Junior

vydavateľstvo

Detská ilustrovaná biblia


Biblické príbehy zo Starého a Nového zákona sú prerozprávané tak, aby boli prístupné detskému chápaniu. Väčšie písmo a množstvo nádherných ilustrácií slúži rovnakému cieľu.
Vypredané
15,73 € 16,56 €

Po cestách i necestách s magnetmi


Páčia sa ti pretekárske autá, lietadlá, plachetnice či balóny? Ak áno, v tejto knižke nájdeš množstvo dopravných prostriedkov všetkých možných druhov v podobe magnetov, ktoré si podľa chuti môžeš dopĺňať do obrázkov. Pohraj sa, zajazdi si a nauč sa aj čo- to po anglicky!
Vypredané
9,41 € 9,90 €

Zuzanka na brehu jazera


Zuzanka a jej nezbedný psík Minko zažívajú opäť nové dobrodružstvá. Navštívili kamaráta Samka, ktorý vie so zvieratkami v lese robiť rôzne kúsky, Minko pomohol pochytať malé králiky, ktoré sa rozpŕchli po trhu, ale aj vybehol na javisko počas bábkového predstavenia a prihodili sa im aj ďalšie zábavné príhody. Prečítajte si ich, určite sa nebudete nudiť!
Vypredané
3,71 € 3,90 €

Zuzanka na výlete


Ahoj, deti ! Volám sa Zuzanka. Neprejde deň, aby som nezažila nejaké dobrodružstvo.Samozrejme, nemôže pri ňom chýbať ani môj nezbedný psík Minko.Bol so mnou aj na výlete v Škótsku , odkiaľ som si priniesla množstvo zážitkov. Potom mi pomohol nájsť stratené jahniatko, ktoré...Načo vám to však rozprávam? Radšej si to prečítajte samy. A aby vám nebolo málo, pripravila som si pre vás aj plno zábavných hier. Nudiť sa pri nich určite nebudete! Keď sa vám moje príbehy zapáčia, môžete si prečítať aj ďalšie knižky.Vaša Zuzanka
Vypredané
3,71 € 3,90 €

Zvieratá okolo nás - Moja veľká kniha


Táto kniha priblíži bohatý živočíšny svet a porozpráva o zvieratách z najrozličnejšieho životného prostredia. Z krátkych podrobných opisov a živých farebných obrázkov sa dozvieme, kde zvieratá žijú, ako prijímajú potravu, ako vychovávajú mláďatá a ešte oveľa viac.
Vypredané
5,61 € 5,90 €

Kniha plná hier s Lolou a Lelom


Vydaj sa spolu s Lolou a Lelom a Filipom na cestu plnú dobrodružstiev a pokús sa vyriešiť stovky zábavných a jedinečných hier, ktorými ťa budú sprevádzať. Pokús sa nájsť všetky chyby na obrázkoch, vyber správnu cestu z nekonečného bludiska, vyrieš prefíkané hádanky, pusti sa do hľadania skrytých predmetov a nezabudni riešiť úlohy náročné na bystré oko a dôvtip ... veselú zábavu!
Vypredané
4,69 € 4,94 €

Neobyčajné miesta na Zemi


Knižka s fotografiami a realistickými ilustráciami zaujímavých a nevšedných miest na zemi zo všetkých kontinentov na Zemi, s popisom ako, prečo a kedy vznikli, nechýbajú ani vysvetlenia a rôzne zaujímavé informácie.
Vypredané
6,28 € 6,61 €

Moje prvé čítanie - Toč a čítaj!


Vďaka tejto knižke si hravou formou precvičíš čítanie. Nájdeš tu 40 ľahkých slovíčok, ktoré ilustrujú pestré obrázky. Musíš ich však doplniť sám - stačí správne otočiť kolieskom. Dotvor si obrázky!
Vypredané
3,52 € 3,70 €

Veršíky pre najmenších - Toč a čítaj!


V knižke nájdeš vtipné veršíky, ktoré si ľahko zapamätáš. Ilustrujú ich pestré obrázky. Musíš ich však doplniť sám - stačí správne otočiť kolieskom. Dotvor si obrázky!
Vypredané
5,02 € 5,28 €

1001 obrázkov skrytých v Ríši víl


Objav tajomstvo Ríše víl v tejto pôvabnej obrázkovej knihe, vďaka ktorej sa hľadaním zabavíš celé hodiny. Hľadaj krásne kvetinové víly v tajomnej záhrade, žabiu princezné v škole pre víly a pokús sa nájsť lastovičky letiace ponad dúhu.
Vypredané
6,17 € 6,49 €

Máme radi zvieratká


Príbehy o zvieratkách z gazdovského dvora, z lesa i lúky, z poľa aj polianky či hôr s nádhernými ilustráciami.
Vypredané
5,96 € 6,27 €

Zvieratká žijú všade


V tejto knižke s nádhernými ilustráciami sa môžu deti zoznámiť so zvieratkami z rôznych kontinentov, žijúcich v rôznych podnebiach a podmienkach od od trópov až po polárne oblasti.
Vypredané
5,64 € 5,94 €

Kniha o výtvarnom umení pre deti


Zábavný a poučný sprievodca po viac než 30 slávnych obrazoch svetového maliarstva od čias renesancie až po súčasnosť. Prečítaš si o životných osudoch ich tvorcov, oboznámiš sa so základnými maliarskymi potrebami aj s odbornými výrazmi, ktoré ti pomôžu sa orientovať vo svete umenia. Získané informácie si môžeš rozšíriť na internetovej stránke v angličtine, na ktorú ťa táto knižka upozorňuje.
Vypredané
6,59 € 6,94 €

Rozprávkové čítanie


Pozývame vás do pestrého sveta rozprávok, ktoré zaiste zaujmú každého malého čitateľa. Pridajte sa k Červenej čiapočke, Aladinovi, trom prasiatkam a ku škaredému káčatku a prežite s nimi ich dobrodružstvá!
Vypredané
5,96 € 6,27 €

Po stopách psíka, mačiatka a kozliatka


Psík Axel je nesmierne zvedavé mláďa. Nič neujde jeho pozornosti. A má jeden veľký sen. Veľmi túži stať sa rovnako slávnym pastierskym psom, akým je jeho otec. V tejto knižke sa dozviete viac nielen o psíkovi Axelovi, ale aj o mačičke Micke a o kozičke Ťapke.
Vypredané
5,64 € 5,94 €

Po stopách koníka, levíka a sloníka


Veľké stádo sa rozrástlo o malé žriebätká. Jedno z nich dosatlo meno Princ. Najprv sa bojazlivo držalo svojej mamy, ale čoskoro sa začalo zoznamovať s okolitým svetom a so svojimi zvieracími susedmi. Dozviete sa aj o levíčati Fúzikovi a sloníčati Labke.
Vypredané
5,64 € 5,94 €