Junior

vydavateľstvo

Čo je inak?


Pozri sa dovnútra a skús nájsť rozdiely medzi obrázkami.
Vypredané
1,81 € 1,90 €

Rozprávkové čítanie


Pozývame vás do pestrého sveta rozprávok, ktoré zaiste zaujmú každého malého čitateľa. Pridajte sa k Červenej čiapočke, Aladinovi, trom prasiatkam a ku škaredému káčatku a prežite s nimi ich dobrodružstvá! Prvé čítanie - veľké písmená
Vypredané
5,96 € 6,27 €

Zábavná hra na flautu


Poď sa učiť noty a hrať na flautu V knihe nájdu deti užitočné rady, ako sa naučiť hrať na flautu. Naučia sa poznávať noty a podľa nich hrať známe pesničky. Teória je podaná veľmi zrozumiteľným spôsobom. Ilustračné obrázky vždy znázorňujú správny prs toklad pri hraní tej-ktorej noty. Aby si deti noty lepšie zapamätali, sú označené okrem bežného názvu aj detskými menami.
Vypredané
9,41 € 9,90 €

Rozprávkové puzzle – Šípková Ruženka, Kocúr v čižmách, O červenej čiapočke


Rozprávková knižka, ktorá je nielen na čítanie. Puzzle precvičí postreh detí, ich šikovnosť a predstavivosť pri skladaní obrázkov s rozprávkovými motívmi.
Vypredané
5,13 € 5,40 €

Encyklopédia zvierat


Táto encyklopédia poskytuje základné informácie o zvieratách žijúcich v rôznych kútoch našej planéty. Nájdete tu charakteristiku ich životného prostredia, základnú schému rozdelenia živočíšnej ríše a veľké množstvo zaujímavých informácií zo života vybraných predstaviteľov tejto ríše. Ich podobu sprostredkúva vyše šesťsto farebných fotografií.
Vypredané
11,00 € 11,58 €

Moja najkrajšia kniha o zvieratkách


Vydajte se s nami na vzrušujúcu cestu do sveta zvierat. Zoznamte se zo zvieratkama celého sveta v ich prirodzenom prostredi, dozviete se veľa zaujímavostí o ich správaniu, spoločenstve i reči.
Vypredané
6,91 € 7,27 €

Prváčik


Veselý školský plecniak vám porozpráva o prvom školskom roku prváčika Martina a aj o tom, ako si Martin vďaka pani učiteľke, spolužiakom a myške Sponke školu obľúbil a rozhodol sa, že do nej bude chodiť ďalej, kým sa všetko nenaučí.
Vypredané
6,28 € 6,61 €

Učím sa čítať - Zmrzlina pre snehuliaka


Bohato ilustrovaná obrázková knižka z edície Učíme sa čítať prináša tri príbehy: Darček pre deda Mráza, Pán Bumbál a snehuliak Chladomil a Stratené vianočné darčeky...
Vypredané
5,33 € 5,61 €

Heidi - Dievčatko z hôr


Ktože by nepoznal Heidi, dievčatko, ktoré prežíva nezabudnuteľné detstvo spolu so svojím deduškom pod alpskými končiarmi? Na stránkach tejto knižky pocestuješ spolu s Heidi do Frakfurtu, zoznámiš sa s Klárou, chromým dievčatkom, ktorému Heidi pomáha prekonávať ťažké chvíle na vozíčku, zasmeješ sa na lapajstvách, ktoré Heidi povyvádza prísnej slečne vychovávateľke, a na konci knižky ťa čaká krásne prekvapenie: Klára sa totiž... ale to už neprezradíme, táto knižka je predsa na to, aby chvíľku nudy vymenila za vzrušujúce čítanie. A ak sa ti zapáči, môžeš v čítaní pokračovať na stránkach ďalších dvoch knižiek z tejto série.
Vypredané
4,28 € 4,50 €

Heidi - Život na Poľane


V tejto knižke má Heidi takmer anjelské poslanie, každému je naporúdzi, pomáha, kde sa dá, je trpezlivá a láskavá, ale i detsky hravá a zvedavá.
Vypredané
6,28 € 6,61 €

Heidi - Na cestách


Nastupovať! Vlak na nikoho nečaká. Heidi sa spolu s priateľkou Klárou pohodlne usadia a nechajú sa unášať na svojej prázdninovej ceste do ďalekých miest Nemecka a Francúzka. Paríž ich víta svojimi malebnými uličkami, útulné reštaurácie lákajú netradičnými špecialitami francúzskej kuchyne a tajomné zákutia Boulognského lesíka ponúkajú vzrušujúce okamihy. V nádhernom pobrežnom meste Nice čaká naše priateľky opäť veľa nezabudnuteľných zážitkov. Ale nie vždy nám život prináša len šťastie a radosť, občas sa prihodí niečo, s čím sme ani vo sne nerátali. Aj Heidi zažije nepríjemnú udalosť, pri ktorej sa tlačia slzy do očí. Ale neboj sa, všetko dobre dopadne, ak budeš Heidi sprevádzať na jej ceste do New Yorku. Tak už rýchlo vkĺzni medzi riadky, lebo ti utečie vlak!
Vypredané
6,28 € 6,61 €

Moja najmilšia biblia


Citlivý príhovor biskupa Vladimíra Fila na úvodnej stránke tejto neopakovateľne zilustrovanej a spracovanej biblie pre našich najmenších každého z nás presvedčí, že biblia je knihou kníh a patrí jej najdôležitejšie miesto medzi všetkými knihami.
Vypredané
7,22 € 7,60 €

O troch kamarátoch


Kobylka Berta, medvedík Lacko a neposedný žabiak Jaško putujú krajinou cez lesy, vrchy a slatiny až k moru. Hoci si Berta občas pofrfle a Jaško sa priveľmi jaší, cesta im veselo ubieha. Sem-tam ich čosi vystraší, sem-tam čosi poteší, ich pevné priateľstvo však nič nenaruší.
Vypredané
5,96 € 6,27 €

AD revidendum


Album Ad revidendum ponúka jedinečnú možnosť, ako zachytiť maturitnú mladosť a uchovať momenty, zážitky, vyznania a najmä vás samých v TOMTO nezabudnuteľnom období a v TEJTO neopakovateľnej chvíli...
Vypredané
3,75 € 3,95 €

24 hier pre celú rodinu


Neviete, ako zahnať nudu a navyše sa vám nechce hľadať kdesi v komore škatuľu so spoločenskými hrami? Tak ani nehľadajte. Stačí, ak si otvoríte túto knihu, v ktorej na vás čaká 24 jazykových hier a hier s kockou. Hry sú označené stupňom zložitosti, takže ich môžu hrať malí i veľkí, skrátka celá rodina. Verte, že táto kniha vo vašej knižnici určite nezapadne prachom.
Vypredané
5,59 € 5,88 €

Škôlkarka Barborka a jej veľké starosti


Farebne ilustrovaná knižka pre detičky, ktoré poznajú aj predchádzajúce príbehy o Barborke...
Vypredané
5,02 € 5,28 €