Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s používaním cookies.

Mandy Robotham: Príbeh pôrodníčky

Počet strán: 344

Väzba: tvrdá

EAN: 9788081642029

Jazyk: slovenský

ISBN: 978-80-8164-202-9

Dátum vydania: 14. novembra 2019

Vydavateľstvo:  Motýľ

Orig. vydavateľstvo: 

Hmotnosť: 0,42 kg

Príbeh pôrodníčky

Autor: Mandy Robotham

Dostupnosť:
Vypredané v e-shope

Dodanie do kníhkupectva na osobný odber žiaľ nie je možné.
Cena v e-shope: 14,16 
Bežná cena: 14,90 €
Zľava 5%
Rezervácia v kníhkupectve

Titul nemáme na sklade v e-shope a je vypredaný aj u dodávateľa. Pozrite sa nižšie, či máme titul v niektorom z kníhkupectiev.

Zobraziť dostupnosť v kamenných predajniach

Pri nákupe nad 15 € máte doručenie zadarmo.

O knihe: "Prečo by som mala riskovať všetko, čo už aj tak viselo na vlásku, pre niekoho, kto sa spolčoval - kto spával - s človekom s rukami začiernenými smrťou, zodpovedným za všetko moje nešťastie? Môžem povedať nie. Môžem nechať Evu, nech sama čelí následkom. Neocitla by sa predsa v nebezpečenstve. Možno by už viac nebola velebenou princeznou, no určite by jej nik neublížil. Neskončila by mŕtva. .. "

Anke je väzenkyňa v koncentračnom tábore, kde pomáha pri pôrodoch v tom najkrutejšom prostredí. Napriek nepredstaviteľným podmienkam však rodičky vďaka Ankiným schopnostiam prežijú, a tak sú čoskoro pripravené znova otročiť pre ríšu. To neujde gestapu, ktoré Anke jedného dňa oznámi, že sa bude ako pôrodná asistentka starať o samotnú Evu Braunovú.

Anke čoskoro čelí mučivej dileme: má priviesť na svet potomka diabla, ktorý jej rodinu a vlasť pripravil o nádej na budúcnosť, alebo sa bude držať svojich morálnych zásad a pomôže nevinnému novorodencovi?

Príbeh pôrodníčky vás vtiahne do zákulisia nacistických stratégií zosnovaných v sídle Berghof, kde sa v dusnom ovzduší vojny zúriacej všade navôkol nečakane rodí nie len nový život, ale aj láska.

Odporúčame tieto knihy

Nina Stolárikova
Nina Stolárikova
22. februára 2021

Perfektná kniha, ktorá má pútavý dej.

ALENA
ALENA
22. februára 2021

Verím, že tak ako všetky knihy z vojny - tak ak táto bude taká fajn

ALENA
ALENA
22. februára 2021

Verím, že tak ako všetky knihy z vojny - tak ak táto bude taká fajn

Karin
Karin
8. júna 2020

Napriek tomu, že ide len o fikciu, táto kniha sa mi veľmi páčila. Na mieste kde je človek sám a uväznený v ťažkej dobe vojny, si nájde kúsok lásky pre seba, ktorá mu pomáha prežiť. Táto kniha rovnako ponúka zaujímavý príbeh o tom, aké vzácne boli kvalitné zručnosti pôrodnej asistentky a to aká bola ich práca náročná a že zakaždým to boli ženy s veľkým odhodlaním a srdcom

Tatiana
Tatiana
20. marca 2020

Aj keď ide o fikciu, tak kniha je zaujímavá a pútavá. Osožné boli aj viaceré informácie ohľadom pôrodov v tom období. Aj keď nie som úplne klasický románový čitateľ, tak táto kniha sa mi veľmi páčila.