% Zľavy na hry %

Petit Press

vydavateľstvo

Balíček 2ks Peking 2008 + Turin 2006


Balíček dvoch krásnych farebných publikácií z olympijských hier za super cenu !
Vypredané
17,35 € 18,26 €

Červený a čierny


Odohrávajúci sa v malej francúzskej provincii, román rozpráva príbeh o Sorelovi, peknom a bystrom mladíkovi, ktorý je hrdinom a zloduchom zároveň. Ako nekompromisný oportunista a k ostatným nekompromisný muž a zároveň obeť vlastnej romantickosti a síl vojska a cirkvi –„červeného” a „čierneho”, ktoré vládnu Francúzsku, podáva fascinujúci obraz o vtedajšej dobe i svojom vnútri.
Vypredané
0,71 € 0,75 €

Blahodarné vitamíny


Kniha vám pomôže zorientovat sa v problematike rôznych zaujímavých tém suvisiaciach so zdravým životným štýlom.Na príklad aké sú účinky vitamínov? Akú úlohu zohrávajú v našej strave? Ktoré sú najúčinnejšie prírodné lieky? Koľko energie denne potrebuje ľudský organizmus?
Vypredané
4,73 € 4,98 €

Kalórie


Diétne recepty pre celú rodinu.
Vypredané
4,73 € 4,98 €

Liečivé rastliny


Niet zelinky, ktorá by nemala svoje účinky – hovorí staré príslovie – dnes opäť veľmi aktuálne. Prirodzené liečebné metódy, medzi nimi aj terapie liečivými rastlinami, totiž práve prežívajú svoju renesanciu. Táto knižočka poskytne návod na rozlišovanie liečivých rastlín, ich uskladňovanie a správne použitie. Botanická charakteristika rastlín, ilustrovaná farebnými fotografiami informuje čitateľa o ich hlavných poznávacích znakoch a vlastnostiach a navyše podáva aj aplikačný návod na jednotlivé terapeutické postupy. Upriamuje pozornosť čitateľa aj na všetky riziká a nebezpečenstvá, spojené s využitím liečivých rastlín. Knihu uzaviera zbierka receptov na liečivé čaje, zápary, odvary a návody na prípravu iných, v domácej lekárni užitočných prostriedkov.
Vypredané
4,73 € 4,98 €

Ovocie a zelenina


Kniha vám pomôže zorientovat sa v problematike rôznych zaujímavých tém suvisiaciach so zdravým životným štýlom.
Vypredané
4,73 € 4,98 €

Delená strava


Je ťažké správne kombinovať zložky našej stravy ? Nie je to jednoduché. Táto kniha je užitočným pomocníkom, ktorý vám poradí pri zdravšej príprave najzaužívanejších potravín.
Vypredané
4,73 € 4,98 €

Liečivá masáž


Masáž nám môže ľahko a účinne pomôcť odbúrať fyzické či psychické napätie a dokonale sa osviežiť po náročnom dni - ktorý deň by nebol taký?...
Vypredané
4,73 € 4,98 €

XX. Zimné olympijské hry Turín 2006


V knihe nájdete také témy ako príbehy a úspechy slovenských športovcov v Turíne, momentky a výroky našich i zahraničných športových hviezd, pikantérie a zaujímavosti z hlavného diania i zákulisia, kompletný sumár výsledkov všetkých športových disciplín, najkrajšie momenty úvodného otváracieho a záverečného ceremoniálu, prehľad histórie doterajších devätnástich zimných olympijských hier a mnohé ďalšie. Kniha je plnofarebná, kvalitne graficky spracovaná. Nájdete v nej viac ako 197 fotografií (vrátane portrétov členov výpravy).
Vypredané
13,40 € 14,11 €

dostupné aj ako:

Rozhovory z týždenníka TV oko


Výber najzaujímavejších rozhovorov z týždenníka TV oko. Václav Havel, Ján Čarnogurský, Marián Labuda, Bolek Polívka, Karel Schwarzenberg, Martin Huba, Lászlo Szigeti, Martin Šulík, Dušan Dušek, Fedor Gál... a... Tina Čorná. 35 výborných rozhovorov, ku ktorým sa oplatí vrátiť.
Vypredané
9,42 € 9,92 €

dostupné aj ako:

Pinocchiove dobrodružstvá


Svetoznámy príbeh dreveného panáčika Pinocchia, ktorý sa túžil stať chlapcom...
Vypredané
5,96 € 6,27 €

Čarodejník z krajiny Oz


Jeden z najčítanejších a najpredávanejších detských titulov je práve tento príbeh malej Dorotky...
Vypredané
5,96 € 6,27 €

Bájky


Krásne bájky od najvýznamnejšieho klasicistického básnika našich dôb s krásnymi ilustráciami Ľuboslava Paľa
Vypredané
5,96 € 6,27 €

Rozprávky


SnehulienkaStolček prestri sa!Poľovník a vodná vílaPopoluškaČižmy bez dnaŠibal krajčírO rybárovi a jeho ženeO mládencovi, ktroý nepoznaml strachKrištáľová guľa O vtákovi Grifovi Chalúpka v horeVoda životaVlk a sedem kozliatok Žabí princ a Železný HeinrichKráľ Drozdia brada
Vypredané
5,96 € 6,27 €

Rozprávky Andersen


Princezná na hráškuCisárove nové šatyStatočný cínový vojačikMalá morská vílaLietajúci kuforSlávikŠkaredé káčatkoSnehová kráľovnaDivé labuteStará pouličná lampaSedmokráskaDievčatko so zápalkami
Vypredané
5,96 € 6,27 €

Rozprávky a bájky


Päťdesiattri čarovných krátkych príbehov z pera velikána svetovej literatúry, ktoré zábavne a žartovne vykresľujú silné i slabé stránky človeka.
Vypredané
5,96 € 6,27 €