Haba

autor

Knižka do kočíka Prvé slová


Prvá knižka pre najmenších čitateľov. Hebká textilná knižka prvé slová sa dá zavesiť aj do kočíka. Vzbudzuje prirodzenú zvedavosť a stimuluje tak detské zmysly. Kniha sa dá vďaka suchému zipsu upevniť na kočík, postieľku či autosedačku. Na okraji knižky je hryzátko. Možnosť prania pri teplote 30 st. C. UPOZORNENIE: Vhodné pre deti od 6 mesiacov.
Vypredané
9,99 €

Knižka do vody Kačička


Táto roztomilá detská knižka je určená do vody, takže dokáže priniesť kopu zábavy a dobrodružstva vášmu dieťaťku napríklad pri kúpaní sa vo vani či v bazéne. Obsahom sú rozkošné obrázky zvieratiek. S touto knižkou sa vaša ratolesť rozhodne nudiť nebude! Knižka obsahuje 8 stránok a je určená pre deti od 1,5 roka. UPOZORNENIE: Vhodné pre deti od 18 mesiacov.
Vypredané
5,99 €

Svetlo do stanu Terra Kids


Táto lampička je nevyhnutný doplnok na cesty za dobrodružstvom do batohu pre všetkých malých prieskumníkov. Lampička sa skvele využije v stane, na záhrade zavesená na strom alebo na nočnom chodníku. Vždy vrhá dostatok svetla. Lampička je ľahká, má praktickú veľkosť, vďaka karabíne ju môžete zavesiť na batoh alebo za pútko opasku. Lampička má dva druhy svetla a blikajúce signálne svetlo. Zdroj napájania: AAA, LR03, 1,5 V nie je súčasťou balenia. UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
7,99 €

Moja prvá hra Hladný macko


Postarajte sa o hladného macka a pripravte mu tanier s rôznymi pochúťkami. Čo mu ponúknete ako prvé? To vám napovie veľká drevená kocka. Je možné zahrať si až tri variácie hry a čo je úžasné, pri tejto hre sa neprehráva! Je ideálna na rozvoj reči, pamäti, spoznávanie farieb a jedla. Firma Haba patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Všetky hračky Haba pomáhajú rozvíjať deťom tvorivosť, fantáziu, zručnosti a sú vyrobené zo 100% prírodných nezávadných a pre deti neškodlivých materiálov. Zároveň venuje vysokú pozornosť ochrane životného prostredia. UPOZORNENIE: Vhodné pre deti od 2 rokov.
Vypredané
11,99 €

Stohovanie - hra v plechovke


O tom, že sa somárik už v minulosti používal ako ťažné zvieratko, vedia asi všetky deti. Je preto zvyknutý a naučený trpezlivo počkať, kým mu na jeho chrbát naložia všetok potrebný náklad. Komu sa to podarí ako prvému bez toho, aby mu čokoľvek spadlo? Táto stohovacia hra z dielne značky Haba precvičí trpezlivosť, sústredenosť, pozornosť, rýchlosť reflexov i jemnú motoriku. Je rovnako vhodná pre chlapcov, ako i dievčatá! Obsahom balenia je somárik, 40 rôznofarebných paličiek, kocka cukru a návod na hru. UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
9,99 €

Hra Ovocný sad malý


Mňam, záhradné ovocie je také chutné! Ale, vážení, drzý havran chce ukradnúť všetko ovocie! Dokážete zozbierať všetky plody skôr, ako ich havran oberie? Obsah: 1 havran, 1 hracia doska, 12 plodov, 1 kocka s farebným symbolom, návod na použitie UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
6,59 €

Drevené puzzle počítanie


Už ste sa naučili počítať? Tieto zvieratá vám pomôžu. Jeden slimák, päť žiab – ale koľko je tam myší? S dreveným puzzle Counting Friends sa deti môžu úroveň po úrovni ponoriť do sveta čísel a zároveň si osvojiť základné chápanie čísel. Obsah: 1 doska puzzle, 5 dielikov puzzle. UPOZORNENIE: Vhodné pre deti od 12 mesiacov
Vypredané
10,99 €