Junior

vydavateľstvo

Dinosaury - Encyklopedický prehľad


Táto knižka zrozumiteľným a uceleným spôsobom oživuje dávny svet úžasných dinosaurov. Spoznajte zvláštnosti týchto tvorov, dvojnohých aj štvornohých, bylinožravých či mäsožravých, od malého kompsognata veľkosti kuraťa až po gigantického brachiosaura, ktorý bol vysoký ako obytný dom. Objavte éru, v ktorej žili, ich krajinu a prostredie, spôsob, akým lovili alebo sa bránili. Diplodocus, Tyrannosaurus, Triceratops, Iguanodon, Velociraptor... Oboznámte sa s týmito živočíchmi a mnohými ďalšími prostredníctvom prehľadných textov a pozoruhodných obrázkov.
Vypredané
7,51 € 7,90 €

Prehistorické cicavce


Po vyhynutí dinosaurov Zem ovládli cicavce. Na krásne ilustrovaných stranách tejto encyklopedickej príručky sa dočítate množstvo zaujímavých faktov o prehistorických cicavcoch - známych aj skutočne neobyčajných. Spoznáte neuveriteľne dlhú a spletitú históriu ich evolúcie vrátane vývoja ľudského rodu. V tejto mimoriadne pútavej knihe nájdete: - profily viac než 100 prehistorických cicavcov a ich vedecky presné rekonštrukcie - zaujímavé informácie o predkoch žijúcich aj vyhynutých cicavcov vrátane ľudí - najdôležitejšie fakty, časové škály a názorné mapy - 20 nádherne ilustrovaných dvojstrán verne zachytávajúcich prostredie jednotlivých geologických období i jeho obyvateľov a 300 ďalších fotografií a obrázkov. Vstúpte do fascinujúceho sveta prehistorických cicavcov.
Vypredané
10,36 € 10,90 €

1001 obrázkov skrytých v Ríši pirátov


Táto pestrofarebná kniha je plná tajomstiev a predmetov, ktoré treba nájsť a spočítať. Hľadaj pirátske prístavy, rozbúrené moria a potopené lode, a nájdi všetky skryté poklady. Stretni sa s príšerami z morských hlbín!
Vypredané
6,17 € 6,49 €

Anglický obrázkový slovník


Učíte sa po anglicky? Ak áno, táto knižka bude pre vás výbornou pomôckou. Nájdete v nej veľa anglických slovíčok z prostredia bytu, školy, materskej školy, ZOO, obchodu či cukrárne, naučí vás, ako sa po anglicky nazývajú dni v týždni, mesiace, farby, číslovky, časti tela a mnohé iné užitočné veci.Pri každom anglickom slove je uvedený jeho význam v slovenčine aj výslovnosť. A aby ste si ho ľahšie zapamatäli, pomôže ván nilý obrázok.
Vypredané
6,91 € 7,27 €

Maľujeme podľa veľkých majstrov


Táto očarujúca knižka kombinuje oslnivé umelecké diela z celého sveta s príťažlivými projektmi, ktoré budú inšpirovať každého mladého výtvarníka, aby si ich vyskúšal. Sú v nej slávne európske maľby, jemné japonské tlače i tradičné africké masky a na každé výtvarné dielo nadväzuje projekt ovplyvnený autorovou metódou alebo tvorivou myšlienkou.
Vypredané
5,61 € 5,90 €

Predškoláci malí žiaci


V tejto knižke čakajú na deti rozprávky o Vlkovi a siedmich kozliatkach, o Kráske a Zvierati, o Šípkovej Ruženke a o Palculienke.A okrem toho veľa zábavných úloh.
Vypredané
6,28 € 6,61 €

Rozprávky pre predškolákov - 2.vydanie


Kniha obsahuje tieto rozprávky: O troch prasiatkach, Zlatá kučierka a tri medvede, Kocúr v čižmách, O Červenej čiapočke.
Vypredané
4,40 € 4,63 €

O troch kamarátoch - 2.vydanie


Kobylka Berta, medvedík Lacko a neposedný žabiak Jaško putujú krajinou cez lesy, vrchy a slatiny až k moru. Hoci si Berta občas pofrfle a Jaško sa priveľmi jaší, cesta im veselo ubieha. Sem-tam ich čosi vystraší, sem-tam čosi poteší, ich pevné priateľstvo však nič nenaruší.
Vypredané
4,66 € 4,90 €

Zuzanka a malý hosť - 2.vydanie


Ja sa volám Zuzanka. Každý deň prežívam úžasné dobrodružstvá. Viete, čo sa mi nedávno prihodilo? Opatrovala som malé bábätko... Chcete vedieť viac, prečítajte si o tom a o ďalších dobrodružstvách v tejto veselej knižke.
Vypredané
3,71 € 3,90 €

24 hier pre celú rodinu


Neviete, ako zahnať nudu a navyše sa vám nechce hľadať kdesi v komore škatuľu so spoločenskými hrami? Tak ani nehľadajte. Stačí, ak si otvoríte túto knihu, v ktorej na vás čaká 24 jazykových hier a hier s kockou. Hry sú označené stupňom zložitosti, takže ich môžu hrať malí i veľkí, skrátka celá rodina. Verte, že táto kniha vo vašej knižnici určite nezapadne prachom..
Vypredané
4,40 € 4,63 €

Po stopách lišiačika, veveričiaka a zajačika


Lišiak je veľmi prešibané a nebojácne zviera. Nezľakne sa ani poľovných psov a vynájde sa v každej situácii. Jeho družka sa naňho vždy môže spolahnúť. Malý veveričiak je veľký nezbedník. Celé dni skáče zo stromu na strom a zažíva nejedno dobrodružstvo, pri ktorom si na seba neraz musí dávať veľký pozor. Zajačik je neposedné zvieratko. Hop-hop, a už ho niet! Ako rastie, musí sa naučiť postarať sa o seba. A nie vždy je to jednoduché. V tejto knižke sa dočítaš, ako tieto zvieratká dospievajú a ako prežívajú jednotlivé ročné obdobia. Spoznáš ich svet a zvyky a zažiješ s nimi nejedno veselé a vzrušujúce dobrodružstvo.
Vypredané
3,33 € 3,50 €

Po stopách vĺčika, medvedíka a jelenčeka


Vo vlčej svorke sa narodili malé vĺčatá. Ich mama vlčica ich starostlivo vychováva. Učí ich loviť a chráni ich skoro na každom kroku. O nejaký čas z nich vyrastú statné mladé vlky. Medvedica s dvomi malými medvedíkmi obýva hustú horu. Malí macovia zo všetkého najradšej maškrtia. Sú to veľkí šibali. Ešteže majú takú starostlivú mamu! Jelenček má veľký sen. Veľmi túži stať sa takým statným jeleňom, akým je jeho otec. Dovtedy sa však musí veľa naučiť, aby sa o seba vedel postarať. V tejto knižke sa dočítaš, ako tieto zvieratká dospievajú a ako prežívajú jednotlivé ročné obdobia. Spoznáš ich svet a zvyky a zažiješ s nimi nejedno veselé a vzrušujúce dobrodružstvo.
Vypredané
3,33 € 3,50 €

Zabavme sa s macom Pacom! - príbehy a veršíky


Maco Paco je milý malý medvedík. Každý deň zažije nejaké dobrodružstvo. V tejto knižke vám rozpovie, čo videl v cirkuse, ako pomáhal na gazdovstve, ako hľadal svojich príbuzných v zoologickej záhrade, i to, ako zachránil zatúlané káčatko. A pripravil si pre vás aj mnoho vtipných veršíkov.
Vypredané
6,56 € 6,90 €

Viktor v školskej lavici


Otváraj okienka a nájdi ukryté prekvapenia!
Vypredané
2,37 € 2,49 €

Viktor pomáha na gazdovstve


Otváraj okienka a nájdi ukryté prekvapenia!
Vypredané
2,37 € 2,49 €

Viktor a jeho prázdninové dobrodružstvo


Otváraj okienka a nájdi ukryté prekvapenia!
Vypredané
2,37 € 2,49 €