Haba

autor

Terra Kids Mikroskop


Neexistuje nič také, že by bolo príliš malé na to, aby sme to videli. Aká je štruktúra stebla trávy a ako vyzerá žilnatina listov? Pre mladých výskumníkov a prieskumníkov, ktorí sa chcú zblízka pozrieť na svoje prostredie, je mikroskop Terra Kids dokonalým darčekom. Vďaka praktickej funkcii zväčšenia možno zblízka pozorovať aj tie najmenšie detaily prírody a nášho prostredia. UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
15,99 €

Hra v plechovke Kapitán Sudoku


Pripravte si svoje mozgové závity. Magnetická hra je ideálna na cesty autom, loďou, lietadlom, vlakom, autobusom. Herný materiál stabilne drží na kovovom obale hry. Hra je určená pre 1 hráča od 5 do 99 rokov. Hráč si vyberie jednu logickú kartu, umiestni ju doprostred kovového veka a snaží sa zaplniť prázdne polia tak, aby každý obrázok bol iba raz v každom riadku a v každom stĺpci. Cieľom hry je vyplniť všetky políčka na karte pomocou dielikov, a pritom dodržať pravidlá hry sudoku. Pred prvou hrou opatrne vyberte magnety (dieliky sudoku) a zvyšky kartónu vyhoďte. Rozmery hry sú 24 x 16 x 3 cm. Obsah hry: 2 magnetické hracie dosky, 36 magnetických dielikov, 25 obojstranných kariet so zadaním, 1 návod k hre. UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
13,99 €

Hra Dračí dych


Dračie mláďatá našli neobvyklý poklad: ľadový stĺp so šumivými kameňmi zamrznutými vo vnútri. Každý ich samozrejme potrebuje. Spolu s otcom drakom hráči odstránia jeden ľadový krúžok za druhým a roztavia ľadový stĺp. To spôsobuje, že šumivé kamene padajú. Ale pozor: Zhromažďovať sa môžu iba šumivé kamene. Kto bude mať najviac šumivých kameňov na konci? Obsah: 1 dračí otec, 1 základňa so 4 priečkami, 1 hracia doska, 4 dračie mláďatá, 9 ľadových krúžkov, 90 šumivých kameňov (18 v každej z 5 farieb), 5 šumivých kamenných dlaždíc, 1 dlaždica ľadovej flóry, 1 sada inštrukcii. UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
17,99 €

Hra Krajiny Európy


Spoločenská hra, ktorá vás prevedie zákutiami a zaujímavosťami Európy. Turisti cestujú autobusom naprieč všetkými 51 krajinami Európy - nie div, že sú už trochu zmätení. Našťastie ste tu vy, experti na Európu, ktorí im pomôžu sa zorientovať. Dokážete podľa indícií na kartičke zistiť, v ktorej krajine sa práve nachádzajú? Čím skôr je krajina správne identifikovaná, tým viac bodov turista získa. Vyhráva ten hráč, ktorý najlepšie pozná mapu Európy a dokáže čo najskôr dostať svojho turistu hracím plánom dostať do cieľa. Hra zabaví a potrápi celú rodinu. Hra obsahuje: 4 turistov, 1 herný plán, 4 referenčné tabuľky s vlajkami, 76 hracích kariet (51 kariet krajín, 16 kariet odpovedí, 8 kariet rizika, 1 karta Nepozeraj sa!) a návod. Hra je určená pre: 2-4 hráčov. Vhodné pre deti: od 8 rokov UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
16,99 €

Prvá obrázková knižka Zoo priatelia


Táto kniha zavedie tých najmenších do ríše divokých zvierat. Drevené stránky navlečené na šnúrke sú ľahko uchopiteľné a dajú sa ľahko prevrátiť. UPOZORNENIE: Vhodné re deti od 10 mesiacov.
Vypredané
11,99 €

Čierny Peter - kartová hra v plechovke


Kartovú hru Čierny Peter netreba nikomu zvlášť predstavovať. Tentokrát prichádza od značky Haba v praktickom cestovnom plechovom boxe, ako ideálny darček tak pre chlapcov, ako i dievčatá! Obsahom balenia je 33 kariet z pevného kartónu, čierna ceruzka na maľovanie na tvár, strúhadlo a jednoduché pravidlá. Hru prehráva ten, ktorému zostane karta Čierneho Petra - nos sa mu preto zmaľuje na čierno ako znamenie porazeného. UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
9,99 €

Priraďovanie farieb Zvieratká


Akú farbu majú uši myšiek? Ktorej farby kolieska patria k motýlím krídlam? Deti priraďujú farby a umiestňujú kolieska do vyrazených priestorov na umiestňovacích doskách. Zvieratká samozrejme môžu dostávať aj bodky rôznych farieb. UPOZORNENIE: Vhodné pre deti od 18 mesiacov.
Vypredané
23,99 €

Drevená stavebnica 3D puzzle


Pozývame všetkých kreatívnych staviteľov! Rôzne farebné bloky aranžérskej hry 3D puzzle možno použiť na vytvorenie rôznych vzorov a tvarov. Ale to nie je všetko! Bloky sú 3-dimenzionálne kocky, ktoré je možné kombinovať a stavať tak nové štruktúry. Či už sa deti hrajú samy alebo s ostatnými, ich fantázii sa medze nekladú. Geometrické tvary pomáhajú rozvíjať priestorové porozumenie a jemné motorické zručnosti prostredníctvom hry. Obsah: 28 blokov, 15 kariet so šablónami, 1 rámik. UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
27,99 €

Terra Kids Bumerang


Trojramenný bumerang vhodný pre deti od 5 rokov. Je potrebné sa najskôr naučiť techniku hádzania. Bumerang sa ľahko hádže aj chytá. Rozpätie ramien je 26 cm. Bumerang je skvelá hračka na výlety do prírody, ale kľudne aj na dvor, či na veľké ihrisko. Je ľahký, vojde sa šikovne aj do batohu. UPOZORNENIE:Nevhodné pre deti do 3 rokov.Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
6,99 €

Terra Kids Dóza na pozorovanie s lupou


Čo všetko dokážeme nájsť na záhrade, na lúke alebo v lese? S touto nádobou môžete detailne preskúmať zaujímavý svet hmyzu priamo v prírode pomocou lupy umiestnenej na viečku. UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
5,99 €

Navliekacia hra Hasiči v akcii


Zábavná hra pre malých fanúšikov hasičov! Jednotlivé drevené dieliky možno pomocou šnúrky navliecť na hasičský voz, strom alebo cestu. Týmto spôsobom možno vytvoriť zakaždým inú scenériu výjazdu hasičov. Hra obsahuje: 1 hasičské auto, 38 drevených dielikov, 2 šablóny kariet (obojstranne potlačených). UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.Nebezpečenstvo uškrtenia, obsahuje dlhý povraz.
Vypredané
23,99 €

Spoločenská hra Ide vláčik ši-ši-ši


Šu - šu - šúúúú, prichádza vlak! Mnoho cestujúcich je na preplnených štyroch farebných vlakových nástupištiach. Hráči musia mať šťastie pri hádzaní kockami a pri zmene umiestnenia výhybiek musia mať celkový výhľad. Ale čo sa deje? Cestujúci majú lístky na rôzne stanice. Vyhráva hráč, ktorý dokáže doviesť najviac cestujúcich vlakom na svoju vlastnú farebnú stanicu. Hra obsahuje: 1 veľká hracia doska skladačky, 3 farebné výhybky, 1 výhybka, 1 vlak, 24 dielikov pre cestujúcich, 4 dieliky staníc a návod na hru. Vhodné pre deti: od 3 - 8 rokov. UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
27,99 €

Hra Monza


Monza je hra pre deti od 5 rokov, určená pre 2 až 6 hráčov, kto bude prvý na cieľovej čiare? V Monze potrebujú hráči k víťazstvu v tejto závodnej hre rýchle auto, dobrú stratégiu a trochu šťastia. Farebné kocky označujú medzery na trati, po ktorých môžete jazdiť, alebo ktorým pruhom by ste sa mali vydať a kedy by ste sa mali pokúsiť prejsť okolo konkurencie? Hráč, ktorý najskôr prejde cieľovou čiarou, vyhráva! Šesť pretekárskych áut stojí na štartovacej čiare. Sú pripravené na veľké preteky na slávnom okruhu v Monze. Zvíťaziť ale môže len ten hráč, ktorý bude mať šťastie a padnú mu na kockách správne farby a zároveň vymyslí chytré kombinácie, aby išiel po pretekárskom okruhu čo najrýchlejšie. UPOZORNENIE:Nevhodné pre deti do 3 rokov.Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
19,99 €

Spoločenská hra Zviera na zviera


Originálna drevená spoločenská hra Zviera na zviera pomáha zdokonaľovať jemnú motoriku, priestorovú predstavivosť a koordináciu ruka-oko. Patrí k najpopulárnejším hrám svetoznámej nemeckej značky Haba vôbec - počas desiatich rokov od jej uvedenia na trh sa z nej po celom svete predalo už viac než 600- tisíc kusov a na konte má tiež niekoľko prestížnych ocenení! UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
22,99 €

Cestovná magnetická hra Čísla


1, 2, 3 čísla a ja! Táto veselá hra na aranžovanie čísel hravou formou zavedie vaše dieťa do sveta čísel a súm. Veľký výber motívov pozýva deti k zábave s matematikou. Obsah: 1 krabica, 3 obrázky na pozadí, 5 perforovaných kariet so 158 magnetickými dielikmi. UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
19,99 €

Magnetické obliekanie Lilli


Tento box obsahuje maximálnu zábavu s puzzle pre všetkých fanúšikov Lilli. Rôzne scény v pozadí a rozmanitosť odevov, účesov a doplnkov znamenajú, že pre Lilli možno znova a znova pripraviť novú scénu. Obsah: 1 krabica, 4 scény na pozadí, 54 magnetických dielikov puzzle. UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
19,99 €