! Doprava ZADARMO už od 20 € !

Junior

vydavateľstvo

O troch prasiatkach


V knihe okrem pútavej rozprávky O troch prasiatkach nájdeš aj strany s modelom domčeka a prasiatok.
Vypredané
6,56 € 6,90 €

Rozprávky o škriatkoch, čertoch a o dobrých i zlých vílach


Motívom šiestich rozprávok z európskej studnice rozprávkového bohatstva sú tajomné sily, ktoré dobrým aj zlým spôsobom ovplyvňujú životy ľudí. Šípková Ruženka, Rusalka, Živá voda a ďalšie rozprávky vás zaujmú nielen svojím príbehom, ale aj farebnými ilustráciami.
Vypredané
6,28 € 6,61 €

Ilustrovaný nemecko - slovenský slovník


V tomto slovníku deti vo veku 7 - 10 rokov získajú užitočnú pomôcku pri osvojovaní si cudzieho jazyka. Obsahuje 26 tematických častí s bohatou slovnou zásobou a výslovnosťou na pestrých názorných ilustráciách, jednoduché konverzačné vety a zhrnujúci slovník. Učenie im spríjemnia nemecké veršíky a komiksové obrázky.
Vypredané
3,80 € 4,00 €

Ilustrovaný anglicko - slovenský slovník


V tomto slovníku deti vo veku 7 - 10 rokov získajú užitočnú pomôcku pri osvojovaní si cudzieho jazyka. Obsahuje 26 tematických častí s bohatou slovnou zásobou a výslovnosťou na pestrých názorných ilustráciách, jednoduché konverzačné vety a zhrnujúci slovník. Učenie im spríjemnia anglické veršíky a komiksové obrázky.
Vypredané
6,27 € 6,60 €

Nauč sa počítať ako Viktor


Poznávacie leporelá s obrázkami na koliesku, ktore deti musia otočiť tak, aby splnili úlohu maca Viktora.
Vypredané
5,13 € 5,40 €

Tik-Tak - Hafiho rušný deň - Zabav sa s magnetmi!


V tejto krásnej knižke ťa čaká príbeh o tom, ako psík Hafi trávi deň na gazdovstve. Je veľmi usilovný a každý deň má veľa práce. V knižke nájdeš i veľa magnetov, ktorými si môžeš dotvárať obrázky. A nielen to! Naučíš sa aj rozlišovať čas a môžeš si ho dookola ukazovať na hodinách.
Vypredané
4,28 € 4,50 €

Detská ilustrovaná Biblia


Detská ilustrovaná Biblia je kniha plná nezabudnuteľných príbehov zo Starého a z Nového zákona s množstvom nádherných ilustrácií. Nevšedné a dramatické osudy známych biblických postáv - Adama a Evy, Lota, Jakuba, Dávida, Panny Márie, Jozefa, Jána Krstiteľa či Ježiša Krista a jeho učeníkov - sú upravené a prerozprávané tak, aby boli prístupné detskému chápaniu. Text revidoval PhLic. JCLic. Vladimír Filo, biskup - koadjútor Rožňavskej diecézy.
Vypredané
11,31 € 11,90 €

Rozprávky o princeznách


V tejto mimoriadne pekne ilustrovanej knižke nájdeš krásne rozprávky o ľúbezných princeznách, odvážnych princoch i vojakoch a o všemocnej láske. Spoznáš čarovný svet rozprávok, v ktorých dobro, odvaha a láska vždy zvíťazia nad pýchou, nenávisťou a zlobou.
Vypredané
7,38 € 7,77 €

Zo života koníkov


Milé deti! V tejto pekne ilustrovanej knižke nájdete pútavé príbehy o priateľstve detí a koní, ale aj mnoho zaujímavostí o koníkoch. Barbora, Táňa a Mišo s nimi trávia každú voľnú chvíľku a zo všetkého najradšej si užívajú jazdu na týchto vznešených zvieratách. Koníky sú však naroční priatelia. Potrebujú nielen lásku, ale aj pravidelnú starostlivosť. Akú, to sa už dozviete na stránkach tejto knižky.
Vypredané
5,61 € 5,90 €

Zuzanka na prázdninách - 2.vydanie


Ja sa volám Zuzanka. Každý deň prežívam úžasné dobrodružstvá. Viete, čo som zažila cez prázdniny? Bola som pri mori a v starom majáku som našla poklad... Chcete vedieť viac, prečítajte si o tom a o ďalších dobrodružstvách v tejto veselej knižke.
Vypredané
3,71 € 3,90 €

Zuzanka na kolieskových korčuliach


Zuzanka sa chcela s priateľkou Žofkou pripravovať na korčuliarske preteky, klzisko však zavreli a tréningy dievčat vyzerali beznádejne. Od rodičov preto dostala ako darček k narodeninám koliečkové korčule...
Vypredané
3,71 € 3,90 €

Počítame so zvieratkami - Otáčaj, hľadaj a uč sa


Vďaka tejto pekne ilustrovanej knižke sa deti hravo naučia číslice od 1 do 10.Na piatich pestrofarebných obrázkoch spoznajú zvieratká z rôznych životných prostredí: z gazdovstva, zo savany, z dažďového pralesa, zo severného pólu aj z oceána. V každom z nich musia nájsť istý počet rozmanitých zvierat, na ktoré ich upozorní koliesko na ľavej strane. Ak pootočia kolieskom na pravej strane, objavia sa aj tie, ktoré sa skryli a poľahky ich spočítajú.
Vypredané
3,33 € 3,50 €

Denník nášho bábätka - Junior


Denníček bábätka na zapisovanie spomienok od narodenia, s miestami na nalepenie fotografií. Pôvabné ilustrácie, plnofarebné strany, pekné citáty osobností.
Vypredané
6,08 € 6,40 €

Môj pamätník k prvému svätému príjmaniu


Prvé sväté prijímanie patrí k najslávnostnejším chvíľam v živote dieťaťa. Táto kniha sa stane trvalou spomienkou na slávnostný deň, keď deti prijmú Pána Ježiša v Oltárnej sviatosti do svojich čistých sŕdc. Priateľstvo s Pánom Ježišom je jedno z najcennejších. Želáme všetkým deťom, aby sa nikdy tohto krásneho priateľstva nevzdali a nech im vydrží po celý život.
Vypredané
5,96 € 6,27 €

Rozprávky


Snehová kráľovnáStarý domMalá morská pannaČervené topánkyŠkaredé káčatkoChrobákPalculienkaKresadloSlávikCisárove nové šatyPrincezná na hráškuStatočný cínový vojačik
Vypredané
4,70 € 4,95 €

Škôlkarova abeceda


Pútavo spracovaná knižočka prináša veselý pohľad na abecedu...
Vypredané
4,26 € 4,48 €