Junior

vydavateľstvo

Rozprávky z dvora veselého gazdu Fera


Tretia knižka z tejto série je opäť plná napínavých dobrodružstiev zvieratiek z gazdovského dvora.
Vypredané
5,96 € 6,27 €

Kniha plná zvieratiek


Vašimi novými kamarátmi sa stanú: kačička Kika, ovečka Olinka, psík Dunčo, sovička Sonička, labuť Linda, žabka Želka, zajko Majko, kocúr Félix, prasiatko Kviko, včielka Vierka, myška Milka, kozička Líza, kravička Klára, sliepočka Evička, koník Hopík a býk Bobo...
Vypredané
5,33 € 5,61 €

Medvedík Medík


Rozkošné príhody malého medvedíka o jeho hrách s kamarátmi, o tom, ako sa prestal báť búrky i o tom, ako sa stratil oteckovi...
Vypredané
4,07 € 4,28 €

Zvedavé lišiačiky Li a Lu


Lišiačiky Li a Lu nechceli veriť, že Zem je guľatá ako lopta a hoci sa krúti, nik z nej nespadne. Potom sa na vlastnej koži presvedčili, že je to tak...
Vypredané
5,59 € 5,88 €

Prečo majú lienky na chrbte bodky


Prečo majú lienky na chrbte bodky, prečo sú vrany čierne, prečo majú stonožky sto nôh... Niekto by povedal, že je to predsa všetko jasné: lienky mali bodky odjakživa, vrany sú a boli vždy čierne, stonohaté stonožky budú len stonožkami a nie štvornožkami – tak o čo vlastne ide? Nuž o to, že to nebolo vždy tak. Ak ste aspoň trošku zvedaví, nastala pravá chvíľa otvoriť si túto knihu. Veď ona vás už presvedčí, že to všetko mohlo byť aj celkom inak. Naozaj!
Vypredané
4,54 € 4,78 €

Zamatové kožúšky


Hrdinami tejto knižky sú malé a neskúsené mláďatká, ktoré objavujú svet okolo seba. Lišiačik Riško urobí čokoľvek, len aby nemusel loviť, medvedík Hnedáčik sa zasa vydá na dobrodružnú výpravu za medom a malé mačiatko sa vyberie hľadať svoju mamičku, lebo si myslí, že sa stratila. Lapajstvá huňatých mláďat zaručujú malým deťom rozhodne vzrušujúce a pútavé čítanie.
Vypredané
5,64 € 5,94 €

Z rozprávky do rozprávky


Z rozprávky do rozprávky budú deti putovať v tejto bohato farebne ilustrovanej knihe. Sú v nej najkrajšie príbehy: Aladinova čarovná lampa, Šípová Ruženka, Kocúr v čižmách, Janko a zázračná fazuľa, Popoluška, Medovníkový domček a Snehulienka.
Vypredané
5,96 € 6,27 €

Heidi a jej priatelia


V nešťastí spoznáš priateľa, hovorí staré príslovie. Hrdinka našej série príbehov, malá Heidi, sa o jeho pravdivosti presvedčila už neraz. Dobre vie, že priateľstvo je vzácny dar, ktorý treba chrániť, ale aj rozdávať. Presvedčíš sa o tom aj ty, keď sa začítaš do príbehov v štvrtej časti série. Heidi ťa v nej zavedie do tajomného hradu, na milované horské pasienky pod alpskými končiarmi, no i k moru, kde ju čaká obrovské prekvapenie. Láskavé a šľachetné srdce Heidi spoznáš v každom jej čine. Neváhaj a poď sa zoznámiť s jej novými kamarátmi a nauč sa rovnako ako ona pomáhať priateľom, keď to potrebujú najväčšmi.
Vypredané
4,28 € 4,50 €

Vlk a sedem kozliatok rozprávky + samolepky


Klasická rozprávka v pôvabnej výtvarnej podobe poteší všetky deti, ktoré nielen rady počúvajú a listujú krásne obrázky, ale sa aj rady hrajú. Knižka vydaná v mäkkej väzbe je doplnená o samolepky.
Vypredané
2,49 € 2,62 €

Rozprávky pre múdre hlávky


Obsahuje štyri klasické rozprávky - O troch prasiatkach, Kocúr v čižmách, Červená Čiapočka a Zlatá kučierka...
Vypredané
5,93 € 6,24 €

Rozprávky z lesnej čistinky


Tri príbehy o zvieratkách, ktoré rovnako ako ľudia prežívajú svoje radosti, ale nevyhnú sa ani starostiam. Deti sa dozvedia, ako to vyzerá v početnej zajačej rodinke, prečo sovy v noci húkajú a nerobia niečo iné, a že vlk je síce dravec, ale aj on túži po priateľstve a láske. Knižka je milo a vtipne ilustrovaná, a je určená pre najmenšie deti, ktoré majú rady zvieratká.
Vypredané
5,64 € 5,94 €

Cisárove nové šaty + samolepky


Rozprávka Cisárove nové šaty so série rozprávok so samolepkami. Deti môžu dolepovať samolepky na určené miesta na celostranových ilustráciách. Každá rozprávka obsahuje samolepku, ktorá sa nedá v knižke použiť. Zozbieraním a poslaním týchto samolepiek majú možnosť byť zaradení do súťaže.
Vypredané
2,49 € 2,62 €

Snehulienka a sedem trpaslíkov


Knižka zo série rozprávok so samolepkami so známou rozprávkou. Deti môžu dolepovať samolepky na určené miesta na celostranových ilustráciách.Každá rozprávka obsahuje samolepku, ktorá sa nedá v knižke použiť. Zozbieraním a poslaním týchto samolepiek majú možnosť byť zaradení do súťaže.
Vypredané
2,49 € 2,62 €

Perinbaba + samolepky


Klasická rozprávka v pôvabnej výtvarnej podobe poteší všetky deti, ktoré nielen rady počúvajú a listujú krásne obrázky, ale sa aj rady hrajú. Knižka vydaná v mäkkej väzbe je doplnená o samolepky a splnením súťažných podmienok sa môžu deti zaradiť aj do žrebovania o hodnotné knihy z nášho vydavateľstva.
Vypredané
1,96 € 2,06 €

Veselo je na gazdovstve


Na gazdovstve je veselo každý deň. Paľko a Betka radi pomáhajú svojmu ockovi, ale najradšej sú pri zvieratkách. Nedávno k nim pribudol pes Fines, koník Samson, ovečka Lilka a akési tajomstvo ukrýva sliepka Zobka. Viac vám však už neprezradíme. Azda len to, že okrem štyroch krátkych príbehov na vás v tejto knižke čaká plno zábavných úloh - maľovánky, básničky, bludiská, hrebeňovky.
Vypredané
6,17 € 6,49 €

Ja už viem čítať veľké písmená


Tieto milé príbehy o zvieratkách a ich kamarátstve sú určené deťom, ktoré sa práve naučili čítať. Veľký typ písma a bohaté ilustrácie uľahčujú čítanie. Jednoduchý text pomáha rozvíjať slovnú zásobu malých čitateľov.
Vypredané
5,59 € 5,88 €