Junior

vydavateľstvo

Viktor na prázdninách pri mori


Príbeh medvedíka Viktora vo veršíkoch s krásnymi obrázkami, so šiestimi super -puzzle pre vašich maličkých.Medvedík Viktor a myšiak sa vybrali na výlet k moru. Uteráky, plavky, koleso i čosi po zub myšiak priniesol. Unavení naveľa dorazili do cieľ a. Viktor pláva veľmi rád a vie sa aj potápať. Myšiak to skúsil s kolesom čosi z domu priniesol. Domov sa im nechcelo, že bolo tak veselo.
Vypredané
3,52 € 3,70 €

Viktor cestuje lietadlom k moru


Rozkošne ilustrované veršované puzzle leporelo s mäkkou penovou obálkou. Na každej druhej strane je pre deti pripravená skladačka z veľkých dielikov, ktoré sú priam stvorené do malej rúčky.
Vypredané
3,52 € 3,70 €

Lola a Lelo - Hurá, prázdniny!


Práve sa pozeráte na tretiu knižku z úspešnej série o výmyselníčke Lole, s ktorou zažijete tie najbláznivejšie príhody, o akých sa vám ani nesnívalo. Opäť sa stretnete s Loliným maznáčikom Lelom a kamarátom Filipom.
Vypredané
5,49 € 5,78 €

Veselé počítanie s magnetmi - Aj po anglicky!


Na farme sa stále niečo deje. S päťdesiatimi magnetmi vytvoríš takú farmu aj všeličo iné. A naučíš sa to povedať tiež po anglicky. Poď sa hrať, počítať a učiť sa po anglicky.
Vypredané
12,58 € 13,24 €

Príbehy z lesných brlôžkov - 90 zaujímavostí zo života zvierat


Táto neobyčajná kniha zoznámi deti so životom šiesti zvireratiek. Krátky príbeh na každej strane dopľňa zvedavá otázka. v ktorej je už ukrytá aj odpoveď. Vďaka nej sa deti aj rodičia dozvedia veľa zaujímavého i nového o králikoch, vevericich, líškach, vlkoch, jeleňoch a medveďoch.
Vypredané
6,91 € 7,27 €

Strapko a jeho priatelia


Keď budeš chodiť do školy, naučíš sa čítať a prečítaš si veľa pekných a veselých knižiek. Práve takých, ako je táto knižka. Popros, aby ti ju otecko alebo mamička, stará mama či braček prečítali! Dozvieš sa z nej, čo všetko zažili zvieratká, priatelia strapatého káčatka. Iste im ochotne pomôžeš, keď si nedajú rady s farbami, číslami či skladačkami, keď čosi nebudú môcť nájsť. Veď ty to vieš!
Vypredané
6,28 € 6,61 €

Maco Viktor pozná svet, na všetko vie odpoveď - 3. vydanie


Maco Viktor pútavo sprevádza a zoznamuje najmenších čitateľov so zvieratami. Kniha je spestrená množstvom pútavých ilustrácií a fotografií.
Vypredané
5,93 € 6,24 €

365 zaujímavostí - fascinujúce záhady a podivuhodné skutoč


Táto knižka vám otvorí okno do sveta okolo nás. Predstaví ho od prvopočiatkov po súčasnosť. Vrátite sa s ňou do čias starobylých civilizácií, preniknete do tajomstiev hlbín vesmíru či do ríše rastlín a zvierat, pochodíte všetky kontinenty našej Zeme, aby ste spoznali život ich obyvateľov a náboženstvá, ktoré vyznávajú. Poučí vás o výdobytkoch techniky a poteší vás krásou umenia.
Vypredané
12,55 € 13,21 €

Myšiačik Ňufáčik - Ňufáčik na návšteve u starých rodičov


Ňufáčikovi rodičia sa vybrali na výlet a svojho synčeka zatiaľ poslali k starkým na dedinu. Hoci sa to myšiačikovi najprv veľmi nepozdávalo, napokon bol z výletu nadšený. Prečítajte si, čo všetko zažil u starých rodičov a pohrajte sa s úlohami, ktoré vás v knižke čakajú!
Vypredané
3,42 € 3,60 €

Myšiačik Ňufáčik - Ňufáčik nechce chodiť do škôlky


Ňufáčikova mamička začala chodiť do práce a on bol z toho veľmi smutný. Prečítajte si, čo mu opäť vyčarilo úsmev na tvári a akú zaujímavú hru sa zahral so svojimi kamarátmi v škôlke. A nezabudnite odpovedať na otázky, ktoré v knižke nájdete!
Vypredané
3,42 € 3,60 €

Nezbedné vajíčko


Neposedné vajíčko sa odkotúľalo mame sliepočke a vyplašilo zvieratká na dvore. Ako sa jeho dobrodružstvo skončilo? To prezradia vtipné veršíky v tejto knižke. Pískacie leporelo.
Vypredané
3,75 € 3,95 €

Nastupovať, ide sa!


Cestovali ste už vo vláčiku plnom zvieratiek? Že nie? Tak nemeškajte a rýchlo nastúpte! Rušňovodič kviko sa už na vás teší. Šťastnú cestu! Pískacie leporelo s jednoduchým textom.
Vypredané
2,80 € 2,95 €

Malý medvedík


Malý medvedík čistotný je veľký nezbedník zatúlal sa ďaleko od domu, čakala ho dlhá a únavná cesta späť. Pridaj sa k nemu a spoznaj zvieratká, ktoré mu pomohli nájsť cestu k mame!
Vypredané
2,18 € 2,29 €

Malý jelenček


Malý jelenček sa rozhodol zistiť, aké by bolo ocitnúť sa na jeden deň v koži iného zvieratka. Pridaj sa k nemu a zisti, ako žijú obyvatelia lesa!
Vypredané
2,18 € 2,29 €

Malý lišiačik


Malý lišiačik po prvý raz vyliezol z brloha, aby zistil, čo jedia zvieratká v lese. Pri pátraní po odpovedi zažil veľa dobrodružstiev. Pridej sa k nemu!
Vypredané
2,18 € 2,29 €

Malý myšiačik


Malý myšiačik sa vybral do lesa, aby našiel tú najväčšiu a najšťavnatejšiu černicu. Pri svojom putovaní zažil nejedno dobrodružstvo. Pridaj sa k nemu!
Vypredané
2,18 € 2,29 €