Evelin Cabániková: Uväznená

Všetky Evitovky majú spoločný znak, a to, že sa všetky veľmi rýchlo čítajú. Nechýba im dramatickosť, skvelý dej, napätie  a šťastné konce. Aj pri knihe Uväznená zrelaxujete, oddýchnete si a ani si neuvedomíte, že 330 strán je za vami.
Sex, drogy a rock and roll. To je ukryté v názve tejto knihy. Možno sú knihy na tému drogy, závislosť, dílerstvo trochu smutnejšie a nabádajú k otázkam. Prečo jej rodičia nepomohli? Prečo to tá hlavná postava spravila? Kto je Boss? Prečo v nepríjemných situáciách nechá muž ženu samú a čo sa stalo s ostatnými? Všetko sa dozviete, ale poviem vám, keď som prečítala tento príbeh, veď príbeh ako každý iný, zistila som, že je založený podľa skutočnosti. Poriadne ma zamrazilo.

Knihu Uväznená odporúčam prečítať všetkým, ktorí milujú knihy a ktorých dej vždy vie niečo naučiť, lebo tento dej vás naučí, pozerať sa na život okolo seba inak. Ďalej všetkým, ktorí poznajú niekoho, kto podľahol drogám.  Všetkým rodičom, ktorým sa zdá, že s ich deťmi niečo nie je v poriadku. A všetkým, ktorí chcú okúsiť niečo iné, na čo sme pri Evitoviek zvyknutí.

Príjemný oddych s Uväznenou v rukách.

Za recenziu ďakujeme Mimke Fornadeľovej. :)

← Predchádzajúci blog

Greg King a Penny Wilsonová: Súmrak monarchie

Nasledujúci blog →

Helge Torvundová: Vivaldi