosti. Ezopove zábavné a zároveň poučné bájky sú stále aktuálne. Nielenže sa pri nich pobavíme, ale niečo sa aj o sebe naučíme. Milé príbehy v tejto knižke ilustrujú vydarené vtipné obrázky.
Na sklade 1Ks
9,41 € 9,90 €

Súkromný detektív Perry Panter a myšia mafia


Kocúr Perry Panter chcel vstúpiť do policajného zboru ako filmový pes Rex. Avšak polícia o jeho služby neprejavila záujem, a tak sa Perry rozhodol, že sa stane súkromným detektívom. Otvoril si kanceláriu a čakal na prvý veľký prípad. Netušil, že hneď na začiatku svojej profesionálnej kariéry sa stretne s nebezpečnou myšou mafiou...
Vypredané
3,73 € 3,93 €

Vipo Leť so mnou do sveta!


Poznáte Vipa? Psíka z televízneho seriálu so širokánskymi plachtiacimi ušami, vďaka ktorým vie lietať? So svojím najlepším priateľom, bocianom Kasiánom, a s obľúbenou mačkou Cilkou v ruksaku sa Vipo vybral spoznávať svet. Ak chcete, pridajte sa ku kamarátom, ktorí s vami zaletia na Októbrové slávnosti do Mníchova, naučia vás jódlovať, povozia sa na obrovskom ruskom kolese vo viedenskom Prátri a zažijú kopu ďalších dobrodružstiev. A možno cestou na juh na vás čaká aj krásne Taliansko...
Vypredané
1,81 € 1,90 €

dostupné aj ako: