Junior

vydavateľstvo

Princezná Lily - Zahraj sa s magnetmi


Zoznám sa s princeznou Lily, ktorá má pred sebou vzrušujúci deň. Musí sa pripraviť na večerný tanečný bál! Stretne tam princa Olivera a Lily sa mu chce veľmi páčiť. Dotvor jej príbeh magnetmi, ktoré si môžeš ľubovoľne dopĺňať do obrázkov. Popri hre sa naučíš aj zopár užitočných anglických slovíčok.
Vypredané
8,46 € 8,90 €

Macko Brumko - Malí kamaráti


Pekne ilustrované leporelo pre najmenšie deti, ktoré zvedavo spoznávajú svet. Vďaka názorným kresbám s obľúbeným zvieratkom sa hravou formou učia nové slovíčka, ktoré pomenúvajú rozličné zábavné činnosti a veci z okolia.
Vypredané
1,23 € 1,29 €

Psík Bobík - Malí kamaráti


Pekne ilustrované leporelo pre najmenšie deti, ktoré zvedavo spoznávajú svet. Vďaka názorným kresbám s obľúbeným zvieratkom sa hravou formou naučia nové slovíčka, ktoré pomenúvajú rozličné zábavné činnosti a veci z ich okolia.
Vypredané
1,23 € 1,29 €

Kocúrik Fúzik - Malí kamaráti


Pekne ilustrované leporelo pre najmenšie deti, ktoré zvedavo spoznávajú svet. Vďaka názorným kresbám s obľúbeným zvieratkom sa hravou formou naučia nové slovíčka, ktoré spomenúvajú rozličné zábavné činnosti a veci z ich okolia.
Vypredané
1,23 € 1,29 €

Zajko Uško - Malí kamaráti


Pekne ilustrované leporelo pre najmenšie deti, ktoré zvedavo spoznávajú svet. Vďaka názorným kresbám s obľúbeným zvieratkom sa hravou formou naučia nové slovíčka, ktoré pomenúvajú rozličné zábavné činnosti a veci z ich okolia.
Vypredané
1,23 € 1,29 €

Písmenká, kriedy a angličtina


Tvorivá knižka pre deti, ktoré sa učia písať a baví ich angličtina. Poslúži im ako tabuľa, na ktorej si farebnými kriedami najprv na obrázkoch precvičia písanie rozličných tvarov a potom poľahky obkreslia písmenká abecedy. Pri každom nájdu anglické slovíčka, ktoré sa naň začínajú.
Vypredané
5,52 € 5,81 €

dostupné aj ako:

Číslice, kriedy a počítanie


Tvorivá knižka pre deti, ktoré sa učia písať číslice od 1 do 10 a počítať. Poslúži im ako tabuľa, na ktorej kriedami poľahky obkreslia načrtnuté číslice. Vďaka zábavným úlohám bude pre ne počítanie hračkou.
Vypredané
5,52 € 5,81 €

Zástavy - náučné samolepky


Táto knižka vám pútavou formou predstaví zástavy väčšiny štátov sveta. Krajiny sú rozdelené do jednotlivých oblastí, aby ste sa v nich ľahšie orientovali.
Vypredané
5,33 € 5,61 €

Svet zvierat s náučnými samolepkami


Spoznajte fascinujúci svet živočíšnej ríše na stránkach tejto krásne ilustrovanej knihy o zvieratách, plnej farebných samolepiek.
Vypredané
5,33 € 5,61 €

Písmenká - Písanka s farbičkami a s anglickými slovíčkami


S priloženými ôsmimi farbičkami ľahko obkreslia načrtnuté písmenká a vyfarbia si obrázky. Potom si ich raz - dva zotrú priloženou handričkou a môžu skúšať odznova. Vďaka názorným úlohám bude pre ne písanie zábavou.
Vypredané
7,51 € 7,90 €

Číslice - Písanka s farbičkami


V originálnej knižke si deti hravo precvičia písanie číslic a počítanie. Ôsmimi farbičkami ľahko obkreslia načrtnuté číslice a vyfarbia si obrázky. Potom si ich raz-dva zotrú priloženou handričkou a môžu skúšať odznova. Vďaka názorným úlohám bude pre ne počítanie zábavou.
Vypredané
7,51 € 7,90 €

Šibalstvá medvedíka Brumkáčika


Medvedík Brumkáčik má okolo seba veľa kamarátov. Zažije s nimi nejedno dobrodružstvo či veselú príhodu. Ak ste zvedaví, otvorte knižku a pustite sa do čítania, Brumkáčik, zajko Hopko, lišiačik Fešáčik, ježko Pichliačik a veveričiak Ryšiak už na vás čakajú.
Vypredané
5,96 € 6,27 €

Zvedavé písmenká - 2.vydanie


Písmenká z abecedy majú všakovaké tvary a vedia byť aj veľmi zvedavé. Až tak veľmi, že sa zatúlali pani učiteľke Anne a detektív Daniel so psíkom Demeterom ich museli vypátrať .... pri čítaní zábavných príbehov sa budete cítiť ako detektívi a zároveň si hravo zopakujete písanie písmeniek abecedy.
Vypredané
5,96 € 6,27 €

Maco Viktor na potulkách medzi zvieratka


Urobte Viktorovi radosť a zalistujte si s ním v tejto krásnej knižke. Je plná zvieratiek, ktoré maco predstavuje na fotografiách a o každom z nich naučí vaše detičky rozkošné básničky.
Vypredané
6,28 € 6,61 €

Pinocchio a iné rozprávky


V tejto knižke nájdu deti tieto rozprávky - Pinocchio, Peter Pan, Červená čiapočka, Zlatá kučierka, Škaredé káčatko, Obuvnícki škriatkovia a Malá morská panna. Texty s veľkými písmenkami.
Vypredané
6,56 € 6,90 €

Rozprávkový šlabikár Zlatá kučierka


Štyri rozprávky so zvýraznenými písmenami abecedy na každej strane: - Predavačka gaštanov - Zlatá kučierka - Obuvnícki škriatkovia - O zlom vlkovi a kozliatkach Jedného dňa sa písmenká rozhodli, že na chvíľu opustia stránky šlabikára a vyberú sa na potulky po rozprávkovej ríši, aby zažili nové dobrodružstvá. A veru ich bolo viac než dosť! Niektoré sa spriatelili s predavačkou gaštanov, iné s obuvníckymi škriatkami, ďalšie sa pridali k zlému vlkovi a ku kozliatkam a ostatné boli zvedavé na Zlatú kučierku. A nezabudli si pre vás pripraviť plno hravých úloh!
Vypredané
5,96 € 6,27 €