Junior

vydavateľstvo

Zatúlané číslice


Stalo sa to práve dnes. Daniel a Danielov pes na futbal si vyšli popoludní...
Vypredané
5,59 € 5,88 €

Rafo a jeho kamaráti


„Pozriem sa do sveta. Iste si tam nájdem nových kamarátov!” povedal si Rafo, radostne zavrtel chvostíkom a vybehol za bránku... Koho stretol, s kým sa skamarátil a čo zábavné na svojich potulkách prežil, sa dozvedia naši najmenší čitatelia z tejto rozkošne ilustrovanej knižky s jednoduchým zrozumiteľným textom a veselými veršíkmi.
Vypredané
4,70 € 4,95 €

Najkrajšie bájky


Najznámejšie bájky slávneho francúzskeho bájkara s krásnymi ilustráciami...
Vypredané
6,28 € 6,61 €

Dobré ráno, Murko!


Murko cez deň nie je sám. V škôlke venuje sa hrám.
Vypredané
1,96 € 2,06 €

Dobrú noc, Murko!


Leporelo pre detičky na dobrú noc s ilustráciami Z. Hilbertovej. Murkovi sa sníček sníva, naháňa ho myška siva..... (160X190, TV,FB)
Vypredané
1,96 € 2,06 €

Moje najmilšie zvieratká na dvore


Viete vymenovať, ktoré zvieratká na dvore žijú?
Vypredané
1,96 € 2,06 €

Nové príbehy z dvora veselého gazdu Fera


Farebná detská knižka o zvieratkách, ktoré žijú na dedinskom dvore.
Vypredané
5,96 € 6,27 €

Zvedavý Bobík - čítaj si sám


Kniha plná obrázkov a príbehov o zvieratkách, ktoré hľadajú kamarátov, nový domček, poklad či len malé dobrodružstvo. Veľké písmená a zaujímavé hry sú neodmysliteľnou súčasťou súčasťou titulov tejto edície. Určené začínajúci čitateľom.
Vypredané
4,17 € 4,39 €

Macko snehuliakom - čítaj si sám


Zima prináša zvieratkám radosti aj starosti. Macko Miško má veľmi rád sneh a rád by si vyskúšal, aké je to byť snehuliakom, kamaráti z lesa chcú potešiť veveričiaka Tinka a ozdobia mu jeho holý dub, nuž a macko Lacko nájde nový domček, lebo ten vlastný sa mu celkom rozpadol. Ako to všetko bolo, sa ľahko dočítate v tejto krásnej knižke s veľkými písmenkami. Deti sa navyše môžu naučiť pekné básničky či sa zahrať slovné hry.
Vypredané
5,96 € 6,27 €

Zaujímavosti a hry - Rastliny


Ako vábi mäsožravá rastlina svoju korisť? Prečo majú kaktusy pichliače? Ako sa vyrába papier? Deti nájdu odpovede na tieto, ale aj mnohé ďalšie otázky v knižke plnej zaujímavých informácií o prírode. Svoje poznatky si potom utvrdia v tvorivých umeleckých projektoch – podľa presného návodu si môžu vyrobiť listový papier, ozdobiť bavlnené tričko, vyrobiť rám na fotografie či vymodelovať dinosaurí svet. Táto séria knižiek ponúka jedinečný spôsob, ako podporiť zručnosť detí a ich záujem o prírodu a tvorivé myslenie. Venuje sa rôznym témam a používa jazyk a metódy, ktoré dobre vystihujú myslenie a záujmy dnešných detí.
Vypredané
4,61 € 4,85 €

Zaujímavosti a hry - Zvieratá


Ako kŕmia klokany svoje mláďatá? Ako sa maskujú zvieratá pred dravcami? Z čoho si stavajú vtáky hniezda? Deti nájdu odpovede na tieto, ale aj mnohé ďalšie otázky v knižke plnej zaujímavých informácií o prírode. Svoje poznatky si potom utvrdia v tvorivých umeleckých projektoch – podľa presného návodu si môžu vyrobiť listový papier, ozdobiť bavlnené tričko, vyrobiť rám na fotografie či vymodelovať dinosaurí svet. Táto séria knižiek ponúka jedinečný spôsob, ako podporiť zručnosť detí a ich záujem o prírodu a tvorivé myslenie. Venuje sa rôznym témam a používa jazyk a metódy, ktoré dobre vystihujú myslenie a záujmy dnešných detí.
Vypredané
4,61 € 4,85 €

Najvýznamnejšie osobnosti v dejinách ľudstva


Táto knižka napriek tomu, že hovorí o dejinách, nie je nudná a celkom určite sa ju deti nemusia učiť naspamäť. Krátke a výstižné informácie a zaujímavosti o ľuďoch, ktorí kedysi dávno i nedávno žili a výrazne ovplyvňovali život na našej planéte, v nich určite prebudia chuť skúmať naše dejiny a históriu hravou a nenásilnou formou.
Vypredané
5,26 € 5,54 €

Aké záhady vyriešil detektív Luskáčik?


Na potoku je poplach a v lese straší čudná obluda, v žabej mláke sa stalo nešťastie a ďatľa postihla pohroma... Kto rozrieši tieto záhady? Máme pre vás jednoduchú a rýchlu odpoveď: „Hľadá pomoc ježko, ďateľ či iný vtáčik? Žiadny strach! Pre všetkých je tu detektív Luskáčik!“ pospevuje si náš kamarát veveričiak zakaždým, keď sa pustí do nejakého zložitého prípadu. Tak ho teda nezdržujme a začítajme sa do tejto krásnej obrázkovej knižky. Dozvieme sa, ako sa mu podarilo vyriešiť záhady a pomôcť zvieratkám z lesa.
Vypredané
6,59 € 6,94 €

Soľ nad zlato


Dielo Boženy Němcovej je preslnené úctou k človeku, pochopením a láskou, vanie z neho optimizmus a viera v dobro. Tieto hodnoty nám autorka odkázala ako najväčšie „rozprávkové“ poklady. Kniha obsahuje výber z jej najznámejších rozprávok: O Slnečníkovi, Mesačníkovi a Veterníkovi, Bystrá vrchárka, Princ Bajaja, Remeslo má zlaté dno, Čert a Kača, O princeznej so zlatou hviezdou na čele, O hovoriacom vtákovi, živej vode a troch zlatých jabloniach, Pán Boh daj šťastia, lavička!, Brat a sestra, Dupinôžka, Sedem krkavcov, Soľ nad zlato, Valibuk.
Vypredané
5,33 € 5,61 €

Slávik rozpráva + samolepky


Úspešná séria rozprávok so samolepkami sa rozrastá a naša súťaž o hodnotné knihy z vydavateľstva JUNIOR stála pokračuje. Želáme vám veľa pekných chvíľ pri hre i pri čítaní
Vypredané
1,96 € 2,06 €

Žabí princ + samolepky


Rozprávka v pôvabnej výtvarnej podobe poteší všetky deti, ktoré nielen rady počúvajú a listujú krásne obrázky, ale sa aj rady hrajú. Knižka vydaná v mäkkej väzbe je doplnená o samolepky a splnením súťažných podmienok sa môžu deti zaradiť aj do žrebovania o hodnotné knihy z nášho vydavateľstva.
Vypredané
1,96 € 2,06 €