Ringier Slovakia Media s. r. o. strana 11 z 11
vydavateľstvo
Lacná kniha Recepty zo života 16 (-70%)
V kuchárskej knihe nájdete 120 receptov rozdelených do deviatich kapitol. Rôzne druhy mäsa vystriedajú bezmäsité jedlá, nájdete tu šaláty, cestoviny, koláče i zákusky. Každý si môže vybrať podľa vlastnej chuti. Azda tu nájdete aj odpoveď na otázku: Čo budem dnes variť?
Vypredané
3,57 €
11,90€
dostupné aj ako:
Recepty zo života 21
Aj vy patríte k milovníkom jednoduchého varenia? Potom najmä pre vás je určená už 21. kniha receptov čitateľov časopisu Život. Základnou myšlienkou knihy je, že aj päť hlavných surovín stačí na prípravu chutného jedla, ktorému už nič viac nechýba.
Vypredané
11,90 €
dostupné aj ako:
Lacná kniha Recepty zo života 20 (-70%)
V poradí už dvadsiata kniha z najobľúbenejšej edície kuchárskych kníh na Slovensku – Recepty zo života – je venovaná milovníkom cestovín. Už tradične je zostavená z receptov, ktoré čitatelia a čitateľky poslali do týždenníka Život. Šesť prehľadných kapitol sa venuje cestovinám na najrôznejšie spôsoby. Od plnených a zapekaných až po sladké cestoviny si tu každý nájde to svoje. Nezabudli sme ani na zdravé cestovinové šaláty a tradičnejšie recepty s mäsom a rybami. Presne 120 receptov zaručuje, že z novej knihy sa naozaj stane kuchárska kniha pre každého.
Vypredané
3,57 €
11,90€
dostupné aj ako:
Recepty zo života 13
120 chutných receptov na sobotný a nedeľný obed.Všetky jedlá v knihe pripravili kuchári Jozef Masaryk a Tomáš Repáš z bežne dostupných surovín. Ich príprava nie je mimoriadne náročná na čas.
Vypredané
11,90 €
dostupné aj ako:
Lacná kniha Recepty zo života 17 (-90%)
V tejto knižke sme najlepšie recepty, ktoré ste posielali do týždenníka Život, zoradili podľa sezónnosti. To preto, aby ste nemuseli listovať kopou kuchárskych knižiek vždy, keď dostanete chuť pripraviť sebe alebo blízkym niečo aktuálne, čo práve vonku rastie a dozrieva.
Vypredané
1,19 €
11,90€
dostupné aj ako:













