Haba

autor

Magnetická hra Súboj lodičiek


Magnetická hra v plechovke súboj lodičiek od Haba, v ktorom sa hráte o to, komu sa podarí odhaliť nafukovaciu flotilu skôr. Zakreslite si rozmiestnenie vašich nafukovačiek a tipujte, kde sa nachádzajú nafukovačky vášho súpera. Klasická hra vo vynovenom veselom prevedení je vhodná aj na cestovanie – a pokojne aj k bazénu. Kovové vnútro totiž hravo ukryje magnetické podložky na vaše herné plány, a tak si hru môžete zobrať prakticky kdekoľvek so sebou. UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia
Vypredané
13,99 €

Kartová hra Ovocný sad


Pozbierajú hráči všetko ovocie skôr, ako sa havran dostane do sadu?Kartová hra ovocný sad. Obsah: 1 havran, 1 kocka, 40 plodov, 9 cestičiek, 1 sad, 6 košov, návod na použitie. UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov.Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
7,99 €

Textilná bábika IDA


Ida je kombináciou srdečnej kamarátky na hranie a parťáka, ktorý sa dá objať: jej plyšové telo je jednoducho stvorené na to, aby sa k nemu túlila. Jej dlhé ruky a nohy sú ľahko uchopiteľné aj pre malé deti. Ako najlepšia kamarátka je pripravená podeliť sa o všetky dobrodružstvá detstva a ako verný spoločník tu bude vždy pre vás. UPOZORNENIE: Vhodné pre deti od 18 mesiacov.
Vypredané
28,99 €

Textilná hrkálka Líška Foxie


Táto roztomilá líška vás pozýva hrať a objavovať; Nádherne mäkký krúžok na uchopenie má ideálnu veľkosť na uchopenie detskými ručičkami. UPOZORNENIE: Vhodné pre deti od 6 mesiacov.
Vypredané
9,99 €

Textilná hračka na zavesenie Zajačik


Hoppyti hop! Tento mäkký a plyšový zajačik dostane deti do dobrej nálady a pripraví ich na hru. Keď sa králik kýve, zvonček na jeho krku začne cinkať, čo okamžite upúta pozornosť dieťaťa. Praktické pútko umožňuje túto visiacu figúrku ľahko pripevniť kdekoľvek. UPOZORNENIE: Vhodné pre deti od 6 mesiacov.
Vypredané
10,99 €

Textilné kocky Marine World


Toto je akcia pod vodou! Fantastické, umývateľné mäkké objavovacie kocky Marine World ponúkajú oveľa viac než len skladanie. Hrkálka, zrkadlová fólia, klopkajúce zvukové efekty a praskajúca fólia stimulujú zmysly bábätka a sú inšpiráciou na hranie a skúmanie. Svetlé farby a rôzne povrchy tiež poskytujú zábavu a smiech po celý deň. UPOZORNENIE: Vhodné pre deti od 6 mesiacov
Vypredané
21,99 €

Hra Logický labyrint


Logická spoločenská hra pre deti aj celú rodinu. Pospájajte kúsky mapy, nájdite správnu cestu spleťou tajomných jaskýň a dostaňte sa až k úchvatnému pokladu. Hra u detí trénuje logické myslenie aj celkový intelekt. Obsah: 30 dielikov mapy, 12 kartičiek s úlohami, 12 kartičiek s pokladom, kocka, inštrukcie UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
6,99 €

Žabka na nastokávanie


Túto veselú hračku tvorenou farebnými drevenými krúžkami môže Vaše dieťa rozložiť od hlavy až k päte. Hračka podporuje u detí manuálnu zručnosť, manipuláciu a koordináciu očí a rúk. UPOZORNENIE: Vhodné pre deti od 18 mesiacov.
Vypredané
16,99 €

Hra Tajný kód


Dnes v noci sa začína tajná misia „Amun Re“. Tím pozostávajúci zo štyroch prefíkaných tajných agentov sa vláme do múzea a vďaka svojim presným výpočtom rozlúšti záludné kódy bezpečnostnej inštalácie. Či už ide o sčítanie alebo odčítanie, násobenie alebo delenie, čísla na kockách sa musia skombinovať tak, aby sa výsledky zhodovali s číselnými kódmi. Kto ako prvý prekoná všetky svetelné bariéry, aby získal vzácnu masku Amun Re? Obsah: 1 hracia doska, 4 tajní agenti, 15 dielikov s číslami, 6 kociek, návod. UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
18,99 €

Magnetická hra Letné osvieženie


Hráči robia inteligentné rozhodnutia o tom, kedy sa presunúť alebo preskočiť cez priestory do bazéna. Cieľom je presunúť všetky svoje zvieratá na druhú stranu a posunúť ich bežca v každom kole dopredu. Prvý hráč, ktorý prekročí cieľovú čiaru v pretekoch do bazéna, vyhráva. Obsah: 2 magnetické hracie dosky, 18 magnetických figúrok zvieratiek, 3 magnetické bežce v 3 farbách, 1 štartovacia šípka, 1 kniha pravidiel UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia
Vypredané
13,99 €

Kooperatívna hra Jednorožec Rosalie


Woohoo, baby jednorožec Rosalie prichádza do Cloudlandu! Jednorožec Glitterluck, Stardust, Marvel Flower a Magic Swirl pripravujú veľkú uvítaciu párty. Kto pomôže jednorožcom zbierať oblačikové kryštály a hľadať ďalších priateľov, ktorí tiež chcú prísť na večierok? Budú potrebovať trochu šťastia s kockami a pri roztočení šťastia. Ale poponáhľajte sa, pretože všetci musia doraziť na párty pred Rosalie. Obsah: 4 jednorožci: Glitterluck (tmavoružová), Stardust (žltá), Marvel Flower (fialová) a Magic Swirl (tyrkysová), 1 baby jednorožec - Rosalie (ružová), 1 hracia plocha, 1 hracia doska s rotujúcou šípkou, 8 okrúhlych dielikov kamarátov, 8 štvorcových doelikov priateľov, 10 kryštálových obláčikov a návod na hru. UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
21,99 €

Terra Kids Terč na šípky


Hrajte šípky na takej úrovni a ako turnajový profesionál! Pomôže vám k tomu terč na šípky z dielne značky Haba a jej rady Terra Kids, ktorý je svojím štýlom a univerzálnym vizuálnym prevedením vhodný ako darček ako pre chlapcov, tak pre i dievčatá. Balenie obsahuje vysoko kvalitný terč, 6 ks šípok a zápisník na zaznamenávanie dosiahnutého skóre. Šípky sa v terči ľahko uchytia, dobre držia a pritom sa dajú jednoducho a rýchlo vytiahnuť. Terč sa dá využiť ako v interiéri, tak i v exteriéri a jeho montáž je maximálne jednoduchá. Rozmer terča: priemer 41 cm. Vhodné pre deti: od 14 rokov UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
29,99 €

Kooperatívna hra Jednorožec v oblakoch


Päť krásnych jednorožcov žije v zámku v oblakoch. Stále v ňom majú veľa návštevníkov, stále sa tam čosi deje, tak potrebujú zväčšiť priestor, aby tam bolo dosť miesta pre všetkých. Obláčiky skladajú na zámok tak, aby nespadli a aby neprišla búrka. Jednorožce určujú smer. Všetci hráči spolu skladajú obláčiky a snažia sa nazbierať 10 kryštálov skôr, ako prídu 3 búrky. Kooperatívna hra pre deti zameraná na šikovnosť a zručnosť. Obsahuje: 5 roztomilých drevených jednorožcov, 10 drevených oblakov a 10 trblietavých obláčikových kryštálov. Hra pre 2 – 4 hráčov od 4 rokov UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia.
Vypredané
16,99 €

Hrkálka Tirili drevená


Čistá zábava pre tých najmenších. Vďaka elastickým šnúrkam sa dajú rôzne veci posúvať, tlačiť a stláčať. Hra s touto hračkou na uchopenie podporuje prvé uchopenie, ako aj jemné motorické zručnosti... a je to veľká zábava. Bábätká sa zabavia celé hodiny. UPOZORNENIE: Vhodné pre deti od 6 mesiacov.
Vypredané
23,99 €

Maňuška Žabí princ


Jediný bozk z úprimnej lásky premení žabiaka na spanilého princa! Nájde sa dievčina, ktorá to skúsi?... Využite maňušky na prehrávanie svojich obľúbených rozprávkových príbehov, alebo popusťte uzdu fantázii a vymyslite si svoje vlastné. Hra s maňuškami pomáha deťom rozvíjať fantáziu aj komunikačné schopnosti. UPOZORNENIE: Vhodné pre deti od 18 mesiacov
Vypredané
19,99 €

Set hudobných nástrojov


Deti milujú skladať svoju vlastnú hudbu. Hudobný set s trianglom, rolničkou, mini metalofónom a hrkálkou povzbudzuje deti k zábave pri vytváraní rôznych zvukov a skladaní jednoduchých melódií. Objavovanie sveta zvuku si môže užiť aj úplne najmladší člen rodiny. Obsah: 1 triangel, 1 akustický blok (s rolničkou), 1 mini metalofón, 1 hrkálka, 1 palička. UPOZORNENIE: Vhodné pre deti od 2 rokov.
Vypredané
32,99 €