Junior

vydavateľstvo

Šteniatko Fliačik


Veršované leporelo pre deti predškolského veku.
Vypredané
2,18 € 2,29 €

Kom kom kominár, kedy si sa umýval?


Už od útleho veku sa deti rady učia rapotať riekanky a popritom ťapkať, hopkať či vykrúcať sa. Toto leporelo obsahuje najznámejšie ľudové riekanky, ktoré poznáme z čias nášho detstva. Príjemný formát vhodný do detských rúk a pôvabné ilustrácie určite upútajú našich najmenších čitateľov.
Vypredané
2,18 € 2,29 €

O statočnej sliepočke a iné rozprávky


Na gazdovskom dvore vás čakajú tieto rozprávky: Statočná sliepočka, Vrátila sa lastovička, Veľkomožná pani mačka.
Vypredané
4,07 € 4,28 €

Keď budem veľký...Keď budem veľká...


Pokračovanie úspešnej série o tom, čím budem, keď vyrastiem. Vďaka grafickému stvárneniu tej-ktorej profesie z pohľadu dospeláckeho sveta, ktorý sa prelína s detským, sa môžu malí chlapci a dievčatká o jednotlivých povolaniach nielen porozprávať, ale aj naučiť jednoduché veršíky.
Vypredané
2,18 € 2,29 €

Lola a Lelo - Škola volá


Bol raz jeden dom. V tom dome je chodba a v nej skriňa a stolička. Na stene okno a polička. A na poschodí? Nevieš? Predsa detská izbička! Kto v nej býva? Malá výmyselníčka! Volá sa Lola a niekedy aj Lolička. V každom prípade sa s ňou musíš zoznámiť. Jej skvelé nápady sa ti určite budú páčiť. Má totiž na šibalstvá ten správny nos, teda noštek, lebo Lola je ešte len malé dievčatko. A aby vám bolo spolu veselšie, zoznámiš sa aj s Loliným kamarátom Filipom. Ale je tu ešte niekto, na koho celkom isto nemôžeme zabudnúť. Že kto? No predsa Lelo. Ty nevieš, kto je Lelo? Potom je najvyšší čas, aby sa ti predstavil a ty s ním zažiješ tie najbláznivejšie príhody, o akých sa ti ani nesnívalo. Lola a Lelo ti svoje zábavné príhody vyrozprávajú v dvoch knižkách z tejto série. A čoskoro k nim pribudne ďalšia!
Vypredané
5,49 € 5,78 €

Lola a Lelo - Vydarená rybačka


Veselé príbehy malej Loly a jej psíka Lela z pera skúsenej psychologičky a pedagogičky vám pomôžu pochopiť ťažkosti výchovy a ubezpečí vás, že vaše deti sú tie najúžasnejšie zo všetkých. (205X225, str.76, TV,FB, r.vyd.2004)
Vypredané
5,49 € 5,78 €

Štyria kamaráti zo slnečného dvora


Veselá knižka o šibalstvách štyroch kamarátov. Milé veršíky sú doplnené o aktivity, ktoré pomôžu malým čitateľom zrekapitulovať jednotlivé príbehy. (205X225, TV, FB, r.vyd.2004)
Vypredané
5,02 € 5,28 €

Veľké starosti malých zajačikov


Malé zajačiky Hugo, Leo, Jurko a Majko majú veľké starosti. Jeden sa trápi, že pre okuliare sa mu budú všetci posmievať, druhý je maškrtný a už sa nezmestí do nohavíc, tretí je veľmi lenivý, ale prekáža mu, keď naňho sestrička neustále žaluje, no a štvrtý nemá kamaráta, lebo sa všetkého bojí. Veru – aj malé zajačiky môžu mať veľké starosti. Ako ich vyriešia? Poďte sa začítať do tejto pôvabne ilustrovanej knižky a dozviete sa, že na každé trápenie sa nájde riešenie. Niekedy stačí povzbudenie dobrého priateľa, inokedy vľúdne slovo láskavých rodičov. Najdôležitejšie však je, aby nám nikdy nechýbala dobrá vôľa. Je to naša tajná kamarátka, ktorá nám vždy pomôže, keď sa potrebujeme popasovať so svojimi starosťami. Nechajme jej preto v našich srdiečkach dvere otvorené a svet bude pre nás hneď radostnejší.
Vypredané
5,02 € 5,28 €

Víla Pravdovravka


Veršované leporelo pre deti predškolského veku.
Vypredané
2,80 € 2,95 €

Víla Odvážlivka


Veršované leporelo pre deti predškolského veku.
Vypredané
2,80 € 2,95 €

Víla Nelakomka


Veršované leporelo pre deti predškolského veku.
Vypredané
2,80 € 2,95 €

Víla Pomáhajka


Veršované leporelo pre deti predškolského veku.
Vypredané
2,80 € 2,95 €

Ježibaba Eulália a únos pani učiteľky


Predstavte si, že Eulália sa takmer stala dobrou. Tak ju to vyľakalo, že hneď a zaraz sa pustila do vymýšľania ďalších zlomyseľných kúskov, aby bola znova zlá. Superdvojčatá Mik a Mak sa musia mať na pozore! Čo myslíte, podarí sa ježibabe uniknúť pred ich superprakmi?
Vypredané
5,64 € 5,94 €

Detská ilustrovaná biblia - nové vydanie


Kniha plná nezabudnuteľných príbehov zo Starého a Nového zákona s množstvom nádherných ilustrácií. Nevšedné a dramatické osudy známych biblických postáv - Adama a Evy, Lota, Jakuba, Dávida, Panny Márie, Jozefa, Jána Krstiteľa či Ježiša Krista a jeho učeníkov - sú upravené detskému chápaniu.
Vypredané
9,42 € 9,92 €

Viktor na gazdovskom dvore


Príbeh medvedíka Viktora vo veršíkoch s krásnymi obrázkami, so šiestimi super -puzzle pre vašich maličkých. Ráno Viktora prebudí kohútik, sliepočky mu ponúknu z čerstvej omelety kúštik, kravičky uhasia jeho smäd mliečkom a prasiatka ho vítajú zakrúteným chvostíkom. Popoludní sa myšiak vyberie s mackom siať, ale večer v stajni smutne ktosi híka - pozabudli na koníka.
Vypredané
5,96 € 6,27 €

Viktor na prechádzke v lese


Rozkošne ilustrované veršované puzzle leporelo s mäkkou penovou obálkou. Na každej druhej strane je pre deti pripravená skladačka z veľkých dielikov, ktoré sú priam stvorené do malej rúčky.
Vypredané
5,96 € 6,27 €