Haba

autor

Navliekacia hra Vidiek


Voľné navliekanie alebo podľa šablóny? Malí odborníci na navliekanie si môžu vybrať. Ak sú dvaja hráči, môžu hrať vzrušujúcu hmatovú hru a striedavo vyťahovať hracie figúrky z hmatového vrecka. Obsah: 2 nite so stajňou, 1 krava, 1 teľa, 1 kôň, 1 žriebä, 1 ďatelina, 1 kvet, 1 mliečko, 1 podkova, 4 šablóny, 1 malé hmatové vrecko. UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 18 mesiacov. Dlhá šnúra/dlhá reťaz. Nebezpečenstvo uškrtenia.
Vypredané
27,99 €

Pyramída Farma


Vzrušujúca zábava pre všetkých milovníkov farmy. Kocky je možné skladať na seba tak, aby vytvorili fantastickú vežu, alebo ich vkladať do seba. Na vonkajších stranách je veľa starostlivo navrhnutých obrázkov: farmár Tim, jeho traktor a zvieratá. Deti sa medzitým zoznámia aj s číslami 1 až 10. UPOZORNENIE: Vhodné pre deti od 12 mesiacov
Vypredané
20,99 €

Drevená stavebnica Psy a Mačky


Pozývame všetkých mladých staviteľov! Táto skladacia hra má pridaný zábavný prvok – roztomilá mačka a rozkošný psík sa hrajú na schovávačku medzi stavebnicami. Blok po bloku môžete navrhnúť a postaviť farebné a esteticky príjemné štruktúry, rozobrať ich a začať odznova. Táto súprava stavebných blokov podporuje kreativitu, rozprávanie príbehov a predstavivosť; bloky podporujú trojrozmerné myslenie prostredníctvom hry. Obsah: 31 kusov. UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti od 18 mesiacov.
Vypredané
37,99 €

Nastrkovanie Kvetinová záhrada


Aká kvitnúca zelená záhrada! Kvety, listy a stonky je možné naskladať na seba, ako len chcete ... to je zábava a podporuje aj motorické zručnosti. Obsah: 25 dielov na kolíky, 1 doska na kolíky. UPOZORNENIE: Vhodné pre deti od 18 mesiacov.
Vypredané
38,99 €

Navliekacia hra Dúhová húsenica


Dve hry v jednej. Ktorá farebná gombička patrí ku ktorej časti húsenice? A v akom poradí musia byť čísla usporiadané? Tu je potrebná sústredenosť a zručnosť, aby sa gombíky navliekli na správnu plochu. Hra končí húsenicou vystupujúcou v krásnych dúhových farbách. Obsah: 1 navliekacia doska, 24 navliekacích doštičiek (na jednej strane potlač: 12 farebných navliekacích doštičiek, 12 očíslovaných navliekacích doštičiek 1-12), 1 navliekacia šnúra, 1 zošit so šablónami. UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.Nebezpečenstvo uškrtenia, obsahuje dlhý povraz.
Vypredané
21,99 €

Navliekacia hra Ovocný sad


Skvelá didaktická hračka je ideálna na rozvoj jemnej motoriky pre deti od 3 rokov. Základ tvorí strom, na ktorý deti postupne pomocou povrázkov prišívajú ovocie, zvieratká a deti. Vytvárajú tak rôzne letné scény pri zbere ovocia v sade. Hračka obsahuje: základňu v tvare stromu, 30 ks doplnkov na prišívanie, 2 obojstranné šablóny, 2 prevliekacie povrázky. UPOZORNENIE:Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.Nebezpečenstvo uškrtenia, obsahuje dlhý povraz.
Vypredané
23,99 €

Spoločenská hra Ovocný sad MINI


Kooperatívna hra z dielne značky Haba na precvičenie pamäte a učenie farieb, vhodná tak pre chlapcov, ako i dievčatá! Pomôžte čerešňovému stromčeku pri zbere čerešní. Nielen ľudia obľubujú čerešne, ale aj malý havran má tieto chutné červené bobuľky veľmi rád. Ste pri zbere čerešní dostatočne rýchli? Stihnete dôjsť k stromu skôr, ako samotný havran? Obsahom hry je plán hry, čerešňový strom, havran, 5 párov čerešní, košík na ovocie, kocka s farbami, 15 kariet s kvetinkami a návod na hru. UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
21,99 €

Moja prvá hra Rybačka


Vo voľnej hre deti experimentujú s rybárskym prútom, s morom, ako aj so všetkými vtipnými obyvateľmi mora. Šťastne plávajú vo všetkých smeroch a objavujú veľa zaujímavých vecí, s ktorými si môžu zahrať. V hre s pravidlami musia deti chytiť rybu konkrétnej farby. Ten, kto riadi, je odmenený rybou a dostane hračku, ktorú potom môže vložiť do svojej šablóny. Kto je najlepší rybár a ako prvý nazbiera všetky svoje hračky? Vhodné pre deti: od 2 rokov UPOZORNENIE: Vhodné pre deti od 2 rokov.
Vypredané
24,99 €

Bábika chlapec Matti 32 cm


Matti je obzvlášť cool a každého dostane do dobrej nálady. Sprevádza deti, keď vstupujú do novej životnej etapy, kde sú čoraz dôležitejšie rolové hry, komunikácia a rozvoj sociálnych zručností. Vyznačuje sa moderným, no nadčasovým oblečením a najmä prirodzeným, živým dizajnom, jeho telo je vymodelované do proporcií dieťaťa. Deti sa môžu v tejto bábike nájsť a využiť pri hre svoju fantáziu a kreativitu. UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
50,99 €

Drevená stavebnica Zvieratká v domčeku


Bojazlivý macko, usilovná myška, zvedavý kocúrik, lenivý slimáčik a vtáčik-letáčik. Kamaráti z veselého domčeka, ktorého stavba je jednoduchá a navyše trénuje jemnú motoriku. Firma Haba patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Všetky ich hračky pomáhajú rozvíjať detskú tvorivosť, fantáziu, zručnosti a sú vyrobené zo 100% prírodných nezávadných a pre deti neškodlivých materiálov. Zároveň venuje vysokú pozornosť ochrane životného prostredia. UPOZORNENIE: Vhodné pre deti od 18 mesiacov.
Vypredané
22,99 €

Terra Kids Lupa


Lupa pre deti je určená na čaro poznávania. Touto klasickou výskumníckou pomôckou s ergonomicky tvarovanou rukoväťou sa môžu deti zblízka pozrieť na veci okolo seba. UPOZORNENIE: Túto lupu je možné použiť aj ako sklo na vznik ohňa. To je dôvod, prečo by ste sa nemali pozerať do jasných zdrojov svetla, ako je slnko alebo lampy cez lupu. Silné vystavenie svetlu cez lupu môže spôsobiť popáleniny a požiar. Tento výrobok je určený na dekoráciu alebo všeobecné použitie, a preto nie je hračkou. Používajte len pod dohľadom dospelých.
Vypredané
14,99 €

Navliekacia hra Stavenisko


Vzrušujúca zábava s navliekaním pre malých stavebných robotníkov! Navliekacie figúrky sa skvele hodia na kreatívnu hru aj na cesty. Obsah: 1 žeriav s navliekacím lankom, 1 fúrik, 2 stavební robotníci, 1 krtko, 1 tabuľka, 1 nákladné auto s navliekacím lankom, 1 bager, 1 stožiar, 1 miešačka cementu, 4 šablóny, 1 malé hmatové vrecúško, návod . UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 18 mesiacov. Dlhá šnúra/dlhá reťaz. Nebezpečenstvo uškrtenia.
Vypredané
27,99 €

Navliekacia hra Húsenička


Ako dlho dokážete vyrobiť jednu z týchto roztomilých farebných húseníc? To môžu deti zistiť v tejto zábavnej hre na navliekanie. Navliekacie figúrky sú ideálne na voľnú hru a sú ideálne aj na cesty. Obsah: 2 hlavy húseníc s navliekacím lankom, 2 kotúče, 1 trojuholník, 1 ovál, 1 štvorec, 2 hviezdy, 1 ozubené koliesko, 4 kartičky so šablónami (sada po dvoch, s obojstrannou potlačou), 1 hmatové vrecko, 1 inštrukcie. UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 18 mesiacov. Dlhá šnúra/dlhá reťaz. Nebezpečenstvo uškrtenia.
Vypredané
27,99 €

Hryzadlo Červená hviezda


Najmä v prvých mesiacoch deti milujú dávať všetko do úst. Táto roztomilá hračka je na to ideálna, pretože pozýva dieťa, aby orálne skúmalo rôzne povrchové vlastnosti. Najmä keď bábätku rastú zúbky, má hviezda relaxačný a upokojujúci účinok, čo z nej robí nenahraditeľného maminkinho pomocníka! UPOZORNENIE: Vhodné pre deti od 6 mesiacov.
Vypredané
8,99 €

Spoločenská hra Baletka


Ruky hore tie, ktoré by chceli byť krásnou a šikovnou primabalerínou. Spoločenská hra Baletka vám dá teraz príležitosť ukázať, čo vo vás je! Táto jednoduchá pohybová hra pre dievčatá vás naučí najrôznejšie baletné pozície. Tak čo, skúsite to? Obsahom hry je drevená figúrka baletky, 12 kartičiek s vrchnou časťou baleríny, 12 kartičiek so spodnou časťou baleríny a viacjazyčný návod. Úlohou hráčov je odkrývať dvojice kartičiek a fyzicky napodobňovať zobrazené baletné figúry. Hráči si teda precvičia nielen telo, ale aj svoju myseľ, lebo po odkrytí novej figúry musia najskôr zopakovať postupne všetky predchádzajúce figúry. UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
6,99 €

Drevené puzzle Zvieratá divočiny


Toto divoké drevené puzzle vezme deti na veľkú prehliadku safari. Zebra, lev, nosorožec a krokodíl obiehajú v kruhoch. Ale ktoré zviera kam patrí? A kam sa zmestí sova? S trochou zručnosti sa juniorské puzzle s radosťou naučí, kam ktorý diel patrí. Obsah: 1 doska puzzle, 5 dielikov puzzle. UPOZORNENIE: Vhodné pre deti od 2 rokov.
Vypredané
10,99 €