Kníhkupectvo PANTA RHEI na skvalitnenie služieb používa cookies podľa pravidiel, ktoré sú Vám k dispozícii v Obchodných podmienkach. Ďalším používaním stránky s uvedenými pravidlami súhlasíte.

Osobný odber už na 571 miestach na Slovensku

Maya Sinay: Navždy

Autor: Knihomoľka Caroline, 18. apríla 2019
thumbnail
Obálka knihy

Navždy od Mayi Sinay je prvou časťou romantickej Bielej série, ktorá už na prvý pohľad zaujme svojím jednoduchým a čistým obalom. Umožňuje nám zamyslieť sa nad významom slova navždy, a to nie len v spojení s láskou.

Funny je mladá študentka, profesionálna hráčka basketbalu a hneď na úvod knihy si prechádza ťažkým obdobím počas rozchodu so svojím priateľom Mariánom. Nielen počas tohto obdobia, ale už od detstva, pri nej stojí jej najlepší priateľ, ktorého považuje za brata, Denis. A práve on je tým, ktorý dopomôže jej osudu k šťastnému koncu. Na jej narodeniny od neho dostáva lístky na tenisový turnaj, v ktorom konečne uvidí svojho najobľúbenejšieho hráča, no ona ani len netuší, že zápas v Hamburgu jej obráti život hore nohami.

Ani prvá časť Bielej série nesklamala! Od knihy sa jednoducho nedalo odtrhnúť a najradšej by som ju čítala stále! Naozaj skvelá oddychovka, pri ktorej sa pobavíte, pousmejete nad iróniou osudu, ale aj poplačete pri ťažkom osude niektorých hrdinov. Nesmierne sa mi tiež páčili osobnosti hlavných hrdinov; úplne najviac som si však zamilovala postavu Denisa, najlepšieho kamaráta, brata, strážcu, skvelého parťáka, ktorého by bral snáď každý! Ich vzťah bol naozaj jedinečný a závideniahodný.

Pri čítaní ma veľmi potešilo, že jednotlivé časti série na seba nadväzujú, a tak sa každým dielom dozvedáme niečo viac o takých postavách, ktoré si najprv možno ani nevšimneme a nevieme o nich vôbec nič. Myslím, že kniha poteší mnohých čitateľov, jednoznačne nie je krokom vedľa!

Za recenziu ďakujeme Knihomoľke Caroline Turazovej. :)

Instagram: @knihomolky

Produkty