Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Doručenie zadarmo na nákupy od 25€

Miroslava Varáčková: Drž ma, keď padám

Autor: Veronika Vaňková, 20. februára 2018
thumbnail
Miroslava Varáčková: Drž ma, keď padám

Knihy Miroslavy Varáčkovej majú veľký úspech medzi mladými čitateľmi, najnovšie sa teší aj z úspechu u našich českých susedov. O jej tvorbe, aj o knižnej novinke sa s ňou porozprávala Veronika Vaňková.

Miroslava Varáčková napísala už trinásť kníh o mladých, v ktorých rieši aj vážne témy, ako násilie a alkoholizmus v rodine či šikanu na školách. Mladí čitatelia sa jej často zdôverujú so svojimi problémami.

Jej najnovšia kniha s názvom Drž ma, keď padám je o rodine, venovaná rodine, aj o tom, ako to vyzerá, ak rodina a vzťahy v nej nefungujú.

Viac si vypočujete v Knižnom špeciále s Veronikou.

Miroslava Varáčková (1981) má doma troch chlapov a psa. Keď ich ráno vypraví do práce a do školy, odpláva ku klávesnici počítača a do sveta fantázie. Každá jej nová kniha je totiž cestou, na ktorú sa so svojimi hrdinkami vypraví. Ich cieľ nie je nikdy jasný, ten objavujú spolu a ich zážitky formujú nielen Mirku, ale aj jej hrdinky.

Väčšina kníh, ktoré napísala sú romány pre mládež. Medzi jej najznámejšie a čitateľmi najobľúbenejšie patria dystopie Adaptácia a  Prežila som svet a knihy pre dospievajúce dievčatá Len to nikomu nepovedz, Nepobozkaná,  Láska z uliceTri kroky do pekla,  Grafitové dievča, Drž ma, keď padám.  

... viac

Produkty

Letné zľavy až do 80%

Vyberať knihy →

×